fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Czasem jak tak myślę o Wiedźminach to milej wspominam W1 niż W3 a wszystkie części ogrywałem w podobnym czasie. Świetna gra mimo, że "drewniana" jednak mi to nie przeszkadza
1
@domin1515 Ten za Laportą to Rafa Yuste? Zaklejony sponsor też robi swoje xD
1
To było oczywiste, ci zawodnicy to porażka
0
Nie powinien czasem cofnąć bramki ?
0
@LionelM95 niby coś nowego ale mam nadzieję że będzie jakiś patch poprawiający trochę FPS a przede wszystkim czas ładowania
0
@LionelM95 Rx 570 4gb, ale póki co jak się poustawia to i ładnie chodzi a 40 fps jakoś wytrzymam xD, a jeżeli mam grać bez dx i mieć jak ty od 45 do 75 to nie wiem czy warto, tym bardziej, że pierwszy raz gram w Gothika na jakimkolwiek modzie graficznym i póki co bardzo mi się podoba.
1
@Rust_Cohle xD (15 znaków)
0
@LionelM95 Tak Full hd i powyżej 60 fps miałem jedynie na statku na samym początku :D Boję sie co bedzie jak wejde do tego wielkiego miasta.
Czasy ładowania mnie tak denerwowaly ze przenioslem gierke na M.2 i nadal chodzi tak samo xD
0
@LionelM95 Najgorzej jest z save'mi xD. A tak z pytam masz ustawionego szybkiego sejva pod np f5? Bo ja np nie a nwm a w ustawieniach nie moglem znalesc.
PS
masz takie fps na dx11 czy bez?
0
@LionelM95 Słabo troszkę, tym bardziej, że gram z zainstalowanym Dx11 i w pierwszej wiosce mam od 25 do 40 fps :D Czasy ładowania również powalają
1
@LionelM95 Masz może czasem jakieś lekkie spadki FPS?
0
Fichado liga europy
0
@RobiS Mi działa normalnie, czasem potrafi przyciąć ale zdarza się to rzadko
5
W stylu Messiego teraz Demir
0
@Janas11224 Miłego oglądania :D A Rodzinę Soprano obowiązkowo po GoT
0
@Janas11224 Rodzina Soprano, po paru pierwszych odcinkach może ci się nie spodobać ale warto przemeczyc początek
0
@szkutnik91 Szósty Zmysł
3
Fati oficjalnie z dziesiątką
0
@szkutnik91 idealnie w urodzinki
0
@Breakdrowser z tego co wiem to jest stare zdjęcie i nawet jest napisane 17/05/21
0
a ktoś niedawno pisał, że zrobią wszystko tylko by był mecz City- psg
0
Przejście Mbappe do Realu dla nas nie będzie zbyt ciekawe bo oczywiście każde wzmocnienie królewskich dla kibiców Barcy to nie fajna sprawa a tu mowa o topowym zawodniku lecz z drugiej strony takie transfery pomogą La Lidze w powrocie na dawny szczyt i oczywiście uatrakcyjnią El Clasico które ostatnio nie były tak fajne jak kiedyś. Dla nas takim wzmocnieniem może być Ansu Fati, który przed kontuzją był w pewnych meczach wiodącym zawodnikiem.
0
@Kgorecki2500 Będą ciekawe pojedynki z Lengletem
0
@Criss18Barca Mógłbyś mi napisać co wyprawiał w tamtych latach? Pytam z ciekawości bo Barcy kibicuje od sezonu 2014/15 i aż tak się nie interesowałem wcześniejszymi kadencjami Laporty
0
@BartqRKO To może być rozwiązanie, w wielu misjach żeby coś zrobić potrzeba mieć włączony limit klatek, np z takim limitem ja dopiero mogłem nurkować.
0
@Majkel34 olkohol dla jego
1
@SaulGoodman Wg mnie Rodzina Soprano również trzymała wysoki poziom przez wszystkie sezony.
0
@Deathwing112 tylko zerknąłem
0
@Xwowrak Planuje zamówić dysk jak najszybciej, tylko muszę wiedzieć jaki :D Ale chyba faktycznie pójdę po tą adate
0
Cześć mam pytanie do tych bardziej obeznanych w temacie komputerów, chciałbym kupić nowy dysk M.2 ale nie jestem przekonany jaki mam wybrać. Moja opcja to Adata 512gb XPG SX8200 Pro, więc napiszcie co o nim myślicie i czy jest jakiś lepszy w tej cenie.
Moja płyta główna to MSI b450 a pro