esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss, przecież to, że człowiek ingeruje w pogodę wiadome jest już od wielu lat ;)
Ostatnio podczas nawałnicy w Dubaju w dzień spadło więcej deszczu niż średnio pada tam w rok.
Operacja Popeye, realizowana w latach 1967-1972, polegała na rozsiewaniu jodku srebra w chmurach w celu wywołania sztucznego deszczu. Proces ten nazywa się "zasiewaniem chmur" i miał na celu zwiększenie opadów atmosferycznych. W szczególności, operacja miała na celu wydłużenie pory deszczowej nad Szlakiem Ho Chi Minha, który był kluczową trasą zaopatrzeniową dla sił Wietkongu i Północnego Wietnamu.
Operacja Popeye była częścią większej strategii wojny psychologicznej i środowiskowej, mającej na celu osłabienie sił przeciwnika. Jednakże, jej skuteczność i etyczne aspekty stosowania takiej technologii były przedmiotem kontrowersji zarówno wówczas, jak i obecnie. Po ujawnieniu szczegółów operacji, w 1978 roku, Stany Zjednoczone i inne kraje podpisały Konwencję o zakazie stosowania technik modyfikacji środowiska do celów wojskowych lub jakichkolwiek innych wrogich celów (ENMOD Convention).
To było około 50 lat temu. Wyobraź sobie jak technologia poszła do przodu.
6
https://x.com/ThebestFigen/status/1801305532407353827
Śmiechłem ^^
0
@takisobiektos, i mental królem strzelców do tego, a jest na to spora szansa...
19
Na rybki jedź, mówili. Będzie spoko mówili.
0
@Arys, proponuję zrezygnować ze stałego związku w takim razie jeśli skaczesz z kwiatka na kwiatek. Nie każdemu pisane jest łączenie się w pary, a Ty tylko ranisz swoje drugie połówki zdradzając je. Pozostań najlepiej przy związkach typu "freinds with benefits" i nie marnuj innym życia.
4
@Aragorn33, jedna z podstaw bezpiecznego życia w obecnym społeczeństwie to rozglądanie się podczas przechodzenia przez jezdnie, ba, nawet jeśli jest zielone to i tak patrzcie bo różni wariaci jeżdżą po drogach.
0
Czy ktoś tu z obecnych miał robione badania biorezonansem i może się wypowiedzieć co sądzi o tej metodzie?
0
@MesQueUnClub22, https://www.youtube.com/@ORB_NEWS
Nie do końca o co prosisz, ale spoko kanał.
3
@Kgorecki2500, gość też się nie popisał. Chyba jest Rejkiavik, a nie Rejkavik.
6
Polacy potrafią w sztafety 4x100 zdecydowanie.
2
@Kapitan hawk, łyknął to 5.82 jak młody pelikan.
0
Weźcie mi doradźcie jak oglądać TVP Sport za granicą bo nawet express vpn nie daje rady i po 5-10 min za każdym razem wywala transmisję...
0
@MesQueUnClub96, obstawiam, że Michelle Obama go zastąpi.
2
@J4no, w sedno.
3
Jak dla mnie tylko Buksa za Lewego. Potrafi bardzo dobrze utrzymać się przy piłce w przeciwieństwie do Pio.
0
@escarabajo, Arczi się wyrobił. Na początku Jego ekspertowania nie mogłem go słuchać, a teraz zazwyczaj mówi z sensem.
1
@Emhyr, pisałem o tym wczoraj, ale nikt nie zwrócił uwagi :D
0
@Janas11224, moja mama kiedyś zamówiła maszynę do szycia, a dostała ray-bany :D
1
@Faro, iksde ^^
17
@Faro, od razu po tej sytuacji było wiadome, że to będzie krążyć :D
0
@VegetaPolska, ja pitolę, chłopie... Metafora, przenośnia mówi Ci to coś?
13
@VegetaPolska, co złego w tej wypowiedzi?
0
Tymczasem nasza Ewcia zaraz odbierze srebro za bieg na 100m. Gratsy jeszcze raz!
1
Chłopiec od podawania piłek z asystą drugiego stopnia przy zwycięskiej bramce.
0
Kacper błyszczy na boisku i w wywiadach. Pozytywna pewność siebie jak zawsze.
37
@macio_944, czyli dalej zielony ład i zabijanie Europejskiej gospodarki?
1
@4drian0, mam cały czas na liście do obejrzenia. Spoko, że sezon 2 nadchodzi bo ocena 8.4 to sztos.
2
Te reklamy na potencje to złoto jest. "A Ty ile razy możesz kukuryku?"
8
Pompowanie balonika za 3...2...1...
1
Uwaga bo Bednarek przy mikrofonie. Czasem dzieją się rzeczy.