estanislao1992
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Kepno
4 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
byłoby mimo wszystko sporą niespodzianką ? odpadnięcie Barcy z Ligi Mistrzów było mega-sensacją a przegranie tytułu w ostatnich dwóch kolejkach mając taki zapas punktów nad pozostałymi dwoma, będąc do ćwierćfinału murowanym faworytem do zdobycia Ligi Mistrzów ? to by była sodoma i gomora, katastrofa, wydarzeniem o którym ludzi by trąbili tygodniami no ale widzę że redakcja pochodzi do tej kwestii ze stoickim spokojem :)
0
różnica pomiędzy Barcą a Espanyolem jest prosta, Barca jest campeon a Espanyol Segunda Division
0
no też właśnie. fajnie by było go mieć ale na ławce nie dość że tracił by swój potencjał to i pewnie nie byłby w stanie wykrzesać z siebie będąc zmiennikiem, chociaż nigdy nie wiadomo, podpisanie kontraktu z tym zawodnikiem byłoby świetną nowiną ;d poza tym Neyowi albo Luisito przydałaby się zdrowa rywalizacja od czasu do czasu.
0
Lacazette oprócz genialnego meczu i hatricka, jeszcze ta dobitka przy ostatniej bramce od słupka, mało który zawodnik wykończyłby to w lepszy sposób, Barca interesuje się nim jak i podobno połową zawodników na topie, ciekaw jestem czy to takie poważne zainteresowanie i zostały poczynione już jakieś kroki czy to tylko obserwacja...
0
fajny artykuł, wtedy aż tak nie śledziłem meczów Barcy i nawet nie wiedziałem że była taka sytuacja, pamiętam tylko że głośno w telexpressie nawet było o van Nistelrooyu ;p
0
Szkoda że nie trafiliśmy na Atletico w finale, jak już Barca jest w finale to nie oddaje tego.
1
raczej syndrom małego mózgu co niektórzy zawodnicy...:D
0
niby z tego z samego miasta ale jednak wolą żeby mistrzostwo poszło do Madrytu :) niby derby pomiędzy drużynami z Barcelony ale patrząc na ich dążenie do odłączenia się od Hiszpanii.. nie spodziewam się że rozłożą nogi jak przed kolegami z Realu ale mogliby sobie darować takie komentarze wyraźnie nieprzyjazne. zresztą czego się spodziewać, na boisku już pokazali jak są nastawieni
1
gdyby nie był takim pajacem z kompleksem przegranego, może i doceniłbym jego poświęcenie klubowi, tak jak np. Raula czy Casillasa, czasem trzeba trzymać buzie na kłódkę
0
nie żeby był przy swoim wzroście panienką i padał jak Cris ledwo dotknięty a jakby rażony piorunem. wyrażę się linkami jakie mniejsze zło wolę :)
wolę to
0
jezuu jak ja się cieszę że u nas nie ma takich drwali i porąbańców jak Sergio Ramos i Pepe, wolę sto razy bardziej symulki Alby, Neymara itp. niż zachowanie jak powyżej ;d
1
każdy kto nie ma oczu w dupie to widzi co za profesorkę gra od paru sezonów Busi, takie komentarze że Busi symulant- dno i przestarzałe wodorosty...;p
2
http://www.fcbarca.com/69838-pepe-ludzie-moga-mowic-co-chca-ale-neymar-ma-wiecej-kartek-niz-ja.html
nic dodać niż ująć ;D
0
jeśli potrzebujesz kartę tylko do neta na telefonie to ALDI chyba ma taki jedyny pakiet bez zbędnych minut i smsów. ja takiego bynajmniej używałem
0
z Leicester zapowiada się zajebisty mecz, fajny pomysł ogólnie!
