1

A nasze sytuacje w meczu Las Palmas ile razy weryfikowane? Okrągłe 0.

0

Przecież jeśli byłaby jakaś sytuacja z poprzedniego meczu do której można wrócić i podyktować karny teraz to oni i tak by do tego wrócili.

0

@tbas, czytanie ze zrozumieniem. "Zacznę, powoli", nie oznacza, że stracę wiarę. Te dziady z taką grą zaraz nas prawdopodobnie wyprzedzą w tabeli...

4

@JimMorrisonFCB, tu nawet nie chodzi, który to jest kandydat i jakiej partii, tylko trzeba być idiotą, żeby wierzyć w takie happeningi. Zwykła kiełbasa wyborcza, a tak naprawdę mają w dupie przeciętnych obywateli.

12

0

Jeśli śmietankowi nie stracą dziś punktów z Baskami to już zacznę powoli wątpić w majstra. Jak nie dziś to kiedy?

8



Naprawdę nie rozumiem kto może się na to łapać. Odwiedzanie "zwykłych" ludzi. Przecież jak ja widzę takie posty to mi się nóż w kieszeni otwiera bo wiem z jakim fałszem mam do czynienia.

0

Ciekaw jestem co Oni kombinują w tej Korei Płd. Wprowadzili na chwilkę stan wojenny po czym go zawiesili. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To pewnie był jakiś test jak zachowa się ludność lub coś w ten deseń.

13

Uważam, że Pau Victor dzisiejszym występem powinien przeskoczyć w hierarchii Ferrana.

0

Ej, Seba, lubimy już te pułapki offsideowe Flicka?

2

Też macie komentarz szybciej niż obraz? Przecież to nie może się zdarzać...

2

La bamba oczywiście już znalazła sobie kozła ofiarnego w postaci Rekina, a pamiętacie pudło Yamala gdzie nie czysto trafił? Przecież to była setka.

12

Zaczyna mnie irytować ten pomysł pułapki offsiedowe tak wysoko. Z każdym meczem rywale się tego uczą.

3

48min do ponownej nagonki na Inakiego i Hansiego.

11

Novac Djokovic (to Neymar): " Who is the best player in the world?"

Neymar Jr : " Leo Messi "

Novac : " I'm talking about this generation now "

Neymar : " Did Messi retire?

Novac : " no "

Neymar : " Well , Leo Messi " ( Laughs)

0

@ranger3120, ładne wyniki ;)

1

Mam wrażenie, że większość z Was tutaj zdecydowanie przesadnie tragizuje. Na ostatnich 5 meczów przegraliśmy 2x, zremisowaliśmy 1x i wygraliśmy 2x. Można to nazwać jakimś mini kryzysem, ale bez przesady. Dajmy Hansiemu czas bo On to wszystko czyta i jeszcze poda się do dymisji...

1

@KRISU77, będzie dobrze ;)
Daj znaka jak będziesz po ;)

3



Fatalny gigachad.

1

@marcin62, ufam redom. Can't wait.

1

@Marian_Pazdzioch, wiedza - cegła - wiedza.

0

@pt9, chat gepetto?

Tak, mogę pomóc! Podaj proszę, jaki masz router (marka i model) oraz do czego potrzebujesz przekierować porty. Dobrze też wiedzieć, jakie porty chcesz przekierować i na jaki adres lokalny. ????

6

Co robił chemik podczas obiadu?
Jod.

1

Już widzę oczyma wyobraźni jak rzeźnicy dziś gimnastycznie wypinają się przed rządowymi.

2

Najwięcej skutecznych interwencji w historii Premier League:

5. Tim Howard - 992
4. Petr Cech - 1005
3. David de Gea - 1157
2. Łukasz Fabiański - 1179
1. Ben Foster - 1248

1

@Kgorecki2500, nie no, z tego co pamiętam to musisz zacząć praktykować u jakiegoś mistrza, żeby posunąć fabułę dalej. Nie zamyka Ci to chyba drogi do najemników ;)

0

@KrychaFCB, ale ten Kierwiński to był chyba trzeźwy. Tam był podobno problem z nagłośnieniem. Też to łyknąłem na początku.

0

@Kgorecki2500, brawo Ty ;)

0

Polacy w formie! Brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?