1



Tomek Listkiewicz podobno przyznał się do błędu.

3



Co jak co, ale Carlo to jednak klasa, trzeba mu to przyznać.



Ale tutaj jednak trochę odleciał. Kimmich dawał nura.

0

@insp1re, nie zgodzę się z tym jedynie, że jesteśmy skończeni. Jesteśmy Barceloną i choćby skały srały i tak będę wierzył w lepsze jutro.

1

@blakkudium, ale gol również mógłby paść.

0

@kuz, moje skromne zdanie. Z prowadzących moim zdaniem była najlepsza.

5

@Kgorecki2500, to działa jak Thanos i pstryknięcie palcami. Już pisałem. Granie na kodach.

0

Jak na masochistę przystało po studio w Polsacie, czas na youtube i biczowania ciąg dalszy.

0

Chociaż pozytywny aspekt na koniec studio w Polsacie i podziękowania dla Pauliny Chylewskiej za wszystkie lata pracy. Zawsze fajnie prowadziła studio.

2

Finał na Wembley. Borussia prowadzi 2:0 w 90'
Wiecie jak to się skończy?

0

@JordiAlbion, po co gwiżdże przy technologii, która jest? Spalony jak już coś to minimalny, a czasem puszczają akcje przy kilkumetrowych spalonych. Turbo kontrowersja i zobaczycie jakie będzie jutro poruszenie przy tej sytuacji.

0

@Katalonbar, mental, ale standardowo z turbo kontrowersją.

8

Thomas Muller klasa. Chwilkę poruszył temat tego błędu na koniec, a potem już tylko o meczu. Wyobraźcie sobie Xaviego w wywiadzie po tym spotkaniu z taką kontrowersją.

0

Co z tego, że faktycznie byli lepsi. Znowu przechodzą dalej po gigantycznej kontrowersji i to, że ich mityczny mental jest cykliczny to również cykliczne są wielbłądy w ich meczach.

0

Jak On mógł to gwizdnąć w takim momencie i nie poczekać? Przecież to jest WIELBŁĄD. Najlepszy sędzia na świecie, a będzie miał bardzo brzydką łatkę na karierze jeśli nie było spalonego, a moim zdaniem nie było.

0

To jest c....rwa gol. Do ch.... Ale przypał. Ale będzie grzane...

7

Kończę z oglądaniem piłki. To jest pojebane.

5

To jest niemożliwe. Bayern nie ma kim straszyć już. Tu nawet dogrywki nie będzie.

1

@IMBALEO, Darek "Operator Ekranu" Wdowczyk.

2

Mam wrażenie, że Real gra na kodach. Każdy kto wychodzi im na przeciw ma splątane nogi i traci na jakości. To nie jest fair.

0

Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy, a tu Real sobie pyka akcje bramkową kiedy dwie piłki na boisku. Jestem ciekaw co by na to VARdrid powiedział gdyby bramka padła.

1

Ile Carvajal dziś z fauluje na kartkę, a ile (jeśli w ogóle) ich dostanie?

0

Komentator dzisiejszego meczu na pytanie o wynik spotkania: "Zdecydowanie Real Madryt, załatwią to w 90'". Będzie stronniczo. Nowość.

0

@Barcasub, chyba 32 mln ojro.

0

@Hindus, obrzydliwe prześcieradła.

0

@FcPortoFan1999, jest wiele zmiennych. Dla Kane'a i Mapeta również ważne są trofea z repką moim zdaniem.

0

@FcPortoFan1999, Wirtz ma świetny sezon, ale zbyt mało medialne nazwisko i zespół moim zdaniem. Również uważam, że przy zwycięstwie Realu w LM (tfffu!) Kroos zasługiwałby na to wyróżnienie, ale również na pewno znacznie mniej medialny od reszty.

0

@kubix05, Szacunek dla Ciebie, ja też bardzo rzadko sięgam po alkohol, może raz w tygodniu.

0

Coś czuję, że złotą piłkę zgarnie ktoś z czwórki: Jude, Vini, Kroos, Kane. Życzyłbym sobie oczywiście, żeby to ten ostatni sięgnął po to trofeum.

0

@Pawlusek, budowanie zespołu wokół Dembele... Omal nie spadłem z krzesła.

4



Czekamy na Ciebie Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?