esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrywają 2:0 i idą po kolejne bramki. Jak nasza drużyna by się zachowała w analogicznej sytuacji? Nie ma co się okłamywać, dzieli nas mentalna i ekonomiczna przepaść na dany etap.
0
@FcPortoFan1999, co jak co to jednak ich zasługa, że każdy zespół sra przed nimi w końcówkach meczów, a to często tam dzieją się rzeczy, które decydują w końcowym rozrachunku o zdobytych punktach lub awansie.
1
Fajnie patrzy się na tak grający Real, ale nie oszukujmy się. Jak złapią rytm i Emgapę wpasuje się w zespół to mogą być nie do zatrzymania.
0
@zeko0, odnoszę dziwne wrażenie, że to porównanie nie jest przypadkowe.
0
Linie lotnicze Tibo.
0
Zonda crypto już w głównych mainstream media w PL. Borys Szyc i Wojtek Szczęsny reklamują. Kowalski będzie kupował crypto w banku mówili. To kwestia czasu mówili. No i zbliża się nieuchronnie.
0
Jeśli mecz zakończy się remisem (a nie zakończy) to będzie od razu seria rzutów karnych.
0
@PatrykBarca, myślę, że już dziś strzeli.
0
@Szalik, oglądam na tv, nie na telefonie. Tak jak napisałem wszystko jest ustawione na najwyższą jakość "do 1080p-4k"
0
Czy ktoś wie jak osiągnąć większą jakość na Canal + Online? Jakość maksymalnie jest ok 720p i zaznaczone jest "jakość maksymalna", a mimo tego nigdy nie jest w stanie osiągnąć lepszej jakości.
0
@FcPortoFan1999, nikt nie zmusza do oglądania studia, albo załącz godzinę przed meczem i po problemie ;)
1
@blakkudium, allla allla.
0
@Encore, ma mój głos. Mój prezydent.
0
@macio_944, tej gry jeszcze nie ma na PC?
7
https://x.com/MilleDescubren/status/1823054314098549011
Akuku!
8
Komisja Europejska zastrasza Elona Muska.
0
Za co nasi te trofea indywidualne teraz zgarniają? :D
0
Jest i kolejny Polski akcent. Na boisku pojawia się Michał.
3
Realizacja tej transmisji jest genialna :D
Najpierw pasek boczny z reklamami się pojawia gdzie pół opisu ucięte, a teraz jako strzelec widnieje "Emnolo"
1
To co, Flick do listopada?
2
@Cule, tak.....
0
Byłem pewny, że to od Lewego się "odbiło" znowu :D
0
U mnie na Barca One bez problemów śmiga.
1
@tutajBagno, post usunięty za 3...2...1...
0
Wierzę, że Dani będzie u nas grał świetnie, ale mało się mówi, że z Jego zdrowiem nie wszystko jest w porządku...
Liczby występów w ostatnich sezonach:
Total 23/24: 25
Total 22/23: 31
Total 21/22: 31
Te liczby raczej nie porażają...
[Transfermarkt]
0
Ziomek potrzebuje kupić jakiś niedrogi laptop pod DJ-controler. Ktoś może coś doradzić?
0
@macio_944, na Camp Nou to sobie jeszcze trochę poczekamy niestety :(
2
A Wy identyfikujecie się jako...?
4
A jak bawią się Wasze zwierzaki?
2
I te brawa w tle na końcu. To tak jakby im powiedziała, że zapewni im szybką i bezbolesną eutanazję, a Oni zaczęliby klaskać. Dramat.