esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to śmieszek.
16
Fancy Hansi.
1
@tomek8756, Fancy Hansi.
1
Dobra już po meczu. Gundo wróć.
2
Raphinha MVP dla mnie.
0
Ferminator dziś ukłuje ja Wam to mówię.
2
To jest ręka. Ewidentnie do sprawdzenia. Gość się przewraca. To jest błąd techniczny i dotyka piłkę ręką.
0
Nie mogę słuchać tych madrycioków na majku. No nie wyczymie.
0
Oprócz tego ciasteczka Pedriego nie ma na boisku póki co.
0
Czy ktoś ogląda na C+ Online na tv? Przecież ta jakość jest dramatyczna. Niby pokazuje, że 1080p-4k, a jest chyba 144p.
1
@PatrychoO, o kurfa. Jebłem śmiechem.
0
Będzie karny dla Bilabo.
0
The Shark is back.
0
Ernesto przy linii bocznej jest po prostu niepodrabialny.
0
Tai Woffinden na obronie w Ipswich. Kiedy osiągnąłeś wszystko w żużlu i możesz spokojnie popykać w piłeczkę w Premier League.
1
Gundo w rozgrzewce... No nie wyczymie tego...
0
Gundo na trybunach jaki banan na twarzy. Ciekawe czemu.
3
@macio_944, Footroll już montuje materiał.
0
Jaką grę dziś obstawiacie? Nasi zdążyli się już zregenerować po katorżniczych treningach Fancy'ego Hlicka?
0
RAK1: Barcelona nie zdąży zarejestrować Daniego Olmo przed meczem z Realem [Aktualizacja 24:55]
1
Aaaale United :D
Będzie spalony :D
21
Claudio Bravo: Barcelona to gigantyczny klub, a funkcjonuje jak malutka drużyna
Brawo Bravo. Oby więcej takich statementów ze strony piłkarzy to może wreszcie ktoś tu ogarnie, że coś jest nie tak.
5
Ach ta miłość.
2
Hansi Flick: Nico Williams? Jules Koundé się nim zajmie.
Fansi Hlick: Ilkay Gundogan? Barca się Nim zajmie.
8
Wciąż nie mogę w to uwierzyć... Czy nasz klub sięgnął już dna?
0
@Herato, Neymar.
1
@szkudi7, ogólnie raczej w USA będą teraz obniżać stopy procentowe (takie są predykcje), a zazwyczaj potem za największą gospodarką na świecie idzie reszta, więc stopy powinny iść w dół krótkoterminowo, ale jak tu już koledzy napisali, warto udać się do profesjonalnego doradcy.
0
@doc, czytając tego newsa przez chwilę pomyślałem, że to wymiana Roque-Joaquin.
0
@NeroTFP1, efektywność nie idzie z efektownością i stąd ma tutaj wiele przeciwników, ale liczby powinny zamykać usta wszystkim.
1
COPE: Plan Barçy polegał na sprzedaży Ronalda Araujo, a z De Jongiem nie można było nawet porozmawiać
Nowy dzień, stara Barca.