fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol.
0
A ja jadlem rosol Xddd
0
XD.
1
https://kidsandgo.pl/messi-restauracja-barcelona-dzieckiem/
0
No naprafde.
0
Drugi raz w meczu poszedlem do lazienki i rafa
0
Znowu poszedlem i rafa .................
0
Nic za darmo xddd.
0
Mi nawet poszlo xd
2
Kto probowal to odgwizdac ? Xd
0
Jak ty chyba farciarz jestes xd
0
To jest zart. Ide do lazienki i messi akorat strzela
0
Ok dzieki jak coś
0
Mam takie pytanie> Pójdzie mi Rust ? 6GB Ram gtx 750 intel core 2.3.3 ghz win7 64 bit. Żeby chociaż płynnie chodził na minimalnych
0
Jeszcze dopisze Painkillera Gra podobna do Serious Sama
0
+ 5000RP
0
:) Ja mam wszystkie części.Kupiłem trójkę po premierze za 200zł a ma tylko 7 misji czy coś takiego ;/
0
A tak na serio. Crysis możesz spróbować fajna gierka szczególnie pierwsza część
2
mozemy w minecrafta pyknac XD
0
Stalker
0
raczej nie masz sie czym martwić
0
https://ncplus.pl/sport-w-nc-plus#sport
1
dobrze że z opcją odkupienia Mine sprzedali
0
I puchar krola.
0
Bylo chyba cos o Interze jeszcze
0
Doskonała odpowiedź
0
Rambo czy Rocky?
0
To masz słabą sytuacje. Bądź jak Messi wykup ich dom
0
XDD
2
haha u mnie tez mieli cala noc tylko ze to moja rodzina byla to poszedlem do nich