0

takiego wyniku to nawet Pique sie nie spodziewal

1

Na orliku nie takie piły się dawało

0


Ktoś kojarzy? :D gęsia skórka

1

Ja posiadam

0

Nie zapominaj o trójce XD

0

Pójdźmy na kompromis, odpalaj Gothica :D

0

Co myślicie o nowym Far Cry ? Przedwczoraj kupiłem piątkę i na ten moment się wciągnąłem. Ps. Mam wszystkie części oprócz tych xboxowych oraz primal

0

Ty bys se orcza zgube kupil xd

0

Caligula takie kasyno z gta san andreas

0

Wysyłamy tą ankietę do zarządu FCB i oni załatwią sprawe

8

Alba wiecej wypluł I wylał niz wypil

0

A nie dawno pisalem ze jesli oni nam strzelili 2 bramy to my musimy strzelic 6

0

Nie wiem jak to się dzieje że byłem pewien przy remontadzie z PSG a tera mam wątpliwości ale co tam VAMOS

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I taki wybór szanuję XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bo nie wymieniłeś, tera sie nie tlumacz :D

0

XD nieźle

0

Ty to już kompletnie odleciałeś XD

0

Szanuję wybór tylko mam nadzieję że Rambo V nie oplujesz XD

1

ojoj Jeśli przy tym lepiej będzie ci się spało. Podeślę coś przy czym od razu zaśniesz

0

Żebyście mile spali ramblowicze XD

2

o właśnie zapomniałem o tym jednym filmie, z tego co wiem film nie ma określonej dokladnej daty, a szkoda trzeba się przygotować na taki gangsterski skład :D

0

Ja chyba najbardziej nie mogę się doczekać The Mule ponieważ to już raczej ostatni film legendy "Spaghetti Westernów" i nie tylko

0

Na jakie filmy w tym roku czekacie najbardziej? Ja osobiście czekam na :
Rambo V, Once Upon a Time in Hollywood i na The Mule

0

Legendy ringu

1

Tera by mogli z Vidalem cos nagrac xd

0

a ja nie wiem

0

Brad Pitt nie wygląda jak Brad Pitt

1

Nasz raper

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?