fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sewciu50 Nie no ostatnia Fifka w którą grałem to 14 i troche brakuje mi takiej gierki, chciałbym sobie kupić i pytanie czy się opłaca ogólnie na PC, czy jest coś na ps4 czego nie ma na kompie czy coś.
0
Opłaca się kupić Fife 20 na pc?
0
@MarcinB1990 Msi optix Mag241c :)
0
@fcbheroes jak to
0
@PawkoFCB To spoko bo ja również przechodze z już nie najnowszego monitora z 60 hz na tego MSI
0
@PawkoFCB Zdążyłeś go juz przetestować?
0
@Skaramuczi Ahh sorry za takie pytania ale niezbyt jestem zorientowany w tym, no nic dzięki za odpowiedź :)
0
Nie orientuje się zbytnio w tych sprawach ale czy dla monitora MSI Optix MAG241c, 144hz 1080p najlepszy bylby kabel HDMI 1.3 1.4 czy jakies inne.
1
@GregSTG dzięki za pomoc, @Commando @Suzu :)))
0
Mam pytanie dotyczące zamówienia w media expert, w piątek zamówiłem monitor z dostawą na następny dzień, dzisiaj zadzwoniłem do nich i się dowiedziałem, że jutro mają mieć dostawę bo te monitory właśnie się skończyły i jak wszystko pójdzie dobrze to moge go odebrać w piątek choć wątpie w to. Tu jest moje pytanie czy zapłace kwote za taką jaką zamówiłem dany przedmiot, ponieważ przecena się skończyła i cena poszła w górę. Wiem, że trochę bezsensowna sprawa lecz naczytałem się o takich przypadkach .
0
@PawkoFCB Ja ostatnio zamowilem podobny, MSI Optix MAG241c
0
@Skaramuczi dzieki za pomoc, w tej cenie mysle ze to dobry wybor i wlasnie go zamowilem :)
0
Czy oplaca sie kupic monitor MSI Optix MAG241C za 800zL?
0
@Bykunn dzeki za odpowiedz ;)
0
Mam pytanie dotyczace monitora glownie do jakichs gier. Moj budzet to ok 1100 zl . Nie chce by monitor byl wiekszy niz 24 cali. Moja karta graficzna to rx570 4GB. Ostatnio polecono mi MSI optix mag241c.
1
Nie ogladam meczu ale to chyba lepiej
1
@masq @MarcinB1990 @masq @Salwik92 dzięki za pomoc :)
0
Jaki monitor polecacie do 1000zl najlepiej zeby nie przekraczal 24 cali,
0
@Czak18 podejrzewam ze licencje wygasly czy cos takiego
0
@Czak18 Polecam kupic Gta w wersji pudelkowej, na steam jest wersja znerfiona mniej muzyki w radiu, slabsza grafika, błędy, i brak niektorych opcji w rozgrywce
0
@VincentBabinicz Ja niestety nie jestem takim optymistą
1
Jesli po tym meczu Bartomeu nie zobaczy w czym tkwi problem to albo jest geniuszem albo dziala na szkode klubu umyslnie
0
Jak gra barca ? Bo dopiero odpalilem mecz
0
@NaFazieHitman Warto, dzisiaj na nim byłem
1
@DonAndresFCB XDDDDD.
0
@deyna2018 Stallone, Rocky
0
@darek60 ten faul to zbytnio nim nie byl, obejrzyj sobie powtorki
0
@KrzysiekM Polubiłem i życzę wam wszystkiego najlepszego :)
0
I znowu bedzie chwalenie Valverde
0
No itak Valverde znowu na pewnej pozycji