fajniag
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barry Seal król przemytu
0
https://www.morele.net/komputer-morele-ender-boosted-h2650-4141308/
https://www.komputronik.pl/product/460710/komputronik-sensilo-rx-410-a006-.html
https://www.morele.net/komputer-morele-ender-boosted-h2450-4140645/
Na razie sprawdzam gotowce potem pomyślę nad ewentualnym składaniem
Takie szybkie pytanko na ramble
0
ekino
0
Proszę bardzo :)
0
Valverde zolta kartka.
0
ja się chyba skuszę, dzięki za info
0
Tu masz rację, ja tylko napisałem że każdy porusza ten temat nie że w to uwierzyłem
0
Nawet gdyby Ney chciał wrócić to myślę że raczej Barca by się nie skusiła
0
No masz racje ale tym dziennikom się jeszcze to nie znudziło
1
Wszędzie już piszą że chce odejść. Na jednej stronie pisze że wróci do Barcy a na drugiej że przejdzie do Realu
0
Ale się dzieje z tym Neymarem ;;;
0
Zastanawiam się nad tym samym,chciałbym kupić teraz by se pograć w RDD2 jednak niezbyt się opłaca, zapłacisz z 1200 zł pograsz max 2 lata wyjdzie PS5 i gry na 4 przestana wychodzic
0
Huawei Y6 II PRO> taka propozycja sam go posiadam i jak co mogę coś powiedzieć o nim
0
Ehhhhhhhhhhhhhhhh.
0
Aż mecz z 2015 sie przypomina
0
najlepszego
0
Na razie jest odblokowana tylko jedna liga. Trzeba czekać na EA aż odblokują kolejne
0
Bierzemy kredki i robimy grafitti
1
haha dobre :D
0
Wlasnie sie przymierzalem do obejrzenia tego filmu ale nigdzie nie ma w przystepnej jakosci
0
Wie ktoś gdzie mozna obejrzec film Za kilka dolarow wiecej w HD?
0
Fifa Mobile , Dragonmania Legends club, wiejskie zycie XD
1
Możliwe :D
0
Cope napisało że Vinicius miał Wstępne porozumienie z fcb
Ciekawe
0
Wpisz reddit soccer streams i poszukaj mecz fcb. Sry ze linka nie dalem xd
0
Nie dość, że dzisiaj Imagine Dragons świetną nutę wypuścili to jeszcze ten Bruno Mars z ziomkami :D
0
Dzięki za odpowiedź :)
0
to słabo :(
0
Gdzie w Tv można obejrzeć puchar krola?
0
Serio, znowu o tym samym.