fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba najlepszy film o Barcy Pepa na YT
0
newcastle to takie angielskie levante. Niby przegraliśmy ale to wpadka, w następnych meczach będzie lepiej , w tym meczu nie mieliśmy szczęścia . jakoś się bardzo nie przejąłem tą stratą punktów . liga mistrzów to inny poziom. Veb!!!
0
jeden słaby mecz i już. Będzie dobrze!!!
0
zagraliśmy jeden słaby mecz i już najgorsi na świecie ,według mnie nie mieliśmy farta a maladze wychodziło prawie wszystko
0
Byli juz myślami w manchesterze. Vamos!!!
7
Jesteśmy w formie której szukaliśmy 2-3 lata , takie jest moje zdanie, czuć podczas meczów pewność ,swobodę i "tą finezje" i dominacje która się przekłada na wyniki,
Ale na takie drużyny zawsze trzeba uważać. Veb!!!
0
Od początku roku gramy kapitalną piłkę, gramy jak 4-5 lat temu , trzeba to utrzymać jak najdłużej , jeśli tak się stanie o trofea możemy być spokojni. VeB!!!
3
a jeszcze w listopadzie był artykuł że strzelamy najmniej od lat
0
Panie trenerze niech się pan cieszy ze nie było z 7 i że nie do zera
1
Ktoś życzliwy podałby link do meczu sporting lizbona-Barcelona z sezonu 08/09 5-2 dla nas???? byłbym wdzięczny
0
to teraz villareal!!!!!!!! VeB!!
3
busquets był dziś magiczny
1
dzisiejsze derby były jak nasz mecz z bayernem w monachium
0
jutro nawet 1-0 ale trzeba wygrać
0
Cieszy strata punktów przez real ale przede wszystkim to że my to samo Atletico ograliśmy 3 razy w około 2-3 tygodnie. VAMOS!!!
1
griezmann grał kapitalnie
0
Andres kurde!!!!!!!!!!! Co jest?????????????!!!!!!!!
0
w tym dwumeczu jesteśmy zależni tylko od siebie. Vamos!!!
0
ta ale za rok-dwa isco będzie warty ze 100mln
0
mi zapadł w pamięć gol z szachtarem
0
kurde oby w najbliższych 3 kolejkach real stracił punkty, My musimy iść jak do tej pory, zostaniemy liderem i bedzie super
0
leo gra magie, ney to samo jeszcze oby na wiosne luis odpalił i na berlin!!!
7
mecz na anoeta jednak byl potrzebny
1
Jest sie z czego cieszyć bo wygraliśmy z mocną drużyną i to 3 mecze w tak krótkim czasie w dodatku strzelając 3 gole na ich stadionie
0
Po tych słabych meczach wyjazdowych nareszcie coś sie zmieniło a wogóle wyniki i gra w końcu cieszy. Od meczu na anoeta w 4 meczach wyjazdowych strzelilismy 17 goli tracąc 2. Słońce zawsze wychodzi po burzy. VAMOS!!!
0
stary dobry leo!!!
0
Jak graliśmy na anoeta z sociedad to do wolnego stal xavi i mathieu, sobie pomyślałem ze on jak uderzy to napewno z kłopotami dla bramkarza a tak xavi walnął nad poprzeczką
0
pierwsza połowa super, druga troche mniej ale ogólnie odczucia wspaniałe. VeB!!!
0
nie ważne ile ,trzeba wygrać
0
Na tym etapie w sezonach (po rozegraniu 15 kolejek la liga, dwóch meczów copa del rey i zakończeniu fazy grupowej ligi mistrzów) :
2009/2010-50 goli
2010/2011-62
2011/2012-63
2012/2013-67
2013/2014-65
2014/2015-63