1

Co sądzicie o Mi Note 10 lite? Bo zamierzam kupić.

1

Był ktoś w Suntago? Jak tam jest?

0

Polecacie obejrzeć "Prawo Ulicy" ?

0

@MesQueUnClub_87 Robert Redford ma 83 lata

0

Co sądzicie o serialu "To wiem na pewno"? Warty obejrzenia ?

0

Co sądzicie o serialu "Prawo ulicy"? Wczoraj skończyłem Rodzinę Soprano i nie wiem za co się zabrać.

0

Czy do MSI B450 A PRO będzie pasował taki dysk?
https://www.morele.net/dysk-ssd-kingston-a2000-500-gb-m-2-2280-pci-e-x4-gen3-nvme-sa2000m8-500g-5939304/
Nie znam się zbytnio na tych sprawach więc wolę zapytać

0

@onlYou1906 Mi ogólnie restart steama nie pomógł, kilka razy siedziałem i ponawiałem instalację aż się zakończyła :D

0

@elmayakos mam ok 200 gb wolnego miejsca

0

Próbuje Zainstalować Wiedźmina 3 na steam, za pierwszym razem instalacja zatrzymała się na 36 gb i wyskoczyło BŁĄD ZAPISU NA DYSKU. Zacząłem instalować drugi raz i znowu to samo. Czy wie ktoś co mam zrobic?

0

Ile się czeka na wysłanie kodu do gry od xkom?

0

Kupowanie gry do której dostane klucz jest bezpieczne na xkom?

0

@Visca1234 Teraz właśnie miał być za darmo a jest inna gra :(

1

Ostatnio zainteresował mnie Wiedźmin 3, warto go kupić kiedy druga część mi się nie podobała? Dodam, że bardzo lubię Gothika 1,2 jak i 3.

0

Jak wygląda teraz COD WW2 na multiplayer ? Czy jest sporo graczy itd. Gra mnie dosyć zainteresowała i chciałbym kupić.

0

@Spotles @Szreko Dzięki zobaczymy jak to bedzie , patrząc na wasze opinie raczej mi się powinno spodobać :)

0

Warto zagrać w Wiedźmina 3 kiedy dwójka mi się zbytnio nie spodobała ?
Czy jest spora róznica pomiędzy rozgrywką itd

0

Witam , mam pytanie dotyczące zakupu ramu i ssd do pc.
Moja płyta główna to MSI b450 A pro, a procesor to Ryzen 5 2600. Planuje sobie dokupic 2x4gb ram i w ten sposób będę miał już 4x4gb ram, czy jest to opłacalne czy lepiej kupić 2x8 gb ram i mieć razem 24? Jakie SSD również by pasowało do tej płyty głównej, tak do 300 zł ewentualnie troche więcej
EDIT.
Wiem, że 24 gb ram to trochę za dużo bo i tak nie będę miał jak go wykorzystać ale planuje go teraz rozbudować, a nie w przyszłości

0

@l0Messini Sprawdziłem i nic nie pomogło

0

@Kettger Wtedy nie, ale teraz przy braku TV chyba zaczne

0

Wie ktoś o co może chodzi? Oglądałem sobie normalnie TV, aż w pewnym momencie na środek ekranu wyszły jakieś zielone paski, teraz mam zielono białe paski na cały ekran i w tym jasność jest dużo większa.




0

Wie ktoś o co może chodzi? Oglądałem sobie normalnie TV, aż w pewnym momencie na środek ekranu wyszły jakieś zielone paski, teraz mam zielono białe paski na cały ekran i w tym jasność jest dużo większa.

0

Co sądzicie o grze Rust? Czy nadal gra w nią bardzo dużo ludzi? W Hurtworldzie już nie ma tylu graczy jak kiedyś i zastanawiam się nad kupnem Rusta

1

@Hiacynk Właśnie go skończyłem oglądać z 3 dni temu

0

@Jaca27 spokojnie, ja kupiłem Rashforda chyba za 50m a teraz Man UTD chciał go odkupić za +200mln , bardzo lubie tą gre

2

Fifa 20 ma naprawde fajna kariere, Mbappe, Sancho I Dembele nie mieli juz kontraktu to do Wolves ich za darmo wzialem

0

@Hiacynk Dzieki, przekonales mnie nawet :D

0

@Hiacynk dla mnie na poczatku jest to bardziej komedia, czyli im dalej tym lepiej?

0

Co myslicie o Rodzinie Soprano? Obejrzalem chyba 3 pierwsze odcinki I jakos mnie nie zachecil, I zastanawiam sie czy warto zaczac ogladac na nowo

0

@Chaoss do Turcji dokładnie lece

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?