0

@sewciu50 Nie no ostatnia Fifka w którą grałem to 14 i troche brakuje mi takiej gierki, chciałbym sobie kupić i pytanie czy się opłaca ogólnie na PC, czy jest coś na ps4 czego nie ma na kompie czy coś.

0

Opłaca się kupić Fife 20 na pc?

0

@MarcinB1990 Msi optix Mag241c :)

0

@fcbheroes jak to

0

@PawkoFCB To spoko bo ja również przechodze z już nie najnowszego monitora z 60 hz na tego MSI

0

@PawkoFCB Zdążyłeś go juz przetestować?

0

@Skaramuczi Ahh sorry za takie pytania ale niezbyt jestem zorientowany w tym, no nic dzięki za odpowiedź :)

0

Nie orientuje się zbytnio w tych sprawach ale czy dla monitora MSI Optix MAG241c, 144hz 1080p najlepszy bylby kabel HDMI 1.3 1.4 czy jakies inne.

1

@GregSTG dzięki za pomoc, @Commando @Suzu :)))

0

Mam pytanie dotyczące zamówienia w media expert, w piątek zamówiłem monitor z dostawą na następny dzień, dzisiaj zadzwoniłem do nich i się dowiedziałem, że jutro mają mieć dostawę bo te monitory właśnie się skończyły i jak wszystko pójdzie dobrze to moge go odebrać w piątek choć wątpie w to. Tu jest moje pytanie czy zapłace kwote za taką jaką zamówiłem dany przedmiot, ponieważ przecena się skończyła i cena poszła w górę. Wiem, że trochę bezsensowna sprawa lecz naczytałem się o takich przypadkach .

0

@PawkoFCB Ja ostatnio zamowilem podobny, MSI Optix MAG241c

0

@Skaramuczi dzieki za pomoc, w tej cenie mysle ze to dobry wybor i wlasnie go zamowilem :)

0

Czy oplaca sie kupic monitor MSI Optix MAG241C za 800zL?

0

@Bykunn dzeki za odpowiedz ;)

0

Mam pytanie dotyczace monitora glownie do jakichs gier. Moj budzet to ok 1100 zl . Nie chce by monitor byl wiekszy niz 24 cali. Moja karta graficzna to rx570 4GB. Ostatnio polecono mi MSI optix mag241c.

1

Nie ogladam meczu ale to chyba lepiej

1

@masq @MarcinB1990 @masq @Salwik92 dzięki za pomoc :)

0

Jaki monitor polecacie do 1000zl najlepiej zeby nie przekraczal 24 cali,

0

@Czak18 podejrzewam ze licencje wygasly czy cos takiego

0

@Czak18 Polecam kupic Gta w wersji pudelkowej, na steam jest wersja znerfiona mniej muzyki w radiu, slabsza grafika, błędy, i brak niektorych opcji w rozgrywce

0

@VincentBabinicz Ja niestety nie jestem takim optymistą

1

Jesli po tym meczu Bartomeu nie zobaczy w czym tkwi problem to albo jest geniuszem albo dziala na szkode klubu umyslnie

0

Jak gra barca ? Bo dopiero odpalilem mecz

0

@NaFazieHitman Warto, dzisiaj na nim byłem

1

@DonAndresFCB XDDDDD.

0

@deyna2018 Stallone, Rocky

0

@darek60 ten faul to zbytnio nim nie byl, obejrzyj sobie powtorki

0

@KrzysiekM Polubiłem i życzę wam wszystkiego najlepszego :)

0

I znowu bedzie chwalenie Valverde

0

No itak Valverde znowu na pewnej pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?