fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY xd bo wiesz shottie to zalozyciel tr3way
0
@TR3YWAY zmien nick na shottie
0
@Reiv111 smutno mi sie zrobilo. Nie mile zachowanie z twojej strony
0
@lj89 xdd dziekuje za wyroznienie
5
Dla mnie Bartosz Kurek jest Lebronem rzutu oszczepem
1
@darekgt01
Rocky
Skazani na Shawshank
Lśnienie
Lot nad Kukułczym gniazdem
Dobry, zły I brzydki
Brudny Harry
Zielona Mila
Wzgórze Rozdartych Serc
Kod Da Vinci
Ojciec Chrzestny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KamQiX tak tez moze byc, tego nie przemyslalem
0
@MichalZZZ Ja jestem przy 2 sezonie, może jakoś specjalnie mnie nie wciągnął ale jest też dosyć ciekawy a oglądać się da, zobaczę po 2 sezonie jak wypada 3
0
W niedziele ma być prezentacja AG a sie jeszcze okaże, że kurier z kasą na rowerze do rowu wpadł przed Madrytem
4
@MichalZZZ Hbo Go
1
@Colon Super film, naprawdę, a gra aktorska też mocna
0
@Momalsino Kiedys juz na głównej było napisane "Ter Stegen w Manchesterze City"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@keevek To je photoshop
0
Cześc wszystkim, mam do was pytanie. Polecacie obejrzeć serial Westworld? BEZ SPOJLERÓW PROSZĘ
1
Polecacie kupić Dying light The enchanced edition na steamie za 47.99 zł
0
@bafi Niezniszczalni, Mission Impossible, Predator
0
@szymon6847 Paragraf 22
0
@Colon Sorry rozmarzyłem się
0
@Colon Żanklod Van dam?
1
@KamQiX szybki edit bo sie pogubiłem w obliczeniach
3
Jest 50% szans, że Neymar wróci do FCB ponieważ on chce a PSG niekoniecznie
0
@piotrek1315 oczywiście
3
Na miejscu Atletico wezwałbym Barce na dywanik u dyrektora.
0
Bartomeu byłby biznesmenem gdyby sobie ustawił klauzule na 500mln. Nietykalny biznesmen
20
@barcanawieki Is Groove Street ok?
1
@Dastan Szczerze nie polecam ci żadnej z tych dwóch. Lepiej kupić Rx 570/580, rx są w tej samej cenie lub tańsze ale w grach widać róznice.
0
@norbi77 przed chwila skonczylem ogladanie tego serialu
0
@kolomen2 Codziennie słucham jego muzyki. #LLJ