fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
jutro wygrać nawet 1-0 VeB!!!
2
kurde aduriz jest kozak
3
w piłkę gra się bo się to kocha a trudno kochać stanie całą ekipą w polu karnym przez 90 minut
0
ja do tej pory mówię że w tamtym dwumeczu nie było obrony i ataku, pique-tragedia, sanchez- w tamtym okresie na pustą nie trafiał a leo po kontuzji
2
Ale mnie wzięło na wspomnienia
0
oby jak najwięcej , w meczach Barcy nic tak nie cieszy jak zagrania Xaviego na milimetry
0
cieszy że pierwszy raz od 1926 roku wygraliśmy w drodze do finału wszystkie mecze. Vamos!!!
0
tego się nie da oglądać na trzezwo!!!
0
a może vincente calderon jak w 2012??
0
racja- ten dwumecz został wygrany już na camp nou
0
jeszcze fajnie jakby zaczął teraz w decydującej fazie w la liga bajecznie dogrywać było by super
0
w lidze mistrzów-3 w pucharze 2
3
nie byłoby zle!!
0
gol w 3 minucie praktycznie zabił emocje ale ten mecz nie miał być w naszym wykonaniu piękny a doprowadzić nas do finału. Veb!!
0
pewnie i tak znowu zagramy na mestalla
0
finał chyba znowu z bilbao , 3 raz w ciągu 6 lat
27
"finałów się nie gra, finały się wygrywa"
4
Neymar jest pierwszym (poza Messim) piłkarzem od sezonu 2010/2011 który przekroczył liczbę 23 goli dla Barcy w sezonie. (sezon 2010/2011- villa 23 gole)
0
Bodajże w debiucie w reprezentacji dostał
0
trzeba uważać i postarać się wygrać chociaż remis też zły nie będzie. Vamos!!!
0
Kurde popadłem w jakieś paranoje odnosnie obecnej Barcy a Barcy sprzed kilku lat że na przykład tam nawet piłka po boisku się inaczej turlała ale myśle że to przez okropnie słaby poprzedni sezon bez trofeów. Aż sie o siebie szukam jakichś statystyk Bóg wie czego szukam. i jakieś ciemne wizje co będzie jak znowu nic nie wygramy
0
Kurde popadłem w jakieś paranoje odnosnie obecnej Barcy a Barcy sprzed kilku lat że na przykład tam nawet piłka po boisku się inaczej turlała ale myśle że to przez okropnie słaby poprzedni sezon bez trofeów. Aż sie o siebie szukam jakichś statystyk Bóg wie czego szukam. i jakieś ciemne wizje co będzie jak znowu nic nie wygramy
0
na logikę , powinni mu dać ten nowy kontrakt bo kto na PO? A on i tak jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji
0
pytanie : mecz z sezonu 2008/2009 Barcy ale jakiś bardzo wyrównany najlepiej ligowy??
0
też nie najgorsza
0
ogólnie Rakitić ma całkiem podobny sezon do sezonu 2010/2011 w wykonaniu Xaviego
0
najdokładniejsze statystyki są na transfermarkt
0
10
terminarz nie terminarz , trzeba wygrywać i być jak walec!!! VeB!!!