0

chyba najlepszy film o Barcy Pepa na YT

0

newcastle to takie angielskie levante. Niby przegraliśmy ale to wpadka, w następnych meczach będzie lepiej , w tym meczu nie mieliśmy szczęścia . jakoś się bardzo nie przejąłem tą stratą punktów . liga mistrzów to inny poziom. Veb!!!

0

jeden słaby mecz i już. Będzie dobrze!!!

0

zagraliśmy jeden słaby mecz i już najgorsi na świecie ,według mnie nie mieliśmy farta a maladze wychodziło prawie wszystko

0

Byli juz myślami w manchesterze. Vamos!!!

7

Jesteśmy w formie której szukaliśmy 2-3 lata , takie jest moje zdanie, czuć podczas meczów pewność ,swobodę i "tą finezje" i dominacje która się przekłada na wyniki,
Ale na takie drużyny zawsze trzeba uważać. Veb!!!

0

Od początku roku gramy kapitalną piłkę, gramy jak 4-5 lat temu , trzeba to utrzymać jak najdłużej , jeśli tak się stanie o trofea możemy być spokojni. VeB!!!

3

a jeszcze w listopadzie był artykuł że strzelamy najmniej od lat

0

Panie trenerze niech się pan cieszy ze nie było z 7 i że nie do zera

1

Ktoś życzliwy podałby link do meczu sporting lizbona-Barcelona z sezonu 08/09 5-2 dla nas???? byłbym wdzięczny

0

to teraz villareal!!!!!!!! VeB!!

3

busquets był dziś magiczny

1

dzisiejsze derby były jak nasz mecz z bayernem w monachium

0

jutro nawet 1-0 ale trzeba wygrać

0

Cieszy strata punktów przez real ale przede wszystkim to że my to samo Atletico ograliśmy 3 razy w około 2-3 tygodnie. VAMOS!!!

1

griezmann grał kapitalnie

0

Andres kurde!!!!!!!!!!! Co jest?????????????!!!!!!!!

0

w tym dwumeczu jesteśmy zależni tylko od siebie. Vamos!!!

0

ta ale za rok-dwa isco będzie warty ze 100mln

0

mi zapadł w pamięć gol z szachtarem

0

kurde oby w najbliższych 3 kolejkach real stracił punkty, My musimy iść jak do tej pory, zostaniemy liderem i bedzie super

0

leo gra magie, ney to samo jeszcze oby na wiosne luis odpalił i na berlin!!!

7

mecz na anoeta jednak byl potrzebny

1

Jest sie z czego cieszyć bo wygraliśmy z mocną drużyną i to 3 mecze w tak krótkim czasie w dodatku strzelając 3 gole na ich stadionie

0

Po tych słabych meczach wyjazdowych nareszcie coś sie zmieniło a wogóle wyniki i gra w końcu cieszy. Od meczu na anoeta w 4 meczach wyjazdowych strzelilismy 17 goli tracąc 2. Słońce zawsze wychodzi po burzy. VAMOS!!!

0

stary dobry leo!!!

0

Jak graliśmy na anoeta z sociedad to do wolnego stal xavi i mathieu, sobie pomyślałem ze on jak uderzy to napewno z kłopotami dla bramkarza a tak xavi walnął nad poprzeczką

0

pierwsza połowa super, druga troche mniej ale ogólnie odczucia wspaniałe. VeB!!!

0

nie ważne ile ,trzeba wygrać

0

Na tym etapie w sezonach (po rozegraniu 15 kolejek la liga, dwóch meczów copa del rey i zakończeniu fazy grupowej ligi mistrzów) :
2009/2010-50 goli
2010/2011-62
2011/2012-63
2012/2013-67
2013/2014-65
2014/2015-63

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?