0

@tombard zaliczke

0

Mam nadzieję,że do wakacji się wszystko uspokoi, w sierpniu pierwszy raz mam okazje lecieć na wakacje do innego kraju i nie chciałbym tego odwoływać

0

@Kvothe07 nie oplaca sie juz wg mnie brac tych konsol niedlugo ma byc nowa generacja

0

@usztafeusze ostatnie pytanie i daje ci spokoj. Poszedles do dentysty gdy zaczelo cie bardziej bolec czy poprostu sprawdzic o co chodzi

0

@Imacc dzieki, bede musial sie umowic na wizyte tylko ja juz mam takie przezycia u dentysty ze mysle o najgorszym a nie wiem czy to co mam jest jakies powazne

0

@usztafeusze i chcialbym dopisac ze zab byl plombowany

0

@usztafeusze moglbym sie dowiedziec jaki u ciebie wystepowal bol przy nacisku ?
w sensie jakis ostry czy łagodny cos takiego

0

@Lincolm tak, tylko mnie to zastanawia bo w niczym mi to nie przeszkadza i mam go od killku miesiecy, zeby zabolalo to sam musialbym w dobrym miejscu nadusic ;d

0

Mam pytanie dot bólu zęba, wszystko jest dobrze tylko gdy przycisne w jednym miejscu to pojawia się ból który od razu znika. Może ma ktoś chociaz jakieś podejrzenia o co by moglo chodzic

0

@MichalZZZ tak podejrzewalem ale ta buzka mnie zmylila

1

@MichalZZZ Todibo ?

5

Zobaczcie co znalazłem na Google maps
https://www.google.pl/maps/@53.7338467,14.3310589,3a,90y,7.91h,110.31t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipNr8VCJPV3Tp9tVyzf3oNr6R9HZgbfLdjdi7_5N!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipNr8VCJPV3Tp9tVyzf3oNr6R9HZgbfLdjdi7_5N%3Dw203-h100-k-no-pi-20-ya174.00002-ro0-fo100!7i8112!8i4056?hl=pl
musicie to chyba skopiowac i wkleic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mns21 Tryplet sie zdarzyl dwa razy

1

@zadafcb ehh teraz na ig zobaczylem, szkoda wielka. RIP

0

@zadafcb skad info

0

@Jarema2000 sproboj dodac fife na steam I przez ten tryb fife wlaczyc Big Picture chyba. Ja tak robie I mi pada konfiguruje jakos I jest ok

1

@barteq Neto z tego co wiem ma kontuzje wiec Ter Stegen broni

0

@monsterrize czasem zmiana trenera nie wystarczy, oby nie bylo tak tym razem

2

Oby Barca się podniosła (oczywiście nadal walczymy o lidera) ale nie wyobrazam sobie w przyszlosci Barcy walczacej o 4 miejsce by byc w LM

0

Nie wierze, oglada sie to gorzej niz za Valverde

0

Nie wiem co sie ze mna dzieje ale czasem mam dziwne przeczucie np jak teraz ze Mats obroni albo Messi trafi z wolnego

0

@`Sin Wiem wlasnie teraz jakbym mial sie za to zabrac to porzadnie. Planuje wlasnie zwiekszac co jakis czas kcal na dzien by sie poprostu przyzwyczaic

0

@`Sin we wakacje probowalem mase, ale wtedy nie pomyslalem I jadlem wszystko, byle wiecej I udalo sie przytyc 3 albo 4kg ale jak wiadomo to jest za malo by zauwazyc efekty. Po miesiaciu sobie odpuscilem I zostawilem na takie dni jak teraz :D wiec nie wiem napewno czy jestem ektomorfikiem.

0

@Quahoo czasem dam radę więcej niz 1400 kcal :D Może aż tak chudy nie jestem ale wiadomo o co mi chodzi

0

@NaFazieHitman Dzięki za pomoc

2

@DanielVeB zapomniałem dodać, że chodzę na siłownie i trenuje piłke nożną

2

Mam pytanie dotyczące przybierania na masie.
Jestem dosyć chudy, dziennie potrafię spożywać 1000-1400 kcal (tak strzelam) wiem, że mało ale nie jem poprostu tak dużo. Chciałbym przybrać na masie by poprostu nie wyglądać tak jak teraz, czy dałoby rade bym zaczął na jakiś czas spożywać 2000kcal po jakimś czasie zwiększyć do 2500 i znowu do 3200 (wyliczyłem na stronce, że tyle potrzeba bym przybrał na masie chociaż myślę, że dałoby radę mniej na początek), starałbym się jeść zdrowiej i więcej, żeby z tych np 1400 kcal nie przeskakiwać na 3200 bo bym zwyczajnie nie dał rady i poprostu robić to stopniowo. Czy takie rozwiązanie ma sens?

6

Wszyscy niby sie ciesza ale mi jest szkoda Valverde, nie zaslugiwal na to jak go potraktowali. Ale uwazam ze jest to dobry ruch I moze bedzie to jakis powiew swiezosci.

0

@BarcaInfo Coś wątpie w to jakoby Valverde miał zostać teraz zwolniony. Jeśli się mylę róbcie screeny i przypomnijcie mi w przyszłości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?