0

Barry Seal król przemytu

0

ekino

0

Proszę bardzo :)

0

Valverde zolta kartka.

0

ja się chyba skuszę, dzięki za info

0

Tu masz rację, ja tylko napisałem że każdy porusza ten temat nie że w to uwierzyłem

0

Nawet gdyby Ney chciał wrócić to myślę że raczej Barca by się nie skusiła

0

No masz racje ale tym dziennikom się jeszcze to nie znudziło

1

Wszędzie już piszą że chce odejść. Na jednej stronie pisze że wróci do Barcy a na drugiej że przejdzie do Realu

0

Ale się dzieje z tym Neymarem ;;;

0

Zastanawiam się nad tym samym,chciałbym kupić teraz by se pograć w RDD2 jednak niezbyt się opłaca, zapłacisz z 1200 zł pograsz max 2 lata wyjdzie PS5 i gry na 4 przestana wychodzic

0

Huawei Y6 II PRO> taka propozycja sam go posiadam i jak co mogę coś powiedzieć o nim

0

Ehhhhhhhhhhhhhhhh.

0

Aż mecz z 2015 sie przypomina

0

najlepszego

0

Na razie jest odblokowana tylko jedna liga. Trzeba czekać na EA aż odblokują kolejne

0

Bierzemy kredki i robimy grafitti

1

haha dobre :D

0

Wlasnie sie przymierzalem do obejrzenia tego filmu ale nigdzie nie ma w przystepnej jakosci

0

Wie ktoś gdzie mozna obejrzec film Za kilka dolarow wiecej w HD?

0

Fifa Mobile , Dragonmania Legends club, wiejskie zycie XD

1

Możliwe :D

0

Cope napisało że Vinicius miał Wstępne porozumienie z fcb
Ciekawe

0

Wpisz reddit soccer streams i poszukaj mecz fcb. Sry ze linka nie dalem xd

0

Nie dość, że dzisiaj Imagine Dragons świetną nutę wypuścili to jeszcze ten Bruno Mars z ziomkami :D

0

Dzięki za odpowiedź :)

0

to słabo :(

0

Gdzie w Tv można obejrzeć puchar krola?

0

Serio, znowu o tym samym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?