1
z tego co pamiętam, jest z tym trochę bawienia i karta rejestruje się poprzez wysłany mail, mi aktywowała się bardzo długo bo 12 h godzin, ciut to skomplikowane bo ulotka od karty jest po niemiecku ale myślę że ogarniesz :D
0
tak, kupisz w każdym ALDI markecie
0
*ale to startówkę, później normnalnie za 10 ojro 10 gb
0
W ALDI masz karty na neta za 10 ojro tylko nie pamiętam ile GB 3gb chyba
0
oby tak się stało :D
0
Atleti ograło nas, niech i ograją Real, tego im życzę. i zawodnicy Barcy mogliby coś publicznie się wypowiedzieć, że życzą im wygranej w finale to by ich dodatkowo zmotywowało ;d mam nadzieję że tym razem nie będzie żadnych fartów i Atletico pokaże że jest jednak lepsze
0
Pep, nie awansowałeś do finału więc lepiej uciekaj z tego Bayernu, Niemcy nie słyną z poczucia humoru i słowa "Zabijcie mnie, jeśli odpadniemy" mogą odebrać całkiem dosłownie :D
0
nie wiem, w fifie nie gram takim drzewnem :)
2
znajdz mi PO który dorównuje choćby w połowie zgraniem z Leo albo ogólnie tridente i wtedy się wypowiadaj. tak jak powiedział Dani, cały klub zapłacze po pierwszym sezonie w którym nie będzie grał. to coś jak zgranie pomiędzy Busi Andres Xavi ale widzę że tego nie ogarniasz
0
że co????????????Filipe Luis najlepszy boczny obrońca ??? matko bosko kochano...nie żebym był nieobiektywny czy coś ale FILIPE LUIS????czy ich popierdo*iło???
0
nie zasługuje bo ? może sprawdź liczbę jego meczy w Barcelonie, wtedy zastanowisz się czy zasługuje czy nie. druga sprawa, był wielokrotnie kuszony przez europejskich gigantów a jednak pomimo olewania przez zarząd odnośnie odnowienia jego kontraktu został chociaż pewnie dostałby w psg podwyżkę, nie poszedł za kasą i dla mnie to wystarczający powód aby był godzien noszenia koszulki z numerem "6"
0
piszesz tak jakbym przyszedł z fioletowej. true, powiem szczerze, sezon wstecz i 2 sezony wstecz nie wierzyłem w Sergi Roberto bo grał piach, podobnie jak i Munir. wielokrotne dawanie szans wychowankom poskutkowało i teraz mamy pomocnika z prawdziwego zdarzenia, z tym DNA Barcy, o którym się sporo mówi w kontekście transferów zawodników przychodzących. długo tego nie rozumiałem dlaczego inwestowanie w swoich zawodników ze szkółki jest tak ważne ale patrząc na Atleti i ich wychowanków którzy z Cholo pójdą choćby do piekła, zrozumiałem. żaden zawodnik spoza klubu,( tj kupiony najemnik spoza innego klubu) nie będzie walczył tak zaciekle jak zawodnik który ma wpojoną walkę do samego końca, patrz Atleti. jeśli chodzi o Munira myślę że dobre byłoby wypożyczenie i ściągnięcie kogoś renomowanego do zastępstwa MSN, jeśli chcą ponownie trypletu muszą wzmocnić skład, nie ma bata, Munir to jeszcze nie ten poziom. spodziewam się eksplozji jego talentu za 2,3 sezony :)
3
a kto z perspektywicznych młodych pogodzi się z siedzeniem na ławce i wchodzeniem od czasu do czasu ? nawet pomimo że to Barca, musi to być zawodnik a' la Pedrito, który będzie znał swoje zadanie, miejsce w szyku i dodatkowo nie będzie gwiazdorzyć że nie gra tylko będzie wnosić walkę i zaangażowanie, takiego młodzika nam potrzeba
0
tym się różnią właśnie byli madritiści czy aktualni gracze od zawodników Barcy, oprócz paru wypowiedzi Mathieu i Pikeja (ale z Gerardem to już inna para kaloszy), wszyscy udzielają wywiadów czy uczestniczą w konferencjach ostrożnie dobierając słowa, bez wszczynania niepotrzebnych pożarów w drużynie i nie dając pismakom materiału na jakąś sensacyjkę... widać że Enrique im to jasno i wyraźnie wytłumaczył, niby taki szczegół ale ze świecą szukać takich wypowiedzi jak wyżej albo że przegraliśmy bo drużyna nie była na poziomie Messiego ;d
0
takie polskie powiedzenie, przecież w pełni szczere, jednoznacznie życzę mu powrotu do zdrowia i wszelkiej pomyślności ;D