0

0

jutro wygrać nawet 1-0 VeB!!!

2

kurde aduriz jest kozak

3

w piłkę gra się bo się to kocha a trudno kochać stanie całą ekipą w polu karnym przez 90 minut

0

ja do tej pory mówię że w tamtym dwumeczu nie było obrony i ataku, pique-tragedia, sanchez- w tamtym okresie na pustą nie trafiał a leo po kontuzji

2

Ale mnie wzięło na wspomnienia

0

oby jak najwięcej , w meczach Barcy nic tak nie cieszy jak zagrania Xaviego na milimetry

0

cieszy że pierwszy raz od 1926 roku wygraliśmy w drodze do finału wszystkie mecze. Vamos!!!

0

tego się nie da oglądać na trzezwo!!!

0

a może vincente calderon jak w 2012??

0

racja- ten dwumecz został wygrany już na camp nou

0

jeszcze fajnie jakby zaczął teraz w decydującej fazie w la liga bajecznie dogrywać było by super

0

w lidze mistrzów-3 w pucharze 2

3

nie byłoby zle!!

0

gol w 3 minucie praktycznie zabił emocje ale ten mecz nie miał być w naszym wykonaniu piękny a doprowadzić nas do finału. Veb!!

0

pewnie i tak znowu zagramy na mestalla

0

finał chyba znowu z bilbao , 3 raz w ciągu 6 lat

27

"finałów się nie gra, finały się wygrywa"

4

Neymar jest pierwszym (poza Messim) piłkarzem od sezonu 2010/2011 który przekroczył liczbę 23 goli dla Barcy w sezonie. (sezon 2010/2011- villa 23 gole)

0

Bodajże w debiucie w reprezentacji dostał

0

trzeba uważać i postarać się wygrać chociaż remis też zły nie będzie. Vamos!!!

0

Kurde popadłem w jakieś paranoje odnosnie obecnej Barcy a Barcy sprzed kilku lat że na przykład tam nawet piłka po boisku się inaczej turlała ale myśle że to przez okropnie słaby poprzedni sezon bez trofeów. Aż sie o siebie szukam jakichś statystyk Bóg wie czego szukam. i jakieś ciemne wizje co będzie jak znowu nic nie wygramy

0

Kurde popadłem w jakieś paranoje odnosnie obecnej Barcy a Barcy sprzed kilku lat że na przykład tam nawet piłka po boisku się inaczej turlała ale myśle że to przez okropnie słaby poprzedni sezon bez trofeów. Aż sie o siebie szukam jakichś statystyk Bóg wie czego szukam. i jakieś ciemne wizje co będzie jak znowu nic nie wygramy

0

na logikę , powinni mu dać ten nowy kontrakt bo kto na PO? A on i tak jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji

0

pytanie : mecz z sezonu 2008/2009 Barcy ale jakiś bardzo wyrównany najlepiej ligowy??

0

też nie najgorsza

0

ogólnie Rakitić ma całkiem podobny sezon do sezonu 2010/2011 w wykonaniu Xaviego

0

najdokładniejsze statystyki są na transfermarkt

0

10

terminarz nie terminarz , trzeba wygrywać i być jak walec!!! VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?