fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Dzięki za pomoc :) jeszcze troche sie poobjadam
0
@michal26 Dzięki
0
@MesQueUnClub_87 Pewnie cos sie zmieni jak przytyje kolejne 3
0
Mam pytanie dotyczące przybierania na masie. 3 tygodnie temu zacząłem jeść więcej by przytyc, moje calkowite zapotrzebowanie kaloryczne to 2914kcal jednak ja staram się jeść trochę więcej. W 3 tygodnie przytyłem 3kg, lecz zmian poza wagą zbytnio nie widać. Chciałem się zapytać po około jakim czasie zauważe efekty
0
Jakie seriale polecacie na HBO, dodam, że jestem po Detektywie, Gra o tron jakos mnie nie zacheca chociaz kto wie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hosh Oj, tyle jest tam wspaniałych utworów, ja wspominaj lepiej szczególnie muzyczke z Khorinis
0
@clyde Ja się boje, że jak go odpale to od kompa nie odejde :D
1
Właśnie chciałem napisać coś związanego z gothiciem a tu koledzy pisali, ale ja sie dorzuce :
Pięknie powspominać te najlepsze utwory, posłuchajcie, nawet jak nie graliście
0
@T^L wczoraj czekajac na mecz, poprostu nie moglem sie doczekac, a tu taki prezent, poprostu juz mam dosyc Valverde I tyle
0
@TSS_Ozir Szanuje twoje zdanie I nie chodzi o to ze pisze by poprostu cie zdenerwowac. Barcelonie moze I dlugo nie kibicuje ale to co sie teraz dzieje to przesada. Nie moglem sie doczekac startu ligi a tu taka niespodzianka od trenejra
0
@TSS_Ozir 3 sezon I to samo, wcale nie wina trenera, poprostu gorszy dzien I tyle
1
@seneridex Wmawiamy sobie to od 2 lat
0
@T^L nie no kazdy lubi cos innego, moze wolisz ogladac barce Valverde
2
Kiedyś była Barca którą się oglądało z zachwytem I wielką przyjemnością. Kiedy się mecz zaczynał nie chciało się słyszeć gwizdka końcowego, a teraz? Teraz jest wręcz przeciwnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kepa po ZP.....
2
@FC1899Barca detektyw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Suzu A może panowie po browara do biedronki idą? A oni zamieszanie od razu z tego robią
0
@A_Gomesinho_21 tyle to wiem
0
To o ktorej jest niby ta konferencja Neya ?
0
@msmsms sprawdz ekino lub cda
0
@dlugi20 za taka cene polecam kupic komputer stacjonarny
0
@WoJjTas Dzieki, moje moja podstawowa przemiana materii wynosi 1538kcal a zeby przytyc moje calkowite zapotrzebowanie kaloryczne to 2914kcal ale ja staram sie jesc troche wiecej :D
0
@Kozinho. Naprawde pomogles :) Dzieki bardzo
0
@NorbiTBOB Właśnie wiem XD pora coś zmienić
0
@Kozinho. dzięki za pomoc :) Coś tam ćwicze lecz po twojej radzie zaczne więcej się poświęcać :D
0
@FanBarcy22 Na wage niestety nie patrzyłem bo niefortunnie się zepsuła :(
2
@bartekmess Jest i muzyka z fify 14 idealnie dobrana