0

Gol.

0

A ja jadlem rosol Xddd

0

XD.

0

No naprafde.

0

Drugi raz w meczu poszedlem do lazienki i rafa

0

Znowu poszedlem i rafa .................

0

Nic za darmo xddd.

0

Mi nawet poszlo xd

2

Kto probowal to odgwizdac ? Xd

0

Jak ty chyba farciarz jestes xd

0

To jest zart. Ide do lazienki i messi akorat strzela

0

Ok dzieki jak coś

0

Mam takie pytanie> Pójdzie mi Rust ? 6GB Ram gtx 750 intel core 2.3.3 ghz win7 64 bit. Żeby chociaż płynnie chodził na minimalnych

0

Jeszcze dopisze Painkillera Gra podobna do Serious Sama

0

+ 5000RP

0

:) Ja mam wszystkie części.Kupiłem trójkę po premierze za 200zł a ma tylko 7 misji czy coś takiego ;/

0

A tak na serio. Crysis możesz spróbować fajna gierka szczególnie pierwsza część

2

mozemy w minecrafta pyknac XD

0

Stalker

0

raczej nie masz sie czym martwić

0

1

dobrze że z opcją odkupienia Mine sprzedali

0

I puchar krola.

0

Bylo chyba cos o Interze jeszcze

0

Doskonała odpowiedź

0

Rambo czy Rocky?

0

To masz słabą sytuacje. Bądź jak Messi wykup ich dom

0

XDD

2

haha u mnie tez mieli cala noc tylko ze to moja rodzina byla to poszedlem do nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?