fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tez bym poprosil jakbys znalazl
0
Co sądzicie o modzie do gta5 fiveM? Mozna za niego bana dostac?
0
Lepiej bylo dac cenzure na W chyba xd
0
Dzieki.
0
Dzieki za pomoc
0
Jaki monitor do grania proponujecie do 500zl?
1
Dzieki za odpowiedz :)
0
Mam pytanie do graczy
Co sądzicie o origin access basic? Warto go kupic?
1
Ja to nawet netflixa nie mam
0
dzieki za pomoc, zastanowie sie nad tym monitorem tylko problem w tym ze 24 cale to moze byc za duzo patrzac na moje stanowisko xD
0
@4drian0 ma racje ciezko jest znalezc 120hz w takiej cenie. Ale dzieki za odpowiedz
0
Jaki monitor polecacie do 500 zł Ja znalazłem taki
https://www.x-kom.pl/p/429627-monitor-led-219-i-mniejszy-aoc-22v2q.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziekuje psze pana :D
0
Jesli chodzi o The Mule to mi sie bardzo podobal
1
A ostatnio jakis super mega komputer wyliczyl ze juve wygra lm ;)
0
MOzna linka na priv prosze
0
mozna linka na priv?
1
Nie mówiąc o Jarkendarze ...
5
Prima aprillis już było.....
0
Ucieczka z Alcatraz jak napisał kolega wyżej, Plan ucieczki i Osadzony. Może trochę odszedłem od stylu filmu jaki chciałeś ale powinny się tobie spodobać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli chodzi o przewidywalność to kilka scen w filmie takich jest co od początku wiadomo jak się skończy. Czy film jest wzruszający, trochę smutnych momentów we filmie jest. Dla mnie zakończenie było fajne i nawet lekko potrafiło wzruszyć
0
Wiadomo, że każdy ma inny gust ale ten film powinien się spodobać prawdziwym fanom kina. Bardzo podobała mi się gra Coopera, Clint to jak zawsze powalająco
0
Jak oceniacie najnowszy film Clinta Eastwooda "Przemytnik". Jak dla mnie jest to jeden z lepszych filmów tego roku (w USA była premiera jeszcze w 2018) i nie piszę tego dla samego Clinta
2
Przykry widok.
0
Mój kolega se często na lumpa chodzi kupić jakiegoś supreme zeby drozej sprzedac i nie raz koszuleczke fcb znalazl XD
0
Proszę bardzo :D
0
Genialne XD
0
Najlepszego legendo la rambli