fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam takie jedno pytanie dot mojej wagi. Tydzień temu ważyłem 52kg (wzrost 174cm) Postanowiłem, że przytyje, z ok 1400-1800kcal dziennie przerzuciłem się na 2900-3800 zależy ile da rade zjesc. Jem juz tak od tygodnia, a efektów w wyglądzie nie widze, wiem, że tydzień to za mało by widać było efekty i tu jest moje pytanie po około ilu tygodniach bym zauważył efekty? W mojej diecie (jeśli tak to można nazwać zwiększyłem ilość nabiału itd)
3
Rivaldo na temat swojego możliwego transferu do Realu:
– Tego typu transfery zawsze będą kontrowersyjne, ale ostatnie słowo zawsze należy do sprzedającego. Jeśli Real Madryt odrzuci możliwość przenosin Jamesa do Atlético, to nie ma nawet o czym mówić. Ja na przykład w 2002 roku byłem w trakcie rozmów z Realem Madryt, ale wówczas z dobrą ofertą pojawił się Milan i wybrałem ich. Gdybym przeszedł do Realu Madryt, to również byłby to kontrowersyjny ruch. Kibice Barcelony mogliby się poczuć urażeni. Ale wówczas nie miałem pracy, a jako zawodowiec nie możesz sobie pozwolić na to, aby odrzucać rozmowy z klubami, które się tobą interesują. Tak naprawdę mogłem odejść dokąd zechcę.
0
@n0MED Paragraf 22 miniserial
0
https://www.fcbarca.com/34132-luka-modric-zamiast-fabregasa.html
Poczytajcie komentarze, jeden taki fajny "5mln max za drewno wiecej sie nie placi"
1
@G9 Clint Eastwood i Stallone to by bylo dzielo sztuki
0
@DGall no nieźle
0
@barcanawieki Ja z przyszłości
0
@adamek1910 A wiesz o tym ze Mbappe podczas swietowania odepchnal Neymara?
1
Kibice w rosji podobno obrażali i protestowali przeciwko Malcomowi ze względu na jego kolor skóry......
0
@nvidd Honor 8 uzywany bym tobie polecil
1
@Krystian1899 Kompania Braci moze przypadnie ci do gustu
0
@RosjaninBut Wilson to nie pilka to przyjaciel
0
@RosjaninBut to chyba na bezludnej wyspie juz przetrwasz ;D
0
@Kamilos84 napewno bede musial kiedys obejrzec go ponownie
0
@Grzesior667 to jest jednak prawda, z najwiekszego twardziela moze wycisnac lzy
1
@arecki.fcb Minecraft
3
W 2 dni obejrzalem dwa filmy, mianowicie "Forrest Gump" oraz "Cast Away Poza Światem", jestem pod ogromnym wrazeniem rolą Hanksa w tych filmach. Jeden I drugi film jest genialny, lecz mi bardziej do gustu przypadł ten pierwszy, historia o przyjaźni, miłości, rodzinie I karierze, poprostu historia o życiu. Chciałoby sie czasem zapomniec fabule by obejrzec jakis film ponownie.
0
Widziałem jakiś wpis na La Rambli że przyszłość Neya ma się rozstrzygnąć przed 10 sierpnia. Śmieszne już się to robi bo był artykuł czy coś w tym stylu z informacją, że jeżeli do 31 lipca nic się nie wyjaśni to zostaje
0
@XBlairrX dzieki od razu mi lepiej :D
0
@Adamski69 Polacy to kozacy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Pod trybunami stadionu Pogoni Szczecin znaleziono juz drugi schron o dlugosci 120m
1
Carles Perez posmarowal
0
Jak mecz z chelsea opuscilem to ten musze obejrzec chocby nawet dla iniesty
11
@Kajtek77 Polak Węgier dwa bratanki I do szabli I do szklanki ;P
0
@Danger204 Dzieki za tą odpowiedź :)
0
Niestety nie oglodalem meczu, moglibyscie powiedziec kto na plus a kto na minus? I jak tam debiutanci
0
@Wawrzyszewski Son rosnie jak na drozdzach
0
@czosnekfcb Gothic 2,3, Gta VC i SA,
0
@Transu96 ja nigdy nie zapomne tego ze poszukiwacze oko innosa ukradli, na szczescie udalo mi sie je odzyskac