estanislao1992
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Kepno
4 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tym lepiej dla nas i jak zwykle tym gorzej dla Realu, po wielkim tryumfie przyjdzie wtopa ze średniakiem i znowu czar pryśnie :F
0
Zgadza się ale oni z tego słabego meczu Barcy robią wielki mecz Realu chociaż tak nie było równie dobrze mogłoby być 4:0 do połowy no ale co będziemy gdybac czekam na dopełnienie formalności i okładki Oglaszajace rychla decime undecime Realu czy czym oni się tam podniecaja- jak już Real odpadnie z LM wreszcie na.okładkach zawitają koszykarze ;D
2
Tak lepiej, takie odniosłem wrażenie, mylne chyba, mogłem najpierw sprawdzić o co chodzi z tymi kozicami bo coś wydaje mi się teraz ze chodzi o te które wspinaja się po stromych, często prawie pionowych ścianach skalnych? A wrażenie wyniesione z doświadczenia, często ktoś woli się ponabijac niż faktycznie coś sensownego napisać także zdałem się na pierwszą opcję :/ muszę obejrzeć ten dokument żeby się upewnić że to żadna wkreta ;D
12 gniewnych ludzi -zamierzam się na ten film od dawna ale dla takich filmów warto poczekać na odpowiedni moment nie żeby rzucić coś tam okiem bez skupienia i nastroju, połowy nie obejrzeć.
1
Co się nabijasz jak będzie nastrój odpowiedni to i dobry dokument można obejrzeć to coś złego czy śmiesznego? A BBC Z Krysia Czubowna to coś zajebistego, w każdą niedzielę można było przy tym odpocząć. BTW dzięki za pomocną odpowiedź
2
No taaa ale krew mnie zalewa jak takie pieprzenie słyszę ;)
0
przecież to kolosalna różnica, wprost gigantyczna :D niech mu to wpiszą do CV zrobią pamiątkowy dyplom i wręczy go osobiście sam prezes Florentino, aby nadać temu osiągnieciu jeszcze więcej blasku a później zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie przy wypełnionym po brzegi SB, następnie niech odkurza gablote i umieszczą w swojej kolekcji trofeów :) ciekawe czy zaproszą Leo i czy wyślą list na koszt katalońskiego klubu :)
0
no więc właśnie ? skoro NIE uchodzi za niezbyt bogatego wychodzi na to że jest bogaty? jak dla mnie, jeśli się do niego dobierają, coś musi być na rzeczy, inna sprawą jest czy opłacają mu się takie oszustwa biorąc pod uwagę kary nałożone przez skarbówkę ;p a skarbówka z tego słynie w każdym kraju że potrafi dochodzić do "swoich ukradzionych" pieniędzy :D przy takich sumach co my tam możemy wiedzieć, przynajmniej ja, jeśli dopuścił się takiego oszustwa to pewnie wliczył w to ryzyko kar
5
oj te zakompleksione statystyki madryckich szmatławców zaczynają być załosne, już nawet nie śmieszne. niedługo zaczną liczyć przebiegnięte metry i ich porównywać w tej statystyce, jakie to ma odniesienie do rzeczywistości ile bramek z tej dwójki strzelili na CN, SB skoro Messi i spółka sprawili lanie 0:4 chociażby ? jak mogli to wtedy nazwać idąc pomysłowym tokiem myślenia tych "dziennikarzy" , zburzeniem domu Cristiano do gołej ziemi i posypanie solą ? lool, co tam pracują za pajace ślepo zapatrzone. no ale w sumie dobra mina do bardzo złej gry jakby nie patrzeć
0
czytaj dokładnie, pisałem niezbyt bogatego a do takich wymienione osoby przez ciebie nie należały/należą ;) a historia Ala Capone świetna, mimo takiej "władzy" mnóstwa pieniędzy na tamte czasy, niezliczonych ilości sprzedanego alkoholu w czasach prohibicji no i oczywiście zabójstw które sam zlecił, wsadzili go za oszustwa podatkowe :D ot, ironia losu :)
0
siemka, ma ktoś jakieś fajne tytuły filmów 15/16 ? obejrzałem już wszystkie nowe Marvele, większość filmów z nominacjami etc. interesują mnie komedie, kino akcji, horrory, biograficzny, może być ciekawy dokument, przygodowy, fantasy, sci-fi :) ktoś coś ? dobrze by było jeśli byłby dostępny online
0
nie jestem pewien ale wydaje mi się że te "sprytne" unikanie płacenia podatków ma związek z tym ile zarabiają i ile z nich ściąga fiskus, wiadomo że im więcej masz floty, tym więcej podatku musisz zapłacić na rzecz fiskusa i w rezultacie sam stracić. stąd te oszustwa trzeba powiedzieć uczciwie. nie znam mechanizmu ale tak wnioskuję na chłopski rozum :D i jeszcze nie słyszałem żeby kogoś niezbyt bogatego skarbówka chciała zamykać za oszustwa podatkowe, raczej za grube grube ryby się biorą i odzyskiwanie "swoich" grubych milionów, inaczej sprawa ma się w Polszy ;) nie chce cię wprowadzić w błąd bo nie wiem jak to działa w Brazylii, Argentynie taka jest moja opinia :D
0
