fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
takiego wyniku to nawet Pique sie nie spodziewal
1
Na orliku nie takie piły się dawało
0
Ktoś kojarzy? :D gęsia skórka
1
Ja posiadam
0
Nie zapominaj o trójce XD
0
Pójdźmy na kompromis, odpalaj Gothica :D
0
Co myślicie o nowym Far Cry ? Przedwczoraj kupiłem piątkę i na ten moment się wciągnąłem. Ps. Mam wszystkie części oprócz tych xboxowych oraz primal
0
Ty bys se orcza zgube kupil xd
0
Caligula takie kasyno z gta san andreas
0
Wysyłamy tą ankietę do zarządu FCB i oni załatwią sprawe
8
Alba wiecej wypluł I wylał niz wypil
0
A nie dawno pisalem ze jesli oni nam strzelili 2 bramy to my musimy strzelic 6
0
Nie wiem jak to się dzieje że byłem pewien przy remontadzie z PSG a tera mam wątpliwości ale co tam VAMOS
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I taki wybór szanuję XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo nie wymieniłeś, tera sie nie tlumacz :D
0
XD nieźle
0
Ty to już kompletnie odleciałeś XD
0
Szanuję wybór tylko mam nadzieję że Rambo V nie oplujesz XD
1
ojoj Jeśli przy tym lepiej będzie ci się spało. Podeślę coś przy czym od razu zaśniesz
0
Żebyście mile spali ramblowicze XD
2
o właśnie zapomniałem o tym jednym filmie, z tego co wiem film nie ma określonej dokladnej daty, a szkoda trzeba się przygotować na taki gangsterski skład :D
0
Ja chyba najbardziej nie mogę się doczekać The Mule ponieważ to już raczej ostatni film legendy "Spaghetti Westernów" i nie tylko
0
Na jakie filmy w tym roku czekacie najbardziej? Ja osobiście czekam na :
Rambo V, Once Upon a Time in Hollywood i na The Mule
0
Legendy ringu
1
Tera by mogli z Vidalem cos nagrac xd
0
a ja nie wiem
0
Brad Pitt nie wygląda jak Brad Pitt
1
Nasz raper