0

skąd info???????

0

tak doszedłem do wniosku że jak zwołał konferencje żeby uspokoić atmosferę i mówi że niczego nie podjął to negocjuje z Barcą , ale narazie skupił się na finałach

0

haha, nie dał zadać pytania przez dziennikarza marci. hahaha

0

kurde dajcie mu ten kontrakt bo nie wie z której strony podejść. :)

0

jak sonie logo qataru wymazałem to nawet spoko.

0

to nie był jego słaby sezon chodz liczby w lidze marne ale będzie lepiej

0

Xavi to przykład że należy wierzyć w każdego wychowanka .

0

na dobrą sprawe to oni sie sami pogonili

2

chodzący pomnik wielkie Blaugrany

1

w lato koszuleczka na sobie, czekanie na super puchary i duma z ekipy Lucho. VeB!!!

1

z jednej strony piękny dzień ale z drugiej strony smutno że Xavi odchodzi, z innej strony trzeba pamiętać że to nie był jego ostatni mecz i trzeba kibicować i cieszyć się grą Barcy z Xavim w dwóch finałach , czekają nas jeszcze niezapomniane noce...Vamos!!!!

0

co kolega taki zły, kibic realu???

3

Czekamy na niezapomnianą noc z 6 na 7 czerwca. VeB!!!

5

jak zobaczyłem że Xavi płacze to i ja solidarnie.

0

dzięki szefie. VeB!!!

0

miałem identycznie

0

od taksówki aż tutaj, patrze wstecz i jestem zadowolony. 6RACIAS XAVI!!!!

9

powróci, powróci jako trener , trzymam za słowo pani hernandez.

0

pamiętam jak to 4 lata temu oglądałem. hahaha

0

napisałem że chodzi o sezon ligowy

4

a xavi osiągnął w tym sezonie ligowym 3 najlepszy wynik pod względem asyst

0

wisi na ścianie , na honorowym miejscu.

0

Ale jednak praca na stanowisku trenera to wielki stres , przypomnijcie sobie pepa z początku sezonu 08/09 (jakieś włosy na głowie miał) a już na początku drugiego sezonu był łysy. albo mourinho po pracy w realu zrobił się siwy.

1

Xavi w tym sezonie ligowym osiągnął 3 najlepszy wynik pod względem asyst, lepsze sezony to tylko 2008/09-22 asysty i 2009/2010-14. a w tym sezonie nie grał za dużo.

1

xavi w tym sezonie ligowym osiągnął 3 najlepszy wynik pod względem asyst, lepsze sezony to tylko 2008/09-22 asysty i 2009/2010-14.

0

nie miałem okazji obejrzeć go na boisku ale jestem pewien że będe kiedyś na camp nou a na ławce trenerskiej będzie Xavi.

0

punkt 7- a kto wtedy miał tyle podań??

61

"najlepsze wspomnienie?
-to że jestem piłkarzem barcelony"

0

Gracias Xavi!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?