esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom, nie znam żadnego z tych tworów.
2
Wczorajsza interwencja Ortegi może być na wagę historycznego strike w mistrzostwach PL. Bardzo podobna obrona do tej Dibu w finale MŚ, aczkolwiek tamten strzał Kolo Muaniego był zdecydowanie bardziej jakościowy niż ten wczorajszy Sona. I jeszcze ta reakcja Guardioli podczas tej akcji. Jeśli City zdobędzie tytuł to będzie to ikoniczne.
0
@97ketrab, czasem dobrze prawi, ale w większości tylko straszy i użala się nad sobą ile to życia mu nie zostało. Jackowskiego natomiast lubię czasem posłuchać.
4
@Kgorecki2500, to jest nieprawdopodobne jak można szastać pieniędzmi Polaków na przeróżne pierdoły.
0
Grafika TOP jak zawsze :D
0
Son celowo spartolił to sam na sam, żeby Arsenal nie był mistrzem. Proste jak drut.
2
Znalazłoby się tu kilku takich gagatków.
3
Referendum w sprawie CPK to byłby pstryczek dla uśmiechniętego rządu. Ciekawe co wtedy by zrobili. Do tej pory ciężko mi to pojąć jak wybrany przez lud rząd może go mieć zarazem tak w dupie.
0
Lamine jest mega utalentowany, ale czasem idzie za dużo razy w drybling i nie dostrzega lepiej ustawionego kolegi.
0
Co sądzicie o zmianie Lewego? Jednak Robert wciąż walczy o Pichichi i rozgrywał dziś dobre spotkanie. Świadczy o tym też jak został pożegnany przez kibiców - owacją na stojąco.
0
@Derean, mam podobnie.
1
Lewy zatańczył bachatę w ostatniej akcji połowy.
3
O takie Barcelone walczyłem.
1
@aspr1me, wsio dobrego.
0
Za każdym razem kiedy widzę Pedriego w pierwszej "11" wyczuwam uraz...
1
@MesQueUnClub96, Tyś to jest.
1
@P33ck, u mnie przynajmniej raz w roku pozycja obowiązkowa.
2
@Katalończyk 99, niby tak, ale na pewno jest jednak wiele ludzi, którzy uprawiają ten taniec, a zarazem nie są singlami i mają swoich partnerów/partnerki.
0
Salamon to potrafi z woleja przyfanzolić.
0
To jest ta jakość. Ekstraklasa w pigułce.
Wszołek mega inteligentnie. Zobaczył, że to nie czas na wrzutkę i poczekał w drugie tempo.
0
Oj Żozułe coś ty wyczarował...
2
Rzut karny jak nic. Łokieć soczysty.
1
Czerwo dla Kapustki, a teraz faul z dupy. Legia pchana przez sędziów? Chyba padnę ze śmiechu.
1
Warszawa!! CWKS Legia!!
8
Nie scrolluje już dzisiaj wincej.
2
@Redakcja potrafi kolejny raz w grafikę :D
8
Tak dla CWK, tj. Ciepłej Wody w Kranie.
0
Oskładkowane umowy zlecenia. Tak czy nie?
1
Ale @Redakcja w grafiki jest genialna, trzeba przyznać.
0
Jaka jest gwarancja, że Nico będzie robił lepsze liczby niż Raphinha?