fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co sądzicie o Mi Note 10 lite? Bo zamierzam kupić.
1
Był ktoś w Suntago? Jak tam jest?
0
Polecacie obejrzeć "Prawo Ulicy" ?
0
@MesQueUnClub_87 Robert Redford ma 83 lata
0
Co sądzicie o serialu "To wiem na pewno"? Warty obejrzenia ?
0
Co sądzicie o serialu "Prawo ulicy"? Wczoraj skończyłem Rodzinę Soprano i nie wiem za co się zabrać.
0
Czy do MSI B450 A PRO będzie pasował taki dysk?
https://www.morele.net/dysk-ssd-kingston-a2000-500-gb-m-2-2280-pci-e-x4-gen3-nvme-sa2000m8-500g-5939304/
Nie znam się zbytnio na tych sprawach więc wolę zapytać
0
@onlYou1906 Mi ogólnie restart steama nie pomógł, kilka razy siedziałem i ponawiałem instalację aż się zakończyła :D
0
@elmayakos mam ok 200 gb wolnego miejsca
0
Próbuje Zainstalować Wiedźmina 3 na steam, za pierwszym razem instalacja zatrzymała się na 36 gb i wyskoczyło BŁĄD ZAPISU NA DYSKU. Zacząłem instalować drugi raz i znowu to samo. Czy wie ktoś co mam zrobic?
0
Ile się czeka na wysłanie kodu do gry od xkom?
0
Kupowanie gry do której dostane klucz jest bezpieczne na xkom?
0
@Visca1234 Teraz właśnie miał być za darmo a jest inna gra :(
1
Ostatnio zainteresował mnie Wiedźmin 3, warto go kupić kiedy druga część mi się nie podobała? Dodam, że bardzo lubię Gothika 1,2 jak i 3.
0
Jak wygląda teraz COD WW2 na multiplayer ? Czy jest sporo graczy itd. Gra mnie dosyć zainteresowała i chciałbym kupić.
0
@Spotles @Szreko Dzięki zobaczymy jak to bedzie , patrząc na wasze opinie raczej mi się powinno spodobać :)
0
Warto zagrać w Wiedźmina 3 kiedy dwójka mi się zbytnio nie spodobała ?
Czy jest spora róznica pomiędzy rozgrywką itd
0
Witam , mam pytanie dotyczące zakupu ramu i ssd do pc.
Moja płyta główna to MSI b450 A pro, a procesor to Ryzen 5 2600. Planuje sobie dokupic 2x4gb ram i w ten sposób będę miał już 4x4gb ram, czy jest to opłacalne czy lepiej kupić 2x8 gb ram i mieć razem 24? Jakie SSD również by pasowało do tej płyty głównej, tak do 300 zł ewentualnie troche więcej
EDIT.
Wiem, że 24 gb ram to trochę za dużo bo i tak nie będę miał jak go wykorzystać ale planuje go teraz rozbudować, a nie w przyszłości
0
@l0Messini Sprawdziłem i nic nie pomogło
0
@Kettger Wtedy nie, ale teraz przy braku TV chyba zaczne
0
Wie ktoś o co może chodzi? Oglądałem sobie normalnie TV, aż w pewnym momencie na środek ekranu wyszły jakieś zielone paski, teraz mam zielono białe paski na cały ekran i w tym jasność jest dużo większa.
0
Wie ktoś o co może chodzi? Oglądałem sobie normalnie TV, aż w pewnym momencie na środek ekranu wyszły jakieś zielone paski, teraz mam zielono białe paski na cały ekran i w tym jasność jest dużo większa.
0
Co sądzicie o grze Rust? Czy nadal gra w nią bardzo dużo ludzi? W Hurtworldzie już nie ma tylu graczy jak kiedyś i zastanawiam się nad kupnem Rusta
1
@Hiacynk Właśnie go skończyłem oglądać z 3 dni temu
0
@Jaca27 spokojnie, ja kupiłem Rashforda chyba za 50m a teraz Man UTD chciał go odkupić za +200mln , bardzo lubie tą gre
2
Fifa 20 ma naprawde fajna kariere, Mbappe, Sancho I Dembele nie mieli juz kontraktu to do Wolves ich za darmo wzialem
0
@Hiacynk Dzieki, przekonales mnie nawet :D
0
@Hiacynk dla mnie na poczatku jest to bardziej komedia, czyli im dalej tym lepiej?
0
Co myslicie o Rodzinie Soprano? Obejrzalem chyba 3 pierwsze odcinki I jakos mnie nie zachecil, I zastanawiam sie czy warto zaczac ogladac na nowo
0
@Chaoss do Turcji dokładnie lece