3

ja cie kręce ile sarkazmu i jadu w tych komentarzach.. ja też byłem zdziwiony że Pogba i jeszcze paru wyznają islam. a tu większość jakichś ironicznych komentarzy..tylko po co ?

0

5

zacznie ich obchodzić jak wywalą Portugalię z Euro z hukiem włącznie z naczelną gwiazdeczką Cristiną...

3

wyczuwam jakąś aluzję :D

2

POLSKA!! jesteśmy w najlepszej ósemce w Europie ! teraz do finału już z górki :D

1

oby nas zaskakiwali zawsze tylko pozytywnie :D

9

Szwajcaria, podobnie jak i ja lekko w szoku...

0

Lewy do jasnej ciasnej jak się dzisiaj nie przełamiesz to kiedy ??? POLSKA DO BOJU!!!

9

nie mówię że jest gorąco..ale przed chwilą dwóch Hobbitów wrzuciło do mojego pokoju pierścien..ech

3

news od Iwańskiego?..czy jak mu tam, o tym że skaut który sprowadził Stoiczkowa, powiedział o prawdopodobnym transferze Pazdana do Barcy ? :)

0

ja na miejscu Mundo ostudziłbym entuzjazm i nie był taki pewien że na każdej pozycji mają lepszego zawodnika, Włosi to doświadczona drużyna, wcale by mnie to nie zdziwiło gdyby przegrali

3

już mnie wkur*ia ten salceson tymi swoimi gierkami, wiem że to jest jego robota i ma z tego oczywiste profity $$$ ale błagam redakcjo nie wrzucajcie jego zdjęcia chociaż...

2

patrz nawet nie skojarzyłem :D IQ 0 :D

0

ja wiem co się będzie działo 11 lipca jeśli zajdą do finału obojętnie czy wygranego, najpierw ogólnopolskie 3 dni ostrego melanżu, później 2 dni pustki na ulicach no i na koniec 2 dni odpoczynku bo połowa Polaków będzie do tyłu chodzić :D

0

to do mnie czy do kolegi ? ;p jeśli do mnie too fantasy, sci-fi, akcja, thriller, może być biograficzny, sensacyjne, kryminalne, przygodowe. no, to by było na tyle :D

0

oglądałem setki razy ten film w różnych stanach ale nigdy nie ogarnąłem o co w nim tak naprawdę chodzi ;D w sumie tego filmu nie da się ogarnąć :D

1

życze sobie i nam, wszystkim Polakom żeby odpadli 10 lipca :)

0

siema wszystkim ma ktoś jakiś tytuł filmu godny obejrzenia??

1

tak ale czy będzie w przyszłości tak dobry jak Neymar? Messi miał kontuzje i Neymar jako numer 1 pokazał co najlepsze, myślę że jest naturalnym zastępcą Messiego i nigdzie nie odejdzie a plotki transferowe będą nas prześladować co sezon, wiadomo że Ney musi sobie kontrakt podwyższyć a gazeta musi się sprzedać. w ogóle cała ta nowela o Neymarze itp. jest bezsensowna.

0

lepszego, bardziej zgranego z MS napadziora na skrzydło, tak przyszłościowego nie widzę. a tak btw ploteczki plotkami a na samym końcu i tak okaże się że zostaję. więc why so serious ?

0

ile ona ma lat ? redakcjo ja wiem że spekulacje transferowe itp...ale co ma piernik do wiatraka, że wrzuciła na swojego insta fotke z podpisem i co, PSG już wykłada kase ? znowu ? śmieje się jak to czytam :D lawina spekulacji hahah

0

no i o take Polske walczyłem

25

haha kto był całym sercem za Węgrami ? :D

0

brawo Ramos brawo del Bosque !!! haha

0

a daj spokój ;D czy ten del Bosque ligi mistrzów nie ogląda ? Morata, Nolito, Silva, Iniesta, długo wymieniać ?za duże ma bogactwo że obrońcę wyznacza :D ja się ciesze że nie strzelił jego nie znoszę jak żadnego innego grajka! masakra morderca boiskowy i wszystko, świr kompletny...już lepiej Bartra albo Pikej czy Alba by to wykonali, przysięgam...:D

0

4 lata temu a niedawno przecież tak ładnie uderzył nie pamiętam z Bayernem ? w światło bramki na sąsiednim stadionie no niestety, może ma ukryty dar do strzelania karnych ale no jak dla mnie zupełnie nie uzasadniona decyzja. ma tylu technicznych i wybiera koguta Ramosa? siłowca? bezsens jak dla mnie :D

0

pewnie i nikt nie czyta ale jak widziałem że Sergio Ramos wykonywał karnego to pomyślałem sobie kurde bele z tym Vincentym już coś nie tak. w sumie może nie widział tego bajecznego karnego ale chodzą słuchy że natrafili na ślady piłki Ramosa w okolicach księżyca

1

dlatego też nie pcham się w politykę Barcy, oby takie sytuacje się nie powtarzały, taki klub nie zasługuje na to. ja chyba pamiętam cene coś koło 90 mln jak było nie wiadomo do teraz ale on przynajmniej przynosi korzyść, jest transfer udany w 100%, nie jakieś ziomki z zadupia bo trzeba było jakiś interes zrobić z brazylijską firmą a później oddać za darmo. policz sobie wszystkie te transfery i porównaj to z neymargate, dla mnie wybór prosty, media będą pisać co okienko a Barca go nie odda, to jest naturalny zastępca Leo tak jak Andres Xaviego. te 180 mln za taki skarb jakim jest ten Neymar to mało na lata, co by o nim nie mówić, na twisterze, fejsie itp. z dwa, trzy lata będziemy piać nad jego grą wszyscy. a ile kosztował i ile brudnych interesów przy tym zrobili- mnie to nie intento :)

2

nie znam się na polityce Barcy ale widać czarno na białym- większość nietrafionych transferów działy się za kadencji Laporte, gdzie sumy były poważne, nawet jak na czasy teraźniejsze a zawodnik nietrafiony zupełnie odchodził za darmo... to się nazywa wyrzucić pieniądze w błoto. już nie dziwi mnie dlaczego mamy tak mało funduszy na dobrych zawodników na ławke...

0

hehe dziwny ten trener Ukrainy, młody Zinchenko naszych objeżdżał i go zdjął. mi zaczyna Polska przypominać Atleti :D mogą tak grać 1:0 jak dla mnie do końca turnieju ;p POLSKA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?