3



A to gagatek.

4

Tęczowa tablica w PL wyświetlająca doliczone minuty i zmiany. Dramat.

2

Kepa Aricabalanga w Bornemuf? Nie wiedzioł.

0

@Pawlak1992, dobre ;)

0

@barcelonaLM, podobnie chyba jak TWD, a BB nie oglądałem nawet jednego odcinka. Każdy mi poleca :D

0

Kiedy będą rozgrywane KMŚ i dlaczego zajebiście, że tam nie gramy?

0



Nowe ATH! 100k, lambo soon.

0



Kiedy ten Gothiczek...

4

@Kazragore, brakuje słów... Wsiadasz za kółko po alkoholu? Nie nadajesz się do życia w społeczeństwie... Zamknąć, albo eutanazja.

1

Myślę, że Hansi i Jego sztab powinni zerknąć na stałe fragmenty w wykonaniu Arsenalu. Wprowadzili ten element na wyższy lvl. Aż dziw, że na tak wysokim poziomie nikt nie próbuje ich jeszcze kopiować.

1

Ależ się niesamowicie cieszę, że się myliłem i Baskowie z 3pkt!

0

Ależ piękna pasóweczka po krótkim.

1

Son Gorka SSJ4!

1

Dopiero pisałem. Wait for it.

6

Dobra, zejdźmy już na ziemię. Wszyscy wiemy jak to się skończy.

0

Ale mu stempelek chamsko postawił :D

1

12 zawodnik del real madrid.

0

Oj Galareta. Lepij to musisz podać...

3

Żółta kartka del real madrid.

1

Kutwa. Prawie oderwał stopę od linii. Omg.

1

Ale mi szkoda trochę Mapeta powiem szczerze tak po ludzku.

0

Ale bramkarzowi prunt odcieło. Dżizas...

1

Penalti del real madird.

0

Jak myślicie, w obecnej formie, jakbyśmy wyglądali dziś na tle Bilbao? Jaki byłby wynik?

0

Gwizdek sędziego, piłka dla realu.

1

Vamos Baskowie!!!!!

3

Piłka dla realu madryt.

0

@wawrzyn1, prawda?

0

U nas Cubarsi dostaje kartkę w 2'...

1

A nasze sytuacje w meczu Las Palmas ile razy weryfikowane? Okrągłe 0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?