0

tez bym poprosil jakbys znalazl

0

Co sądzicie o modzie do gta5 fiveM? Mozna za niego bana dostac?

0

Lepiej bylo dac cenzure na W chyba xd

0

Dzieki.

0

Dzieki za pomoc

0

Jaki monitor do grania proponujecie do 500zl?

1

Dzieki za odpowiedz :)

0

Mam pytanie do graczy
Co sądzicie o origin access basic? Warto go kupic?

1

Ja to nawet netflixa nie mam

0

dzieki za pomoc, zastanowie sie nad tym monitorem tylko problem w tym ze 24 cale to moze byc za duzo patrzac na moje stanowisko xD

0

@4drian0 ma racje ciezko jest znalezc 120hz w takiej cenie. Ale dzieki za odpowiedz

0

Jaki monitor polecacie do 500 zł Ja znalazłem taki
https://www.x-kom.pl/p/429627-monitor-led-219-i-mniejszy-aoc-22v2q.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziekuje psze pana :D

0

Jesli chodzi o The Mule to mi sie bardzo podobal

1

A ostatnio jakis super mega komputer wyliczyl ze juve wygra lm ;)

0

MOzna linka na priv prosze

0

mozna linka na priv?

1

Nie mówiąc o Jarkendarze ...

5

Prima aprillis już było.....

0

Ucieczka z Alcatraz jak napisał kolega wyżej, Plan ucieczki i Osadzony. Może trochę odszedłem od stylu filmu jaki chciałeś ale powinny się tobie spodobać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli chodzi o przewidywalność to kilka scen w filmie takich jest co od początku wiadomo jak się skończy. Czy film jest wzruszający, trochę smutnych momentów we filmie jest. Dla mnie zakończenie było fajne i nawet lekko potrafiło wzruszyć

0

Wiadomo, że każdy ma inny gust ale ten film powinien się spodobać prawdziwym fanom kina. Bardzo podobała mi się gra Coopera, Clint to jak zawsze powalająco

0

Jak oceniacie najnowszy film Clinta Eastwooda "Przemytnik". Jak dla mnie jest to jeden z lepszych filmów tego roku (w USA była premiera jeszcze w 2018) i nie piszę tego dla samego Clinta

2

Przykry widok.

0

Mój kolega se często na lumpa chodzi kupić jakiegoś supreme zeby drozej sprzedac i nie raz koszuleczke fcb znalazl XD

0

Proszę bardzo :D

0

Genialne XD

0

Najlepszego legendo la rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?