estanislao1992
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Kepno
4 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to nawet tvp mogłeś sobie podarować nawet to oni nie puszczają nawet jednego meczu ligi mistrzów...
0
zaraz nastąpi zmasowany atak niezadowolonych z punktu na wyjeździe i 39 meczu bez porażki malkontentów ;D no faktycznie nie ma być z czego zadowolonym
3
Real-Wolfsburg no kto by pomyślał :)
0
jeśli chodzi o gwiazdki Realu to już mnie nic nie zdziwi :)
0
nie kojarzę. no ale jeśli był już zamieszany w porwanie to wcale nie jest takie nieprawdopodobne.co za koleś, zarabia krocie i jeszcze mu mało, wrażeń chłopakowi najwidoczniej brakuje
1
jakieś źródło wiarygodne?
0
łysy z brazzers ? trzeba przyznać że chłopak bąków nie zbija, był już nauczycielem, inżynierem, hydraulikiem, teraz szefem fify, nic tylko stać i podziwiać :D
0
oby miał takie wejścia smoka i zagrania jak Roberto, następny joker do talii Enrique, zobaczymy jak będzie się prezentować po takiej przerwie
0
Dzięki bardzo :)
0
Hmm pewnie tak ale jak.zawsze jakimś psim smedem ten dwumecz by wygrali a ja wolę gdy sprawiedliwości staje się zadość :) z tego co aktualnie pokazują nie.zasługują być nawet na tym etapie :) ale faktycznie wióry by się sypaly grubo w takim dwumeczu ;)
0
Nawiązując do całego twojego i mojego komentarza właśnie dlatego nie oglądam z.polskim komentarzem ;D bez sensu komentować dodatkowo tutaj ich głupotę, lepiej skupiać się na aspektach sportowych jak dla mnie a nie na debilizmie polskich znawców z nsport czy jakiej tam stacji ;) a.jeśli chodzi o samą sytuację no to tonacy brzytwy się.chwyta a Cris,przecież potknięcie się o własne nogi w polu karnym to jego numer popisowy dlatego że kończy. Się.to jedenastka ;D
0
ten dwumecz wcale nie był taki nudny w zeszłym sezonie :) pamiętam że Hart wyprawiał cuda w pierwszym meczu :) pisząc "i zostaną wyeliminowani" już myślałem że piszesz o Barcelonie o.o :D wszystko mi jedno czy sponsorują ich Araby, przynajmniej jest więcej mocnych drużyn PSG City jest kogo eliminować ;) ale tak coś czuję że historia znowu zatoczy koło. kiedy te losowanie ?
0
chodzi mi o sytuację Masche i Iwobi
0
no to poczytaj "najlepsze" kometarze pod artykułem po meczu :) pewnie chodzi o sytuację Masche z tym czarnoskórym napastnikiem którego przypadkowo podciął w polu karnym, nie wiem, nie oglądam meczów Barcy z polskim komentarzem ale pewnie chodzi o to i o ich ocenę tej sytuacji. po co wgl coś takiego komentować ?
0
według doniesień z fioletowej wyrasta na lidera Castilli i będzie ważnym ogniwem 1 ego składu w niedalekiej przyszłości, ba liderem :)
9
najbardziej mnie rozwalają komentarze pod adresem Suareza bo "gra padakę" cały mecz a jak załadował w okienko to zachwyty pod adresem najlepszej 9 świata. mało tego zamiast cieszyć się z awansu i rozpływać nad GOLAZZO Suareza, połowa komentarzy dotyczyła komentatorów i ich oceny czy podciął czy nie podciął, nie wiadomo co gorsze- to że komentarze te miały najwięcej okejek czy to że 50% ludzi na stronie to udokumentowani malkontenci, nie potrafiący się z niczego cieszyć a jak dla mnie jest z czego. Jak macie komentować bzdury polskich komentatorów to wyłączcie dźwięk.
pozdrówka
0
edit: miało być Real najmocniejszą a Barca najsłabszą...bardzo wątpliwe :D
0
Ludzisz się że loreal dostanie najslabsza drużynę w stawce?
0
Obstawiam Man City i koniec wielkiego szejkowego snu o wygranej Lidze Mistrzów zakończonego tradycyjnie przez Barce i trio MSN :)
1
wgl co ten Suarez zajeb*ł to nie było co zbierać...istnieje zawodnik który w Lidze Mistrzów strzela piękniejsze, bardziej widowiskowe niesamowite bramki ???? ba, czy taki się kiedykolwiek urodził???? Luis, kłaniam padam do twych stóp i nie wstaje.
9
niech jeszcze któryś patafian powie coś cokolwiek nt. Marca andre ter stegena a osobiście odnajdę i ukatrupie
0
póki co lipton...albo się tym nie umiem obsługiwać albo coś głęboko siedzi :/
0
obowiązkowo :D
0
mam dokładnie to samo tyle że albo safefinder albo jakieś virgin zaś cholera... przetestuje też to adw ale wątpię bo znajomy który w tym siedzi mówił mi że ściągając demona ściągnąłem jakieś złośliwy program i będzie z tym grzebania o ile wgl nie trzeba będzie znowu formata robić. załamałem biedaka, zainstalowałem jakieś gówno w ten sam dzień w którym mi zrobił formata :D
0
hahhaha mimo że nie mówi Ł jest jak dla mnie najbardziej ogarnięty z nich wszystkich ;D i chyba często na fcb.com zagląda o ile nawet nie jest którymś z użytkowników :D
0
safefinder albo jakieś inne gówno ? to przewyższa moje umiejętności informatyczne, zdaje się na was, użytkownicy i wasze wskazówki :) i kuzyn Jacka, Jim również ;D
0
nie załamuj mnie, dopiero co kumpel mi formata zrobił :D wtyczek szukałem nie ma nic w ten deseń, wszystko jest nowe, w panelu też szukałem. spróbuje z menadżerem programów jeszcze, zobaczymy może coś się uda tak czy siak dzięki za wskazówki i radę :)
0
patrzałem już w dodatkach nie ma nic takiego, ściągnę i zobaczę czy coś pomogło
1
siemanko mam takie pytanie do ludzi znających się coś nie coś na kompach.
chodzi o to że po formacie, wgrywając wina 8.1 i ściągając wszelkie aktualizacje, ściągałem daemona i podczas instalacji coś stało mi się z firefoxem. odinstalowałem zainstalowałem inną wersję niż poprzednią, wyczyściłem rejestr z ccleanerem i dalej to samo. wyszukuje mi przez jakieś "safe Finder" czy coś takiego i ni cholery nie potrafię tego znaleźć w panelu sterowania ani wyszukiwarce. na necie są jakieś wskazówki ale te wskazówki brzmią "kali jeść, kali pić" więc wolę spytać na forum z zaufanymi ludźmi. jest jakiś sposób żeby się tego pozbyć ? normalnie otwiera mi kartę startową z w. google, wpisuje, znajduje mi adresy do wybrania ale gdy już wybiorę któryś wyskakuje powiadomienie, nie można połączyć z siecią. póki co działam na explorerze ale to dość meczące
0
w sumie masz racje ;DD musiałem wejść na fcbarca.com bo naprawdę przez chwilę uwierzyłem że to stało się naprawdę ;D ale taki scenariusz tylko w najskrytszych snach kibiców z fioletowej :)