fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bayern w lidze zawsze w końcówce sezonu gra w strojach na kolejny sezon a w lidze mistrzów na aktualny , tak było i w 2013 i w 2014
2
wczoraj sobie oglądałem półfinał z chelsea ten z 2009r. i po raz tysięczny CIARY!!! a pan dariusz szpakowski nie zapomniał wspomnieć o urodzinach alvesa bo rewanż z chelsea graliśmy 6 maja tak ja tydzień temu z bayernem
0
jakoś od wczoraj pozmieniali nazwy i logo canal+
0
kurde jak ja nie lubie takich opinii , ale go ma i mieć będzie . Vamos!!!
0
nie wygląd się liczy
1
widzieć tego kolesia który tyle przeszedł uśmiechniętego to fajna sprawa :)
0
pamiętam że podczas rewanżu na camp nou z nerwów miałem z 40 stopni gorączki , 2 lata temu
0
zadra siedzi już 2 lata , tydzień temu Barca znalazł igłę a jutro miejmy nadzieje ją wyciągnie. do tej pory mam w głowie to wyśmiewanie 7 up, te sprawy...
0
ten mecz to przykład tego jak cienka jest linia między zwycięstwem a porażką (z chelsea)
1
Andres mistrzu życzę ci 3 bramki w półfinale Ligi Mistrzów!!! VeB!!!
0
VeB!!! finał jest blisko ale trzeba dobrze zagrać w monachium
9
może kolega nie siedzi non stop w komentarzach i nie wie że każdy się o to pyta a był ciekaw
1
wydolność mierzą chyba
0
Do redakcji: http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/noticia/el-barca-de-luis-enrique-iguala-el-record-de-47-victories-del-curs-2011-12 będzie po polsku???
1
Lucho gdy prowadził rome miał to samo
1
jeden i ten sam sposób gry, gdy Lucho prowadził rome każdy miał do niego pretensje właśnie o to że nie ma planu B
8
http://www.meczyki.pl/obrazki,25894 - Oj prawda :)
0
trzeba w nadchodzącym tygodniu to przypieczętować
0
piłkarskim geniuszem i herosem :)
9
piękny tydzień dla Barcy!!!
0
ach te teorie spiskowe , przypominają się lata mourinho w realu
1
wygrać nawet 1-0 , najważniejsze 3 pkt!!! Vamos!!!
1
w meczach z jego realem jak zaczeli go kryć indywidualnie to zaczął asystować a jak nie asystował to ładował z wolnych
0
facet nie grał zle ale miał dużego pecha że stanął w sytuacji 1 na 1 z Leo . szacun za Don Vito
0
jakaś taka klimatyczna jest ich muzyka, i sorry bo decyzji twórców się nie podważa :)
1
super filmik ale do takich filmików tylko Coldplay-
0
muller taki szkopek
0
Vamos Barca!!!!!! ale stresik!!
0
dokładnie jutro będzie dla nas jednym z 11 piłkarzy bayernu
0
6 maja a nie 5-go