esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A to gagatek.
4
Tęczowa tablica w PL wyświetlająca doliczone minuty i zmiany. Dramat.
2
Kepa Aricabalanga w Bornemuf? Nie wiedzioł.
0
@Pawlak1992, dobre ;)
0
@barcelonaLM, podobnie chyba jak TWD, a BB nie oglądałem nawet jednego odcinka. Każdy mi poleca :D
0
Kiedy będą rozgrywane KMŚ i dlaczego zajebiście, że tam nie gramy?
0
Nowe ATH! 100k, lambo soon.
0
Kiedy ten Gothiczek...
4
@Kazragore, brakuje słów... Wsiadasz za kółko po alkoholu? Nie nadajesz się do życia w społeczeństwie... Zamknąć, albo eutanazja.
1
Myślę, że Hansi i Jego sztab powinni zerknąć na stałe fragmenty w wykonaniu Arsenalu. Wprowadzili ten element na wyższy lvl. Aż dziw, że na tak wysokim poziomie nikt nie próbuje ich jeszcze kopiować.
1
Ależ się niesamowicie cieszę, że się myliłem i Baskowie z 3pkt!
0
Ależ piękna pasóweczka po krótkim.
1
Son Gorka SSJ4!
1
Dopiero pisałem. Wait for it.
6
Dobra, zejdźmy już na ziemię. Wszyscy wiemy jak to się skończy.
0
Ale mu stempelek chamsko postawił :D
1
12 zawodnik del real madrid.
0
Oj Galareta. Lepij to musisz podać...
3
Żółta kartka del real madrid.
1
Kutwa. Prawie oderwał stopę od linii. Omg.
1
Ale mi szkoda trochę Mapeta powiem szczerze tak po ludzku.
0
Ale bramkarzowi prunt odcieło. Dżizas...
1
Penalti del real madird.
0
Jak myślicie, w obecnej formie, jakbyśmy wyglądali dziś na tle Bilbao? Jaki byłby wynik?
0
Gwizdek sędziego, piłka dla realu.
1
Vamos Baskowie!!!!!
3
Piłka dla realu madryt.
0
@wawrzyn1, prawda?
0
U nas Cubarsi dostaje kartkę w 2'...
1
A nasze sytuacje w meczu Las Palmas ile razy weryfikowane? Okrągłe 0.