4

okładka Marki oddaje idealnie kto w końcu powinien zdobyć ZP

0

zgadzam się w 100 %. niech choćby sprawdzi się 1% z tego co pisali o transferach to i tak będę zaskoczony ich "wiarygodnością". a onet jeszcze gorszy nie dość że od nich zrzynają to jeszcze z błędami :D

0

kto za transferem do Barcy B ? ;p

0

to się zastanówcie w tym sporcie czy Mundo, najpierw rozniecacie pożary a teraz jak jest panika to kibiców uspokajają. same durnie tam pracują, w sumie ciągłość sprzedaży jest ważniejsza niż wiarygodność. nagle się okazuje że żadnych kontaktów nie było ze strony PSG? tfu!

1

faktycznie masakra :D znowu myślałem że temu sadyście się znowu upiecze jakims podstępem ale tym razem nic podobnego, Ramseya Boltona w końcu szlag trafił i to w jaki symboliczny sposób ;p no i wgl ta walka, Jon sam na całą armię i odsiecz little fingera, jak dla mnie najlepszy odcinek w 6 sezonie, wreszcie można by rzec :D

0

*o kurde jest 9 idę nadrobić zaległości o.o
**nie umiem edytować komenta, tylko ja tak mam ?

0

który 8 ? z tym co góra urwał głowę wróbelkowi ? ;p

0

ile drużyn wychodzi z grupy na EURO ? bo coś słyszałem że się zmieniło, w sumie jest więcej drużyn

0

chodziło mi o zmiażdżenie ich kolejny raz :D a Verratti..no racja, akurat wątpię aby szejk chciał się go pozbywać i w dodatku wzmacniać ewentualnego przeciwnika w Lidze Mistrzów, bez względu na jego wypowiedzi.

0

dlaczego science fiction?

4

się Adidas nie popisał z piłką ;D

0

jak to jest na Igrzyskach z drużynami piłki nożnej ? jakieś ograniczenie wiekowe ? Neymar pewnie będzie najlepszy, z tego co mi się obiło to do 23 lat chyba jest skład ??

1

ależ pierdzielnął...ma kowadło w tej nodze.

0

raczej lepiej wchodzić na końcówki/albo od 30, 60 minuty ;p to się sprawdza ;p

2

r10 tiempo. pewnie nawet nie do 200pln

0

w sumie jest plus miesięcznego bana, połowa bzdur transferowych już za mną ;D

0

hahah dobry jest xd oby go z finału nie wykluczyli ;D

1

Czyżby Pikej zakpił z Krysi? hehe tak mi trochę to jego mega cieszynkę przypominało nie wiem jak innym :D nudno by było bez Pique

0

kurde bana dostałem za przyśpiewkę Barcy ;d widać że nie lubi być drugi i często gubi po tych rajdach niepotrzebnych, gwiazdorzy ale on dopiero ma 24 lata, wszystkiego się przy takim trio nauczy, będzie po Messim naturalnym liderem i jeszcze wszyscy będziemy piali z zachwytu nad eksplozją jego talentu ;p to Brazylijczyk więc trzeba być wyrozumiałym ;) jeśli dobrze mu wpoją dobro drużyny, nie indywidualizm i pozasportowe interesy, drużyna będzie miała z niego wielki pożytek. a wyniki i forma same się znajdą,

0

wgl ten przerzut OBROŃCY! Mascherano, to jakim cudem Alves zdążył do tego i dośrodkował no i zakończenie Suareza palce lizać! ani bym nawet nie mrugnął przy takiej szybkości akcji...klasa sama w sobie, mistrza zdobyli w sposób niepodważalny żadnej dyskusji...wreszcie Eto Nr.2 z prawdziwego zdarzenia! no i praca całej drużyny jak to wielokrotnie powtarza Enrique i zawodnicy na konferencjach. warto wspomnieć o Neymarze i jego wyśmienitym sezonie, podlega tak wielkiej presji że nie potrafię sobie tego wyobrazić, liczę w przyszłym sezonie na eksplozję jego talentu, biorąc pod uwagę doświadczenie Suareza i geniusz Leo, będziemy niepowstrzymani. kolejne rekordy i kolejny tryplet ale co to dla nich :)