otóż to, od paru ładnych sezonów zawsze się spinają i napędzają nam stracha w meczach u siebie, myślę że tym razem będzie podobnie, jestem pewien że chłopaki będą chcieli ostudzić zapędy Atleti i realu dodatkowo zreflektować się za porażkę z Realem u siebie, jeśli Enrique dobrze to poskłada i wyjdą zmotywowani żeby dorzucić kolejne 3 oczka do mistrzostwa-nie ma się czym stresować :D
0
ja tam go bronię, wiadomo ile bramek już strzelił, jak ważnych i ile asyst, zadyszka ich złapała ale wiem że wejdą w swój rytm na decydująca faze i do końca sezonu wrzucą czwarty a później piąty bieg, poza zasięgiem innych. kurde no szału nie ma ale oni jakichś dobrych paru sezonów zawsze spinają dupę u siebie na nas i zawsze jest ten strach o wynik, oby podeszli do meczu chcąc pokazać że mecz z Realem to był wypadek przy pracy, wtedy jestem spokojny o wynik ;) thx za info
1
najlepszy z tego filmu jest dziadek na początku i jego mądrości życiowe, najbardziej mi utkwiła jego przemyślenie na temat kobiet :D a tak na marginesie, ciekawe rozmowy sobie prowadzicie :D
btw liga i tak już nasza a sen o mistrzostwie które zostaje w stolicy, pryśnie jak bańka mydlana z Zizou w roli głównej, to nie oni zagrali dobrze ale my wyjątkowo słabo i bez walki także ja nie przejmował bym się tą przegraną :) ten team jest zbyt ograny w meczach o stawkę i ogarnięty zbyt "wielką" żądzą trofeów aby to zaprzepaścić zwłaszcza biorąc pod uwagę sytuację w tabeli :) so, why so serious ? ;) pozdrawiam
0
ktoś ogarnia jak tam RSSS wychodzi w ostatnich kolejkach u siebie/na wyjeździe ??
0
no właśnie nie ma co gdybać, nie wyszedł im jeden mecz i tyle, Real nie gra już w pucharze i mieli więcej siły w nogach pod koniec, znając ich mentalność staną się zbyt pewni i się rozpręża, punkty znowu pogubią
0
a jednak wygrał 1:2 czyli był niestety
0
Real miał o bramkę więcej niż Barca i po prostu wygrał, to się liczy
5
CHCĄC NIE CHCĄC trzeba przyznać że Real dziś lepszy.
0
jezu po co wy takie coś wrzucacie???mało macie tych jego wypocin Arbeloi ?przecież to Real generalnie rzecz ujmując jest najlepszy na świecie, ma prawo tak uważać, tylko po co wklejać na fcbarca.com takie fanaberie, żal mu dupsko ściska i tyle, a wy łykacie te ich wypowiedzi jak pelikan kluski..mój boże.
3
i teraz staram się sobie wyobrazić jak zajebisty jest Messi skoro śmieje się z niewykorzystanych sytuacji najlepszej 9 świata...o.o xd
2
Pierwszy raz to mówię i stwierdzam z przykrością.najgorszy artykuł na.fcbarca odkąd tu jestem albo mam chore poczucie humoru albo to ten artykuł jest dla mnie całkiem bezsensowny jakieś abstrakcyjne Poczucie humoru zamiana Barcy Z Realem nie rozumiem o co chodziło autorce? Podkreślenie Hegemonii Barcy w.ostatnich 10 latach? Dla mnie jako dla obiektywnego obserwatora to jest i tak oczywiste że Barca rządzi i dzieli w Europie od ładnych paru lat po co więc ten artykuł? Nie rozumiem dlaczego wgl cós takiego wypuścili moderatorzy to nie wiem.dziwna ta bajka
7
był Scott Sterling z karnymi, teraz kolej na siatkę xd
0
może po prostu jesteś zbyt tępy srolu?
0
Żadna drużyna nie ma tak równej i mocnej obsady na bramce, zamiast sprowadzania Courtouis, powinni postarać się aby ter Stegen został i w następnym lub za dwa sezony stopniowo zastępował Bravo, który ma już swoje lata i mimo to przeżywa najlepszy okres w karierze i cały czas trzyma formę, jest również drużynie bardzo potrzebnych, mamy dwóch równo i świetnie broniących bramkarzy i tak powinno zostać
0
a wydanie AS? niech się szukują, daje im stosunek szans 7 do 3 dla Barcy, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Barcę ale jak już mnie klasyki nauczyły choćby nie wiadomo jak była zajebista barca albo real przed meczem ani w połowie nie można nic zakładać :)
0
pierwszy raz muszę przyznać że madryckie gazety zachowały się w bardzo ładny i przykładny sposób. ciężko by było oczekiwać czegoś innego ale to i tak rzadka i smutna okazja do pochwalenia ich
0
pierwszy raz w życiu nie jestem zmartwiony kontuzją któregoś z naszych zawodników. wiadomo, repra dla samego zawodnika ważna ale co mnie to, ja jestem kibicem Barcy
0
no właśnie kiedyś
2
Jose Mourinho trenerem Barcy? o ile mi się zdaje mamy trenera który poukładał wszystko pięknie, włączając w to przesunięcie Messiego na prawe skrzydło, włączenie wychowanków i sprowadzenie kilku zawodników którzy spełniają swoje zadania. a i jeszcze na koniec on potrafi być zarówno dżentelmenem w konferencjach z dziennikarzami jak i dyplomatą, UNIKAJĄCYM wrażliwych tematów i dbającym o dobre imię zawodników i klubu.
obojętnie jakim jest taktykiem (5:0) jego sposób bycia jako trenera nie pasuje do tego klubu