4

Boshe... Jak ja tego jatylkochcęgraćwpiłkę nie trawię...

2

Z nami w takiej sytuacji trafia z zamkniętymi oczami, mówię Wam.

3

Czy to naśmiewanie się z Minguezy nie robi się powoli żałosne?

2

Pamiętacie tę sytuację ostatnio gdzie prosta piłka leci koło nie atakowanego przez nikogo Inakiego, a On piąstkuje? Kurde no nie mam nic do chłopa bo ma czasem fenomenalne interwencje, ale np w LM mamy zaraz Bayern + już wcześniejsza porażka z Monaco, więc kolejna nam utrudni życie. Chyba przydałby się jednak już Wojtek...

1

@Isso89, podbijam.

0

Czy możemy mieć nadzieję, że wypowiedzi Hansiego o pierwszym bramkarzu to tylko kurtuazja i niechęć zrobienia przykrości Inakiemu czy serio tak myśli i musi wydarzyć się babol/katastrofa by Wojtek wskoczył do bramki?

1

xG 0.66 vs 0.16

To jest ten mental Śmietankowych.

1

Ale brameczka ładna trzeba przyznać.

0

Ale Kiwior babola zrobił. Ciekawe czy go Arteta nie schowa do szafy na dłużej...

1

Czy czujecie pociąg do kolei?

1

Siema. Szukam laptopa dla mamy. Tylko do korzystania z netu przede wszystkim. Po małym researchu wyszło mi kilka modeli i pytanie czy ktoś miał do czynienia z poniższym lub coś polecić. Z góry dzięki.

HP EliteBook 840 G5 14-inch (2018) - Core i5-8350U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Dell Latitude 7400 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Lenovo ThinkPad X390 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 8GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Dell Latitude 7400 14-inch (2019) - Core i5-8365U - 16GB - SSD 256 GB QWERTY - English
Lenovo ThinkPad T460 14-inch (2015) - Core i5-6300U - 16GB - SSD 512 GB QWERTY - English

1

@LukaszFan, grały repki + do tego podróże + w środę Bayern + w sobotę Śmietankowi

0

Rotacje na Seville, tak czy nie?

0

@Arden, uznajmy nawet, że jakimś cudem potrafili wynieść te ogromne bloki na te wysokości, ale niech ktoś mi wytłumaczy jakim sposobem te kamienie były taki idealnie pocięte, bez jakiejkolwiek technologii, albo że w całej konstrukcji można znaleźć proporcje złotej liczby ;)

Nie chodzi o to by łykać wszystko jak młody pelikan, ale chodzi o argumenty jakie mają obydwie strony i wyciągnięcie jakiś wniosków. W telewizorku też we wszystko wierzycie co Wam mass media powiedzą? Pozdro ;)

1

@Kgorecki2500, jedziesz dalej z koksem ;)

1

@Kgorecki2500, klimacik fajny, ale to tylko świry z sekty ;)

0

@LambiPL, tu chodzi o samą świadomość, że takie bydle jest gdzieś w pobliżu i nie czujesz się bezpiecznie. Domyślam się, że po ukąszeniu takiego byłoby pewnie trochę bólu i jakiś większy ślad, a po za tym tyle.

6



Spiertalałbym gdzie pieprz rośnie i tam gdzie raki zimują.

0



Zawsze trochę to przykre dla piłkarza, ale jednak memy śmieszo.

1

Jeśli myślicie, że nic Was w życiu już nie czeka to pranie zawsze poczeka.

0

Coś ostatnio mało wuja Brzęczka w studio i oceny gry repentacji.

3

2

@Sulimo, tak każe obyczaj.

0

@FcPortoFan1999, jeśli będzie to wyglądać cały czas tak tragicznie w defensywie to może Probierz w końcu się zreflektuje i zmieni system.

3

@siuuu, niech zrobi sobie też jak najwięcej zadań z każdego obozu przed dołączeniem do danej frakcji.

16

Co jak co, ale chłopaków jednak też trzeba pochwalić, że się podnieśli po tych szybkich trzech gongach (a mentalnie szczególnie pewnie było to trudne) i jednak udało się wyrwać punkt.

1

@Gaucho, dokładnie o tym samym pomyślałem.

1

@Kgorecki2500, Ty grasz pierwszy raz? :O

12

Wynik, wynikiem i jest całkiem spoko, ale moim zdaniem gra kadry od jakiegoś czasu to jest jeden wielki chaos, z którego czasem rodzi się coś fajnego, ale często też wręcz przeciwnie.

14

Jeśli Piątkowski nie wygryzie Dawidowicza na tej pozycji na dłuższy czas to będzie kryminał. Było widać ogromną różnicę jakości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?