0

Rakhimova nie wygrała w tym roku z żadną rywalką z top50.

0

@mekston, ale to jednak Iga jest światową jedynką, a od długiego czasu "1" jest tylko w teorii bo takowego poziomu nie prezentuje.

0

Mam wrażenie, że Iga ostatnimi czasy w ogóle się nie rozwija.

0

Ale Iga kolekcjonuje niewymuszone błędy w tym meczu. Ogólnie mam wrażenie, że w tym sezonie jest takich nietrafionych uderzeń dużo więcej.

0

@MichuZ44, ja lądowałem na wyspie za mniejsze występki ;D

0

@Pawel13sz, Bernal da radę moim zdaniem ze średniakami, ale może być gorzej w meczach na topie.

0

@MichuZ44, zaraz bana dostaniesz za szerzenie takich treści. Tu wiele nie trzeba.

0

@Roobo, gdyby miał tę regularność to bardzo prawdopodobne, że w ogóle by do nas nie trafił.

1





Trochę świeżych prawdziwych wiadomości ze świata.

0

@Radioactive9705, czego życzymy Deco?

0

@Peciak, Eric się nie zaszczepił. Zamykam.

1



Lubię Cejrowskiego czasem posłuchać, ale odklejki też zdarza mi się mieć :D


0

Póki co nasi rodacy w US Open ido jak burza.

0

@FcPortoFan1999, może się wystrzela młodzianka w końcu.

9



Karol śmieszek.

0

Linetka słabo zaczyna.

0

Co za akcja! Maks imponuje.

35

1

@MeAndSwan, śliczny jest.

9





To jest jakiś kosmos. Ponad 400 meczów różnicy.

0

Kowal to ma chyba już delikatną wyjepkę na KS. Dawno już go tam nie widziałem.

0

@Marian_Pazdzioch, ja bym mu jeszcze dał szansę.

4

@PizzerMan, oby jak najszybciej znaleziono lek na to. Dużo zdrówka.

3

@Matheu12, jak mawiają eksperci ważne, że dochodzi do sytuacji.

0

@konrad1661, dobre, dobre.

23

Śpiący Erni z szacunkiem o Pau.


4

Sobota, 22:03

Dani Olmo wciąż niezarejestrowany.

0



A to śmieszek.

16



Fancy Hansi.

1

@tomek8756, Fancy Hansi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?