0

bayern w lidze zawsze w końcówce sezonu gra w strojach na kolejny sezon a w lidze mistrzów na aktualny , tak było i w 2013 i w 2014

2

wczoraj sobie oglądałem półfinał z chelsea ten z 2009r. i po raz tysięczny CIARY!!! a pan dariusz szpakowski nie zapomniał wspomnieć o urodzinach alvesa bo rewanż z chelsea graliśmy 6 maja tak ja tydzień temu z bayernem

0

jakoś od wczoraj pozmieniali nazwy i logo canal+

0

kurde jak ja nie lubie takich opinii , ale go ma i mieć będzie . Vamos!!!

0

nie wygląd się liczy

1

widzieć tego kolesia który tyle przeszedł uśmiechniętego to fajna sprawa :)

0

pamiętam że podczas rewanżu na camp nou z nerwów miałem z 40 stopni gorączki , 2 lata temu

0

zadra siedzi już 2 lata , tydzień temu Barca znalazł igłę a jutro miejmy nadzieje ją wyciągnie. do tej pory mam w głowie to wyśmiewanie 7 up, te sprawy...

0

ten mecz to przykład tego jak cienka jest linia między zwycięstwem a porażką (z chelsea)

1

Andres mistrzu życzę ci 3 bramki w półfinale Ligi Mistrzów!!! VeB!!!

0

VeB!!! finał jest blisko ale trzeba dobrze zagrać w monachium

9

może kolega nie siedzi non stop w komentarzach i nie wie że każdy się o to pyta a był ciekaw

1

wydolność mierzą chyba

1

Lucho gdy prowadził rome miał to samo

1

jeden i ten sam sposób gry, gdy Lucho prowadził rome każdy miał do niego pretensje właśnie o to że nie ma planu B

8

0

trzeba w nadchodzącym tygodniu to przypieczętować

0

piłkarskim geniuszem i herosem :)

9

piękny tydzień dla Barcy!!!

0

ach te teorie spiskowe , przypominają się lata mourinho w realu

1

wygrać nawet 1-0 , najważniejsze 3 pkt!!! Vamos!!!

1

w meczach z jego realem jak zaczeli go kryć indywidualnie to zaczął asystować a jak nie asystował to ładował z wolnych

0

facet nie grał zle ale miał dużego pecha że stanął w sytuacji 1 na 1 z Leo . szacun za Don Vito

0

jakaś taka klimatyczna jest ich muzyka, i sorry bo decyzji twórców się nie podważa :)

1

super filmik ale do takich filmików tylko Coldplay-

0

muller taki szkopek

0

Vamos Barca!!!!!! ale stresik!!

0

dokładnie jutro będzie dla nas jednym z 11 piłkarzy bayernu

0

6 maja a nie 5-go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?