fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 ja tam cicho licze na przegrana bo moze zarzad pojdzie wkoncu po rozum do glowy
0
Podoba mi sie gra tej barcelony. Graja madrze i rozwaznie przez tyl zeby potem podac pod pole karne przeciwnika i znowu do obrony, podoba mi sie naprawde
0
Narazie idziemy w kierunku nie wyjscia z grupy
0
Niech przegraja moze w koncu ten Valverde odejdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten zarząd chyba chce znacznie obniżyć range tego klubu
0
@Rastafarnianin poprosze
0
@macio_944 Dramat, Dramat #ValverdeOut
0
Ewidentnie Ernesto ma DNA Barcy
4
Pod postem FCB na ig pelno komentarzy #Valverdeout, La rambla nie jest sama
0
#Valverdeout, nie chodzi mi o tego karnego czy inne poszczegolne bledy zawodnikow, tego meczu jak i wielu innych nie da sie ogladac.
0
@JohnA zdazylem sie przyzwyczaic do nudnych meczow
0
@MichalZZZ Patrząc na gre naszych to nie mam nadzieji na wygraną, Bvb gra tak jak powinna FCB
0
Przeczuwam, że niedługo stracimy bramke
0
@ranger3120 zamiast tego windowsa bys mogl sobie dokupic ram albo do karty graficznej dolozyc, windowsa mozna zawsze pobrac ale jesli wolisz oryginalnego to nie stoi nic tobie na przeszkodzie ;D
0
@Wichurek na ten tryplet mial 2 poprzedmie sezony
0
@Encore cytujac klasyka "Fatalny to ty jestes"
0
@marcin000019 o to w tym chodzilo, zeby zrobic rozglos I reklame firmie, bo kazdy w takie rzeczy przeciez wierzy
0
@ZelekBARCA tez mam takie zdanie, aczkolwiek moge sie mylic w co watpie
0
@jacobFCB porobiłeś mnie na mózg
0
@Bykunn ja też się dołącze
0
Co się takiego stało, że już Neymar fichado
0
@Mizander niestety :(
2
Dembele jak wróci do domu to odinstaluje Fortnite'a
2
Szkoda Puiga. ....
0
@lukaszbarca15 gothic.
57
Gdyby Romero mial tu konto juz dawno by dostal bana
1
@MXFCB naprawde dziekuje za pomoc pomogles, zawsze bede mial ciebie w moim brzuszku :) Piona
0
@Adamski69 4, zly ten Rakitić
1
@Mario96w Dzięki za pomoc