esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tomek Listkiewicz podobno przyznał się do błędu.
3
Co jak co, ale Carlo to jednak klasa, trzeba mu to przyznać.
Ale tutaj jednak trochę odleciał. Kimmich dawał nura.
0
@insp1re, nie zgodzę się z tym jedynie, że jesteśmy skończeni. Jesteśmy Barceloną i choćby skały srały i tak będę wierzył w lepsze jutro.
1
@blakkudium, ale gol również mógłby paść.
0
@kuz, moje skromne zdanie. Z prowadzących moim zdaniem była najlepsza.
5
@Kgorecki2500, to działa jak Thanos i pstryknięcie palcami. Już pisałem. Granie na kodach.
0
Jak na masochistę przystało po studio w Polsacie, czas na youtube i biczowania ciąg dalszy.
0
Chociaż pozytywny aspekt na koniec studio w Polsacie i podziękowania dla Pauliny Chylewskiej za wszystkie lata pracy. Zawsze fajnie prowadziła studio.
2
Finał na Wembley. Borussia prowadzi 2:0 w 90'
Wiecie jak to się skończy?
0
@JordiAlbion, po co gwiżdże przy technologii, która jest? Spalony jak już coś to minimalny, a czasem puszczają akcje przy kilkumetrowych spalonych. Turbo kontrowersja i zobaczycie jakie będzie jutro poruszenie przy tej sytuacji.
0
@Katalonbar, mental, ale standardowo z turbo kontrowersją.
8
Thomas Muller klasa. Chwilkę poruszył temat tego błędu na koniec, a potem już tylko o meczu. Wyobraźcie sobie Xaviego w wywiadzie po tym spotkaniu z taką kontrowersją.
0
Co z tego, że faktycznie byli lepsi. Znowu przechodzą dalej po gigantycznej kontrowersji i to, że ich mityczny mental jest cykliczny to również cykliczne są wielbłądy w ich meczach.
0
Jak On mógł to gwizdnąć w takim momencie i nie poczekać? Przecież to jest WIELBŁĄD. Najlepszy sędzia na świecie, a będzie miał bardzo brzydką łatkę na karierze jeśli nie było spalonego, a moim zdaniem nie było.
0
To jest c....rwa gol. Do ch.... Ale przypał. Ale będzie grzane...
7
Kończę z oglądaniem piłki. To jest pojebane.
5
To jest niemożliwe. Bayern nie ma kim straszyć już. Tu nawet dogrywki nie będzie.
1
@IMBALEO, Darek "Operator Ekranu" Wdowczyk.
2
Mam wrażenie, że Real gra na kodach. Każdy kto wychodzi im na przeciw ma splątane nogi i traci na jakości. To nie jest fair.
0
Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy, a tu Real sobie pyka akcje bramkową kiedy dwie piłki na boisku. Jestem ciekaw co by na to VARdrid powiedział gdyby bramka padła.
1
Ile Carvajal dziś z fauluje na kartkę, a ile (jeśli w ogóle) ich dostanie?
0
Komentator dzisiejszego meczu na pytanie o wynik spotkania: "Zdecydowanie Real Madryt, załatwią to w 90'". Będzie stronniczo. Nowość.
0
@Barcasub, chyba 32 mln ojro.
0
@Hindus, obrzydliwe prześcieradła.
0
@FcPortoFan1999, jest wiele zmiennych. Dla Kane'a i Mapeta również ważne są trofea z repką moim zdaniem.
0
@FcPortoFan1999, Wirtz ma świetny sezon, ale zbyt mało medialne nazwisko i zespół moim zdaniem. Również uważam, że przy zwycięstwie Realu w LM (tfffu!) Kroos zasługiwałby na to wyróżnienie, ale również na pewno znacznie mniej medialny od reszty.
0
@kubix05, Szacunek dla Ciebie, ja też bardzo rzadko sięgam po alkohol, może raz w tygodniu.
0
Coś czuję, że złotą piłkę zgarnie ktoś z czwórki: Jude, Vini, Kroos, Kane. Życzyłbym sobie oczywiście, żeby to ten ostatni sięgnął po to trofeum.
0
@Pawlusek, budowanie zespołu wokół Dembele... Omal nie spadłem z krzesła.
4
Czekamy na Ciebie Xavi.