7

Casado dziś 98% celności podań. Szef.

9

"Nieuznana bramka po minimalnym spalonym."
- Marek Jóźwiak o bramce dla Brestu
Śmiechłem.

0

@macio_944, pierwsza połówka była bez szału, ale za to druga i zarazem przez to całokształt jak najbardziej na plus. Serio narzekali podczas drugiej połowy? Nie chce mi się rolować w dół.

0

@JoeSatriani, dajmy już spokój dziś Uszatemu. Zagrał dobry mecz.

0

Szkoda, że Rafał nie jest rotowany bo jest dla nas mega ważny, a gra znowu 90'.

3

Pedri dziś zawodnikiem meczu bez dwóch zdań moim zdaniem. Magiczny występ.

1

Ciekawostka z dzisiejszego meczu to, że pierwszy raz w historii na boisku grała zarówno mama jak i syn. Alejandro Balde, a wcześniej weszła Jego Mama.

9

Gwizdanie na De Jonga to już chyba trochę za dużo...

0

Dobra pierwsza połówka Martina, ale ogólnie nasza gra tak średnio mi się podoba. Mało sytuacji stworzonych i tylko jedno bramkowe prowadzenie. Mam nadzieję, że po przerwie trochę podkręcimy śrubę i uspokoimy ten wciąż niepewny wynik.

1

@Sysia11, oglądasz dziś mecz?

0

Ciekawe czy Martina już uszy pieką kiedy nabawił się nowego przydomka.

0

@Luciano99, męczennik.

0

@Azazel_Pazuzu, nie podoba mi się też czasem Jego agresja kiedy atakuje rywala, jakby to totalnie robił bez pomyślunku. Tak m.in. też dostał kartkę z Celtą.

0

Warto pamiętać, że Robert Lewandowski dziś dołącza do panteonu 100 bramek w LM.

1

@michal26, Hansi po prostu nie chce dołować moim zdaniem zawodnika i dać mu szansę po słabym występie. Jeśli obleje ten test to powinien być schowany do szafy.

0

@michal26, Balde chyba miał też jakiś mini uraz.

0

Kiedy wraca Rekin? Bo trza rozruszać ofenzywę.

0

Coś czuję, że Feyenord będzie dziś ofiarą furii City po ostatniej tragicznej serii porażek.
Sporting vs Arsenal wyczuwam meczycho przez duże "M".

0

@Redakcja, w grafiki na głównej ponownie potrafi ;)

0

Guille Fernandez

Czy może ktoś więcej napisać o tym gościu? Dziś na ławce.

0

Skład Barcelony: Iñaki Peña, Koundé, Cubarsí, Iñigo Martínez, Gerard Martin, Casadó, Pedri, Fermín, Raphinha, Olmo, Lewandowski.

Martin iksde. Chyba chce Hansi go podbudować po ostatnim meczu, ale jakiś dziś obleje test to już nie zrozumiem następnych występów w pierwszej "11".

1

@baczmus, ogrywam teraz drugi raz HZD, ale remastered i chyba nie polecałbym bo gra jest bardzo dynamiczna, szczególnie na dalszym etapie rozgrywki.

5

TVP nie ma prawa do meczu pierwszego wyboru jak coś.

0

@mkord, oglądając ostatnio studio LM to moim zdaniem Daria niczym się nie wyróżnia, choć na pewno ma duże doświadczenia to nigdy moim zdaniem nie miała "tego czegoś".

0

@Criss18Barca, only Maja Strzelczyk. Zamykam.

5

W oczekiwaniu na Q&A
@okiemtypera_lucaxx95

0

@PizzerMan, podbijam ;)

2

@Borneo, @macio_944, widzę, że się znacie na temacie, więc podajcie jakieś kontrargumenty proszę bo chcę mieć przedstawioną sytuację z lewa jak i z prawa.


8

@okiemtypera_lucaxx95, ulubiona piosenka?

- Jedzie pociąg z daleka.

8



To jak uśmiechnięci w końcu? Będzie to CPK?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?