2

@Kgorecki2500 Czasem jak tak myślę o Wiedźminach to milej wspominam W1 niż W3 a wszystkie części ogrywałem w podobnym czasie. Świetna gra mimo, że "drewniana" jednak mi to nie przeszkadza

1

@domin1515 Ten za Laportą to Rafa Yuste? Zaklejony sponsor też robi swoje xD

1

To było oczywiste, ci zawodnicy to porażka

0

Nie powinien czasem cofnąć bramki ?

0

@LionelM95 niby coś nowego ale mam nadzieję że będzie jakiś patch poprawiający trochę FPS a przede wszystkim czas ładowania

0

@LionelM95 Rx 570 4gb, ale póki co jak się poustawia to i ładnie chodzi a 40 fps jakoś wytrzymam xD, a jeżeli mam grać bez dx i mieć jak ty od 45 do 75 to nie wiem czy warto, tym bardziej, że pierwszy raz gram w Gothika na jakimkolwiek modzie graficznym i póki co bardzo mi się podoba.

1

@Rust_Cohle xD (15 znaków)

0

@LionelM95 Tak Full hd i powyżej 60 fps miałem jedynie na statku na samym początku :D Boję sie co bedzie jak wejde do tego wielkiego miasta.
Czasy ładowania mnie tak denerwowaly ze przenioslem gierke na M.2 i nadal chodzi tak samo xD

0

@LionelM95 Najgorzej jest z save'mi xD. A tak z pytam masz ustawionego szybkiego sejva pod np f5? Bo ja np nie a nwm a w ustawieniach nie moglem znalesc.
PS
masz takie fps na dx11 czy bez?

0

@LionelM95 Słabo troszkę, tym bardziej, że gram z zainstalowanym Dx11 i w pierwszej wiosce mam od 25 do 40 fps :D Czasy ładowania również powalają

1

@LionelM95 Masz może czasem jakieś lekkie spadki FPS?

0

Fichado liga europy

0

@RobiS Mi działa normalnie, czasem potrafi przyciąć ale zdarza się to rzadko

5

W stylu Messiego teraz Demir

0

@Janas11224 Miłego oglądania :D A Rodzinę Soprano obowiązkowo po GoT

0

@Janas11224 Rodzina Soprano, po paru pierwszych odcinkach może ci się nie spodobać ale warto przemeczyc początek

0

@szkutnik91 Szósty Zmysł

3

Fati oficjalnie z dziesiątką

0

@szkutnik91 idealnie w urodzinki

0

@Breakdrowser z tego co wiem to jest stare zdjęcie i nawet jest napisane 17/05/21

0

a ktoś niedawno pisał, że zrobią wszystko tylko by był mecz City- psg

0

Przejście Mbappe do Realu dla nas nie będzie zbyt ciekawe bo oczywiście każde wzmocnienie królewskich dla kibiców Barcy to nie fajna sprawa a tu mowa o topowym zawodniku lecz z drugiej strony takie transfery pomogą La Lidze w powrocie na dawny szczyt i oczywiście uatrakcyjnią El Clasico które ostatnio nie były tak fajne jak kiedyś. Dla nas takim wzmocnieniem może być Ansu Fati, który przed kontuzją był w pewnych meczach wiodącym zawodnikiem.

0

@Kgorecki2500 Będą ciekawe pojedynki z Lengletem

0

@Criss18Barca Mógłbyś mi napisać co wyprawiał w tamtych latach? Pytam z ciekawości bo Barcy kibicuje od sezonu 2014/15 i aż tak się nie interesowałem wcześniejszymi kadencjami Laporty

0

@BartqRKO To może być rozwiązanie, w wielu misjach żeby coś zrobić potrzeba mieć włączony limit klatek, np z takim limitem ja dopiero mogłem nurkować.

0

@Majkel34 olkohol dla jego

1

@SaulGoodman Wg mnie Rodzina Soprano również trzymała wysoki poziom przez wszystkie sezony.

0

@Deathwing112 tylko zerknąłem

0

@Xwowrak Planuje zamówić dysk jak najszybciej, tylko muszę wiedzieć jaki :D Ale chyba faktycznie pójdę po tą adate

0

Cześć mam pytanie do tych bardziej obeznanych w temacie komputerów, chciałbym kupić nowy dysk M.2 ale nie jestem przekonany jaki mam wybrać. Moja opcja to Adata 512gb XPG SX8200 Pro, więc napiszcie co o nim myślicie i czy jest jakiś lepszy w tej cenie.



Moja płyta główna to MSI b450 a pro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?