3

@Kgorecki2500, tak każe obyczaj.

0

Minotaur miał 4:0 w tiebreak'u 2 seta i tam była mega szansa, ale koniec końców go przegrał.

0

@clyde, Karol, Ty jesteś chory.

0

@tomek8756, włos się jeży... Już widzę zaraz te wpisy na społecznościówkach jak to bardzo nie przepraszają i wyrażają żal za swój czyn...

0

@Bobo25, nie jest gorzej, ale na koniec prośba o język angielskim była ewidentnie wycelowana w kandydatów, którzy tym językiem się nie posługują, więc nie z deszczu pod rynnę lecz spod rynny w deszcz.

0

@krol211, spod rynny w deszcz - tak bym skomentował ten filmik nawiązując do debaty za pisiorów.

0

@Barca398, wo co?

5

Paolini w półfinale. Aaaale fajna historia :)

1

Rybka wychodzi na prowadzenie w drugim secie 5:4.
Edit: Set dla Eleny

1

@BartqRKO, dzięki.

3

@macio_944, najlepiej jeszcze w finale ze śmietnkowymi, choć osobiście i tak najlepiej byśmy to my sięgnęli po to trofeum choć na razie to tylko sfera wielkich marzeń.

1

Tak swoją drogą Hazard w Realu też miał być przekotem, a wszyscy wiemy jak wyszło. Osobiście nie wróżę takiej plamy transferowej jak z Belgiem a propos Mekabme, ale nigdy nie wiadomo.

0

@BartqRKO, źródło?

2

Wydaje mi się, że to będzie odwrotnie i to jednak otoczenie poczeka na rozwój sytuacji Sergiego Roberto w klubie i nie wyklucza Jego odejścia.

0

@Stinger_, Sinner to bierze spokojnie.

0

@RosjaninBut, to który ma rację?

1

@escarabajo, popadł w depresję kiedy przyłapał żonę na zdradzie btw.

1

@Eto'o9 R10, pytanie ile Herr Flick tu wytrzyma jak będzie mini kryzys i zacznie się jazda po Nim.

4

@TR3YWAY, warto pomyśleć nad apką "Dulingo" na początek.

2

@heniusss, nawet wujek GPT przyznaje Ci rację. Nie spodziewałem się, że te liczby są aż tak przerażające.

Tak, jest to prawda. Według raportów i analiz, 1% najbogatszych ludzi na świecie jest odpowiedzialnych za 16% globalnych emisji dwutlenku węgla (CO2). Podobnie, 10% najbogatszych odpowiada za około 50% emisji CO2 na świecie.

Te dane pochodzą z różnych źródeł, w tym z raportów organizacji takich jak Oxfam oraz Międzynarodowy Instytut Środowiska i Rozwoju (IIED). Oxfam, na przykład, w swoim raporcie z 2020 roku zatytułowanym "Confronting Carbon Inequality" stwierdził, że emisje generowane przez najbogatszych są znacznie wyższe niż przez resztę populacji, głównie z powodu ich stylu życia, konsumpcji i wysokiego poziomu emisji związanych z ich działalnością.

Koncentracja emisji w rękach niewielkiej grupy najbogatszych ludzi jest poważnym wyzwaniem dla globalnych wysiłków w walce z kryzysem klimatycznym, ponieważ pokazuje, że nierówności ekonomiczne i emisje dwutlenku węgla są ściśle ze sobą powiązane.

Dlatego też, strategie mające na celu redukcję globalnych emisji często postulują wprowadzenie polityk celujących w zmniejszenie emisji pochodzących od najbogatszych, takich jak opodatkowanie emisji, ograniczenia dla luksusowej konsumpcji czy inwestycje w zrównoważone technologie.

0

Dima się nie poddaje. Gdy tylko zaczął miksować swoją grę i używać tych ciętych slice'ów Sinner zaczął mieć problemy. Czekamy na 5 setów.

0

Nole wycofał się z turnieju. Powodem kontuzja kolana. Szkoda i szybkiego powrotu do zdrowia.

0

Trybuny na Roland Garros teraz? Shame on you.

1

@macio_944, Legenda. Niech spoczywa w pokoju.

2



Całkiem sporo jest w tym prawdy.

0

@KanapkaFCB, to nie był słaby mecz Huberta. Rywal po prostu był za mocny.

2

Dima w tym meczu zyskał mój ogromny szacunek i sympatię. Teraz to jemu kibicuję w dalszej części turnieju.

0

Aj Hubercik nerwus. Musi się ogarnąć jak najszybciej bo będzie po meczu.

0

Hubi musiałby teraz wskoczyć na wyższy lvl tenisa by pokonać się świetnie dziś dysponowanego Dimę.

3

@Sulimo, szkoda strzępić ryja. Ludziom o wąskim strumieniu świadomości nie przegadasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?