2

@HighestInTheRoom, nie znam żadnego z tych tworów.

2



Wczorajsza interwencja Ortegi może być na wagę historycznego strike w mistrzostwach PL. Bardzo podobna obrona do tej Dibu w finale MŚ, aczkolwiek tamten strzał Kolo Muaniego był zdecydowanie bardziej jakościowy niż ten wczorajszy Sona. I jeszcze ta reakcja Guardioli podczas tej akcji. Jeśli City zdobędzie tytuł to będzie to ikoniczne.

0

@97ketrab, czasem dobrze prawi, ale w większości tylko straszy i użala się nad sobą ile to życia mu nie zostało. Jackowskiego natomiast lubię czasem posłuchać.

4

@Kgorecki2500, to jest nieprawdopodobne jak można szastać pieniędzmi Polaków na przeróżne pierdoły.

0

Grafika TOP jak zawsze :D

0

Son celowo spartolił to sam na sam, żeby Arsenal nie był mistrzem. Proste jak drut.

2



Znalazłoby się tu kilku takich gagatków.

3



Referendum w sprawie CPK to byłby pstryczek dla uśmiechniętego rządu. Ciekawe co wtedy by zrobili. Do tej pory ciężko mi to pojąć jak wybrany przez lud rząd może go mieć zarazem tak w dupie.

0

Lamine jest mega utalentowany, ale czasem idzie za dużo razy w drybling i nie dostrzega lepiej ustawionego kolegi.

0

Co sądzicie o zmianie Lewego? Jednak Robert wciąż walczy o Pichichi i rozgrywał dziś dobre spotkanie. Świadczy o tym też jak został pożegnany przez kibiców - owacją na stojąco.

0

@Derean, mam podobnie.

1

Lewy zatańczył bachatę w ostatniej akcji połowy.

3

O takie Barcelone walczyłem.

1

@aspr1me, wsio dobrego.

0

Za każdym razem kiedy widzę Pedriego w pierwszej "11" wyczuwam uraz...

1

@MesQueUnClub96, Tyś to jest.

1

@P33ck, u mnie przynajmniej raz w roku pozycja obowiązkowa.

2

@Katalończyk 99, niby tak, ale na pewno jest jednak wiele ludzi, którzy uprawiają ten taniec, a zarazem nie są singlami i mają swoich partnerów/partnerki.

0

Salamon to potrafi z woleja przyfanzolić.

0

To jest ta jakość. Ekstraklasa w pigułce.
Wszołek mega inteligentnie. Zobaczył, że to nie czas na wrzutkę i poczekał w drugie tempo.

0

Oj Żozułe coś ty wyczarował...

2

Rzut karny jak nic. Łokieć soczysty.

1

Czerwo dla Kapustki, a teraz faul z dupy. Legia pchana przez sędziów? Chyba padnę ze śmiechu.

1

Warszawa!! CWKS Legia!!

8



Nie scrolluje już dzisiaj wincej.

2

@Redakcja potrafi kolejny raz w grafikę :D

8

Tak dla CWK, tj. Ciepłej Wody w Kranie.

0

Oskładkowane umowy zlecenia. Tak czy nie?

1

Ale @Redakcja w grafiki jest genialna, trzeba przyznać.

0

Jaka jest gwarancja, że Nico będzie robił lepsze liczby niż Raphinha?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?