0

@MesQueUnClub_87 Dzięki za pomoc :) jeszcze troche sie poobjadam

0

@michal26 Dzięki

0

@MesQueUnClub_87 Pewnie cos sie zmieni jak przytyje kolejne 3

0

Mam pytanie dotyczące przybierania na masie. 3 tygodnie temu zacząłem jeść więcej by przytyc, moje calkowite zapotrzebowanie kaloryczne to 2914kcal jednak ja staram się jeść trochę więcej. W 3 tygodnie przytyłem 3kg, lecz zmian poza wagą zbytnio nie widać. Chciałem się zapytać po około jakim czasie zauważe efekty

0

Jakie seriale polecacie na HBO, dodam, że jestem po Detektywie, Gra o tron jakos mnie nie zacheca chociaz kto wie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hosh Oj, tyle jest tam wspaniałych utworów, ja wspominaj lepiej szczególnie muzyczke z Khorinis

0

@clyde Ja się boje, że jak go odpale to od kompa nie odejde :D

1

Właśnie chciałem napisać coś związanego z gothiciem a tu koledzy pisali, ale ja sie dorzuce :


Pięknie powspominać te najlepsze utwory, posłuchajcie, nawet jak nie graliście

0

@T^L wczoraj czekajac na mecz, poprostu nie moglem sie doczekac, a tu taki prezent, poprostu juz mam dosyc Valverde I tyle

0

@TSS_Ozir Szanuje twoje zdanie I nie chodzi o to ze pisze by poprostu cie zdenerwowac. Barcelonie moze I dlugo nie kibicuje ale to co sie teraz dzieje to przesada. Nie moglem sie doczekac startu ligi a tu taka niespodzianka od trenejra

0

@TSS_Ozir 3 sezon I to samo, wcale nie wina trenera, poprostu gorszy dzien I tyle

1

@seneridex Wmawiamy sobie to od 2 lat

0

@T^L nie no kazdy lubi cos innego, moze wolisz ogladac barce Valverde

2

Kiedyś była Barca którą się oglądało z zachwytem I wielką przyjemnością. Kiedy się mecz zaczynał nie chciało się słyszeć gwizdka końcowego, a teraz? Teraz jest wręcz przeciwnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kepa po ZP.....

2

@FC1899Barca detektyw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Suzu A może panowie po browara do biedronki idą? A oni zamieszanie od razu z tego robią

0

@A_Gomesinho_21 tyle to wiem

0

To o ktorej jest niby ta konferencja Neya ?

0

@msmsms sprawdz ekino lub cda

0

@dlugi20 za taka cene polecam kupic komputer stacjonarny

0

@WoJjTas Dzieki, moje moja podstawowa przemiana materii wynosi 1538kcal a zeby przytyc moje calkowite zapotrzebowanie kaloryczne to 2914kcal ale ja staram sie jesc troche wiecej :D

0

@Kozinho. Naprawde pomogles :) Dzieki bardzo

0

@NorbiTBOB Właśnie wiem XD pora coś zmienić

0

@Kozinho. dzięki za pomoc :) Coś tam ćwicze lecz po twojej radzie zaczne więcej się poświęcać :D

0

@FanBarcy22 Na wage niestety nie patrzyłem bo niefortunnie się zepsuła :(

2

@bartekmess Jest i muzyka z fify 14 idealnie dobrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?