0

@Adamski69 ja tam cicho licze na przegrana bo moze zarzad pojdzie wkoncu po rozum do glowy

0

Podoba mi sie gra tej barcelony. Graja madrze i rozwaznie przez tyl zeby potem podac pod pole karne przeciwnika i znowu do obrony, podoba mi sie naprawde

0

Narazie idziemy w kierunku nie wyjscia z grupy

0

Niech przegraja moze w koncu ten Valverde odejdzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten zarząd chyba chce znacznie obniżyć range tego klubu

0

@Rastafarnianin poprosze

0

@macio_944 Dramat, Dramat #ValverdeOut

0

Ewidentnie Ernesto ma DNA Barcy

4

Pod postem FCB na ig pelno komentarzy #Valverdeout, La rambla nie jest sama

0

#Valverdeout, nie chodzi mi o tego karnego czy inne poszczegolne bledy zawodnikow, tego meczu jak i wielu innych nie da sie ogladac.

0

@JohnA zdazylem sie przyzwyczaic do nudnych meczow

0

@MichalZZZ Patrząc na gre naszych to nie mam nadzieji na wygraną, Bvb gra tak jak powinna FCB

0

Przeczuwam, że niedługo stracimy bramke

0

@ranger3120 zamiast tego windowsa bys mogl sobie dokupic ram albo do karty graficznej dolozyc, windowsa mozna zawsze pobrac ale jesli wolisz oryginalnego to nie stoi nic tobie na przeszkodzie ;D

0

@Wichurek na ten tryplet mial 2 poprzedmie sezony

0

@Encore cytujac klasyka "Fatalny to ty jestes"

0

@marcin000019 o to w tym chodzilo, zeby zrobic rozglos I reklame firmie, bo kazdy w takie rzeczy przeciez wierzy

0

@ZelekBARCA tez mam takie zdanie, aczkolwiek moge sie mylic w co watpie

0

@jacobFCB porobiłeś mnie na mózg

0

@Bykunn ja też się dołącze

0

Co się takiego stało, że już Neymar fichado

0

@Mizander niestety :(

2

Dembele jak wróci do domu to odinstaluje Fortnite'a

2

Szkoda Puiga. ....

0

@lukaszbarca15 gothic.

57

Gdyby Romero mial tu konto juz dawno by dostal bana

1

@MXFCB naprawde dziekuje za pomoc pomogles, zawsze bede mial ciebie w moim brzuszku :) Piona

0

@Adamski69 4, zly ten Rakitić

1

@Mario96w Dzięki za pomoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?