0

3

Luis udowadnia swoją ciężką pracą i skromnością że te kreowanie go na niezrównoważonego psychola jest błędne i nieprawdziwe. (sam sobie jest winien czego na pewno bardzo żałuje ale biorąc pod uwagę że to był drugi raz dla hejterków został łakomym kąskiem) Haruje jak wół i takie są efekty, Pichichi w drugim sezonie i znaczny udział przy utrzymaniu lidera, (nie licząc trofeów w pierwszym sezonie) wyborny transfer Zubiego. pomyśleć ile było znawców którzy jeszcze przed pierwszą minutą Suareza na boisko wieszczyli brak zgrania i nie pasujący styl.. hm gdzie są teraz?

0

ja raczej zastanawiam się nad tym ile dostali ci za to zdjęcie ci trzej jegomoście za tak zadowolone szczęśliwe miny :D

3

nie daj boże jeśli wygrali by ten finał czy mistrza, po raz kolejny futbol nauczył by mnie że jest nieprzewidywalny i czasami bardzo niesprawiedliwy.. może podpowiada mi to mój anty-obiektywizm dlatego że kibicuje Barcelonie i dlatego że nie lubię żelu ale po prostu uważam że nie zasłużyli na grę w finale jak i mistrza kraju tym co prezentują w tym sezonie...buuu

0

całe szczęście, za dużo już widziałem takich meczów gdzie bronili się rękami i nogami, mam nadzieję na szybki, ciekawy mecz godny mistrza Hiszpanii!

0

niby tak ale oni wiedzą że my gramy o mistrza i świetną gratyfikacją byłoby dla nich urwanie nam punktów na wagę mistrza kraju na własnym podwórku...jeśli Barca zacznie z taką motywacją jak z Espanyolem, można być spokojnym

1

hmm Granada takie baty Sevilli sprawiła na wyjeździe, trzeba uważać zwłaszcza że gramy u nich..

0

ostatnio miał dobry mecz i też przyznam widziałem pierwszy raz to co potrafi, rzadko oglądam Ligue 1 ale z nudów obejrzałem skróty i proszę, 3 bramki i bodajże asysta ? od dawna jest przymierzany do Blaugrany i tu jest dylemat, czy ściągnąć go i marnotrawić jego potencjał? (Neymar nie będzie cały czas miał dołku formy) też bym go widział jako zmiennika MSN ale nie zamieniajmy się w Real i masowe niszczenie zawodników w formie, poza tym wątpie aby chciał mimo wszystko przyjść do Barcy jako "tylko" zmiennik, wie jakie ma umiejętności i myślę że nie zgodzi się na rolę zamiennika

0

prawdziwy polityk...

5

heh Krysia za gorsze zagrania żółtej kartki nie zobaczył ( a w sieci krąży mnóstwo nagrań gdzie Krysia broi i stroszy piórka w niedozwolony sposób, np. kopiąc, uderzając w twarz, szarpiąc w pełnym biegu itp) a jak Pikej coś POWIEDZIAŁ do sędziego to 4 mecze zawieszenia ??? to co jest bardziej karalne, obraza wielkiego majestatu pana arbitra czy zagrażanie zdrowiu zawodnika i zachowania takie jak te np.??? jestem ciekaw jaka afera by była jeśli Messi by takie odwalał sytuację jak Ronaldo, czy też by tak to zostało szybko zapomniane, komuś tu się za dużo pozwala i to nie tylko w aspekcie sportowym. Barco, wygrajcie ten ostatni mecz i udowodnijcie że najważniejsze w piłce i sporcie jest duch drużyny, nie indywidualności, kasa i układy układziki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?