esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakhimova nie wygrała w tym roku z żadną rywalką z top50.
0
@mekston, ale to jednak Iga jest światową jedynką, a od długiego czasu "1" jest tylko w teorii bo takowego poziomu nie prezentuje.
0
Mam wrażenie, że Iga ostatnimi czasy w ogóle się nie rozwija.
0
Ale Iga kolekcjonuje niewymuszone błędy w tym meczu. Ogólnie mam wrażenie, że w tym sezonie jest takich nietrafionych uderzeń dużo więcej.
0
@MichuZ44, ja lądowałem na wyspie za mniejsze występki ;D
0
@Pawel13sz, Bernal da radę moim zdaniem ze średniakami, ale może być gorzej w meczach na topie.
0
@MichuZ44, zaraz bana dostaniesz za szerzenie takich treści. Tu wiele nie trzeba.
0
@Roobo, gdyby miał tę regularność to bardzo prawdopodobne, że w ogóle by do nas nie trafił.
1
Trochę świeżych prawdziwych wiadomości ze świata.
0
@Radioactive9705, czego życzymy Deco?
0
@Peciak, Eric się nie zaszczepił. Zamykam.
1
Lubię Cejrowskiego czasem posłuchać, ale odklejki też zdarza mi się mieć :D
0
Póki co nasi rodacy w US Open ido jak burza.
0
@FcPortoFan1999, może się wystrzela młodzianka w końcu.
9
Karol śmieszek.
0
Linetka słabo zaczyna.
0
Co za akcja! Maks imponuje.
35
https://x.com/nikt64/status/1828044274253869364
Króciutko z gówniakiem.
1
@MeAndSwan, śliczny jest.
9
To jest jakiś kosmos. Ponad 400 meczów różnicy.
0
Kowal to ma chyba już delikatną wyjepkę na KS. Dawno już go tam nie widziałem.
0
@Marian_Pazdzioch, ja bym mu jeszcze dał szansę.
4
@PizzerMan, oby jak najszybciej znaleziono lek na to. Dużo zdrówka.
3
@Matheu12, jak mawiają eksperci ważne, że dochodzi do sytuacji.
0
@konrad1661, dobre, dobre.
23
Śpiący Erni z szacunkiem o Pau.
4
Sobota, 22:03
Dani Olmo wciąż niezarejestrowany.
0
A to śmieszek.
16
Fancy Hansi.
1
@tomek8756, Fancy Hansi.