esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"W następnej kolejce czeka ich natomiast trudny mecz na Bernabéu z Realem Betis Vitora Roque."
Ale to byłaby historia jakby Vitor ukąsił na bernabełu.
2
Serio nie macie ciekawszych zajęć na wieczór jak oglądanie madrycioków i wkurfiać się kiedy odrobią straty, a potem wygrają?
0
Ciekawe jak natłok tych meczów wytrzyma nasza szeroka kadra.
0
Grande Gigi Buffon.
2
Media: Barcelona kończy pracę na rynku transferowym
Śpieszmy się kochać transfery, tak szybko o nich zapominamy.
0
@RafiVeB, przeczytałem cały i co?
pax
57 minut temu
Dyskusja
13Poleć komentarz
Polecają
O co chodzi z krytyką sztabu medycznego Barcelony?
Frenkie w meczu z Realem przez swoją spóźnioną interwencję doznaje urazu mechanicznego, gdy bardzo mocne uderzenie piłki uderza w jego naprężone śródstopie. Potem mimo nie zaleczonej kontuzji deklaruje chęć gry na Euro i sam nie zgadza się na operację, którą zalecał sztab medyczny.
"Jestem skłonny podjąć ryzyko, aby zagrać dla mojego kraju na Euro 2024. Najważniejsze jest to, aby uraz nie przerodził się w przewlekłą kontuzję kostki. W tej chwili nie wygląda na to, aby tak było i dlatego nie poddałem się operacji – wyznał Frenkie de Jong w rozmowie z Telegraaf".
Po czym odbywa tydzień treningu indywidualnego i jedną jednostkę treningową z drużyną narodową Holandii. Po treningu reprezentacji Holandii lekarze zalecają wycofanie go z Euro.
Lekarze zalecają operacje od początku a Frenkie się nie zgadza, po 4 miesiącach nie działania ziół Umtitiego może będzie operacja jak może wyrazi zgodę, albo nie będzie.
1
RAC1: Frenkie de Jong nie wróci do pełnej sprawności bez operacji [Aktualizacja 15:15]
Lubię gościa i zawsze starałem się go bronić, ale jeśli to prawda to ta operacja do jasnej k mogła odbyć się kilka miesięcy wcześniej!
0
@Kgorecki2500, co do k nędzy? Jakiś fake albo włam na konto.
3
@MichuZ44, hitem tu był Neville Longbottom aka Pau Cubarsi.
1
23:12 Ferran Martínez (Mundo Deportivo): Niektóre media twierdzą, że do Bajčeticia zadzwonił Thiago, ale tak naprawdę kontakt został nawiązany przez wysokiego rangą członka dyrekcji sportowej Barçy. Zawodnik był blisko przenosin do RB Salzburga, jednak telefon z Barçy zmienił wszystko i zawodnik czeka, aż kataloński klub przekona Liverpool do znalezienia formuły wypożyczenia go na rok bez opcji wykupu. Nazwisko Bajcetica było na stole od początku, PODOBNIE JAK Kanté.
To się nazywa przemyślana i zgodna polityka transferowa.
39
Ale powiem Wam, że Pedri się nie połamał po wejściu tego brutala to delikatny powiew optymizmu. Oby z Jego zdrowiem było już tylko lepiej.
1
@fart, a co ma do tego @Popitek12?
0
13:00 Jak podaje Esport3, spełnił się najgorszy prognostyk dla Marca Bernala. Oprócz uszkodzenia więzadła krzyżowego naruszona została także łątkotka. 17-latek nie zagra już w tym sezonie.
I ciul...
0
@Barca_bwo, var przy golu dla Barcy, przerwa na płyny, zmiany.
2
AKTUALIZACJA
00:10 Juanmarti: W Barcelonie uważa się, że Bernal doznał urazu więzadła krzyżowego w kolanie. Chcą poczekać na badania medyczne, ale na razie jest bardzo niewiele optymizmu, że diagnoza będzie inna.
Chyba nie będzie happy end'u...
2
Nie srajcie jeszcze z Bernalem. Może nie będzie tragicznie.
0
@partymaker, pisałem podobny komentarz, ale ze względu na zawierające słowa musiałem go trochę zmodyfikować.
0
@PizzerMan, grzeję.
2
@PizzerMan, weź mordo... Oby tylko stłuczenie...
7
Trzeba zaznaczyć, że ta nerwówka na koniec była tylko dlatego, że sędzia nie wyrzucił tego brutala z boiska po faulu na Pedrim. Powinni grać w osłabieniu od tamtego momentu.
0
@kanver_, leżał Bernal.
0
@Peciak, na żywo tak, ale po powtórce wygląda to inaczej niż na zderzenie nóg. Po prostu brutalne wejście...
0
Gdzie jest k... VAR
1
Pedri... Proszę...
2
Olminator. Dziękuję, dobranoc.
3
A cofniemy się do faulu na Olmo? Przecież mnie jasna kurfa zaraz strzeli. Futbol zamienia się w balet.
0
@Bartosz85, cały post jest na tyle poważny jak i jego ortografia :D
0
Mam wrażenie jakbym oglądał radosny futbol z III ligi Hiszpańskiej.
0
Xavi wruć. 15 znaków.
1
Po takim meczu chyba Tomek Wiktorowski troszkę dłużej sobie z Igą pogada.