esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nasze sytuacje w meczu Las Palmas ile razy weryfikowane? Okrągłe 0.
0
Przecież jeśli byłaby jakaś sytuacja z poprzedniego meczu do której można wrócić i podyktować karny teraz to oni i tak by do tego wrócili.
0
@tbas, czytanie ze zrozumieniem. "Zacznę, powoli", nie oznacza, że stracę wiarę. Te dziady z taką grą zaraz nas prawdopodobnie wyprzedzą w tabeli...
4
@JimMorrisonFCB, tu nawet nie chodzi, który to jest kandydat i jakiej partii, tylko trzeba być idiotą, żeby wierzyć w takie happeningi. Zwykła kiełbasa wyborcza, a tak naprawdę mają w dupie przeciętnych obywateli.
12
https://x.com/alvarezgmll/status/1863888902232109505
A Wy dostaliście wyrównanie?
0
Jeśli śmietankowi nie stracą dziś punktów z Baskami to już zacznę powoli wątpić w majstra. Jak nie dziś to kiedy?
8
Naprawdę nie rozumiem kto może się na to łapać. Odwiedzanie "zwykłych" ludzi. Przecież jak ja widzę takie posty to mi się nóż w kieszeni otwiera bo wiem z jakim fałszem mam do czynienia.
0
Ciekaw jestem co Oni kombinują w tej Korei Płd. Wprowadzili na chwilkę stan wojenny po czym go zawiesili. Nic nie dzieje się bez przyczyny. To pewnie był jakiś test jak zachowa się ludność lub coś w ten deseń.
13
Uważam, że Pau Victor dzisiejszym występem powinien przeskoczyć w hierarchii Ferrana.
0
Ej, Seba, lubimy już te pułapki offsideowe Flicka?
2
Też macie komentarz szybciej niż obraz? Przecież to nie może się zdarzać...
2
La bamba oczywiście już znalazła sobie kozła ofiarnego w postaci Rekina, a pamiętacie pudło Yamala gdzie nie czysto trafił? Przecież to była setka.
12
Zaczyna mnie irytować ten pomysł pułapki offsiedowe tak wysoko. Z każdym meczem rywale się tego uczą.
3
48min do ponownej nagonki na Inakiego i Hansiego.
11
Novac Djokovic (to Neymar): " Who is the best player in the world?"
Neymar Jr : " Leo Messi "
Novac : " I'm talking about this generation now "
Neymar : " Did Messi retire?
Novac : " no "
Neymar : " Well , Leo Messi " ( Laughs)
0
@ranger3120, ładne wyniki ;)
1
Mam wrażenie, że większość z Was tutaj zdecydowanie przesadnie tragizuje. Na ostatnich 5 meczów przegraliśmy 2x, zremisowaliśmy 1x i wygraliśmy 2x. Można to nazwać jakimś mini kryzysem, ale bez przesady. Dajmy Hansiemu czas bo On to wszystko czyta i jeszcze poda się do dymisji...
2
https://x.com/elbow112/status/1863224207749820754
K.O.
1
@KRISU77, będzie dobrze ;)
Daj znaka jak będziesz po ;)
3
Fatalny gigachad.
1
@marcin62, ufam redom. Can't wait.
1
@Marian_Pazdzioch, wiedza - cegła - wiedza.
0
@pt9, chat gepetto?
Tak, mogę pomóc! Podaj proszę, jaki masz router (marka i model) oraz do czego potrzebujesz przekierować porty. Dobrze też wiedzieć, jakie porty chcesz przekierować i na jaki adres lokalny. ????
6
Co robił chemik podczas obiadu?
Jod.
1
Już widzę oczyma wyobraźni jak rzeźnicy dziś gimnastycznie wypinają się przed rządowymi.
2
Najwięcej skutecznych interwencji w historii Premier League:
5. Tim Howard - 992
4. Petr Cech - 1005
3. David de Gea - 1157
2. Łukasz Fabiański - 1179
1. Ben Foster - 1248
1
@Kgorecki2500, nie no, z tego co pamiętam to musisz zacząć praktykować u jakiegoś mistrza, żeby posunąć fabułę dalej. Nie zamyka Ci to chyba drogi do najemników ;)
0
@KrychaFCB, ale ten Kierwiński to był chyba trzeźwy. Tam był podobno problem z nagłośnieniem. Też to łyknąłem na początku.
0
@Kgorecki2500, brawo Ty ;)
0
Polacy w formie! Brawo!