fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skąd info???????
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/focused-on-the-cup-final dzisiejszy trening
0
tak doszedłem do wniosku że jak zwołał konferencje żeby uspokoić atmosferę i mówi że niczego nie podjął to negocjuje z Barcą , ale narazie skupił się na finałach
0
haha, nie dał zadać pytania przez dziennikarza marci. hahaha
0
kurde dajcie mu ten kontrakt bo nie wie z której strony podejść. :)
0
jak sonie logo qataru wymazałem to nawet spoko.
0
to nie był jego słaby sezon chodz liczby w lidze marne ale będzie lepiej
0
Xavi to przykład że należy wierzyć w każdego wychowanka .
0
na dobrą sprawe to oni sie sami pogonili
2
chodzący pomnik wielkie Blaugrany
1
w lato koszuleczka na sobie, czekanie na super puchary i duma z ekipy Lucho. VeB!!!
1
z jednej strony piękny dzień ale z drugiej strony smutno że Xavi odchodzi, z innej strony trzeba pamiętać że to nie był jego ostatni mecz i trzeba kibicować i cieszyć się grą Barcy z Xavim w dwóch finałach , czekają nas jeszcze niezapomniane noce...Vamos!!!!
0
co kolega taki zły, kibic realu???
3
Czekamy na niezapomnianą noc z 6 na 7 czerwca. VeB!!!
5
jak zobaczyłem że Xavi płacze to i ja solidarnie.
0
dzięki szefie. VeB!!!
0
miałem identycznie
0
od taksówki aż tutaj, patrze wstecz i jestem zadowolony. 6RACIAS XAVI!!!!
9
powróci, powróci jako trener , trzymam za słowo pani hernandez.
0
pamiętam jak to 4 lata temu oglądałem. hahaha
0
napisałem że chodzi o sezon ligowy
4
a xavi osiągnął w tym sezonie ligowym 3 najlepszy wynik pod względem asyst
0
wisi na ścianie , na honorowym miejscu.
0
Ale jednak praca na stanowisku trenera to wielki stres , przypomnijcie sobie pepa z początku sezonu 08/09 (jakieś włosy na głowie miał) a już na początku drugiego sezonu był łysy. albo mourinho po pracy w realu zrobił się siwy.
1
Xavi w tym sezonie ligowym osiągnął 3 najlepszy wynik pod względem asyst, lepsze sezony to tylko 2008/09-22 asysty i 2009/2010-14. a w tym sezonie nie grał za dużo.
1
xavi w tym sezonie ligowym osiągnął 3 najlepszy wynik pod względem asyst, lepsze sezony to tylko 2008/09-22 asysty i 2009/2010-14.
0
nie miałem okazji obejrzeć go na boisku ale jestem pewien że będe kiedyś na camp nou a na ławce trenerskiej będzie Xavi.
0
punkt 7- a kto wtedy miał tyle podań??
61
"najlepsze wspomnienie?
-to że jestem piłkarzem barcelony"
0
Gracias Xavi!!!