fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak cos mozesz napisac do mnie na priv cos moge ogarnac jakis zestaw
10
Jeżeli Sevilla strzeliła nam 2 to my powinniśmy im trafic ze 6 bramek
0
przed transferem coutinho pisalo ze gra w polonii bytom
Niezla wikipedia xd
0
Teraz tylko czekac na rozdanie nagród, boli troche brak nominacji dla creed'a 2 ale co tam
1
Możemy się wymienić mój rx za twojego rtx'a XD
0
Ty bogaczu, jaki model karty?
0
to chyba miałem szczęście
0
Czy mi się wydaje czy ceny kart graficznych poszły znowu w górę, 2 tygodnie temu na morele kupilem rx570 4gb za 679 zł a teraz kosztuje 944
0
o kurczę
0
It was great, but the locals are bit mad . THEY GO CRAZY FOR FOOTBALL
0
Ja bym wymienil gtx 1050 na rx570 (sam posiadam I jestem bardzo zadowolony) a ram kupilbym 2x4gb ram
1
Prawo Mariusza, kto wybił ten się nie rusza
0
Po drodze do maka wjade wiec spokojnie nadrobie se
0
XD dzieki.
3
Ja moge pobronic.
0
Inglisz men.
0
Ogarnij profilowe bo smutno jak sie patrzy
1
Ja pamietam odswiezalem w ostatni dzien letniego okienka transferowego 2017 r gdy coutinho mial przyjsc
0
Nie jestes sam, ale ten mecz jest dobry
0
Kurcze, chyba bede musial odpuscic se dzisiejszy meczyk :((
0
Niestety naped nie dostepny
1
Dziekuje naprawde za wszystkie rady mój "Januszku" XDDD. SSD kupie juz po przyjsciu mojego kompa bo $ za malo mam. Jutro sprawdze jakis inny zasilacz bo juz sily nie mam xd
0
dziekuje ;)
0
do gier
0
montaz kosztuje 70 zl w uslugach serwisowych tak?
dziekuje za pomoc
0
potem sobie zamierzam dokupic
0
https://www.morele.net/inventory/info/3ae38e16/ dZieki za pomoc xd
0
Przepraszam bardzo :D pomieszało mi się
napisze podzespoly poprostu
amd ryzen5 2600
rx 570 gaming
plyta glowna: msi b450-a-pro
patriot ddr4 8gb 2400 mhz
silentumpc vero l2 500w
silentumpc regnum rg1
dysk toshiba p300 1tb
0
przepraszam wszystkich moze tera odpali xd https://www.morele.net/koszyk/
0
zna sie ktos na komputerach bo wybralem taki zestaw i chcialbym sie dowiedziec co ewentualnie wymienic
https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego#configurator
rtx 570 bym mogl na 8g dac