0

Martwię się bo ten styl atletico nam nie leży , w ogóle ja już rzygam tym zagęszczaniem swojej połowy czy tymi autobusami w polu karnym i nie mówię tylko o atletico bo mają super atak ale większość drużyn z Barcą tak gra, to nie jest granie w piłkę , siwy trenując inter czy białych pokazał w jaki sposób z nami można coś ugrać: kilkanaście kopniaków, fauli których sędzia nie widzi ,szybkie chaotyczne kontry ale to jak dla mnie nie jest gra w piłkę , nie o takiej grze marzą dzieci które chcą grać na światowym poziomie, nie o brudnej pełnej chamskich zagrań grze , ja wiem że rywale imają się różnych sposobów żeby coś ugrać lub chociaż nie przegrać z 5-0 . ale jak dla mnie to nie jest gra w piłkę!

0

już od kilku meczy zauważyłem że martino dopiął swego i ten nasz futbol jest bardziej bezpośredni , jest więcej długich podań, ale też już tiki-taka nie jest taka szybka i nieprzewidywalna

0

nie mogę się już doczekać.
Veb!!!

0

"Miał grać w Pucharze Króla. Zagra w nim i trzynastu innych finałach"- oby.
obyśmy doszli do finału CL i go wygrali tak jak lige i puchar króla bo to Mister ma na myśli.
Vamos!!!

0

powinny się prześcieradła cieszyć , bo dał im karnego którego nie było a nam nie dał po karnym na neyu w pierwszej połowie

0

myśle że w takim przypadku możliwe że zostanie

0

real odwołuje się od kartki dla ramosa a komitet sędziów chce im jeszcze kary dowalić

0

większym żartem było że ten pedał grał w piłke

0

ale za faul na neyu powinien być karny i ten słupek ale i tak super!!!

0

leo super zagrał chociaż szkoda sytuacji z pierwszej połowy.
a tak się bałem tego meczu .

0

wszystko było w tym meczu .
momentami barca zachwycała , real nie grał zle ale różnica nazywa się leo messi!
Vamos

0

super że wygraliśmy drugi mecz ligowy z realem,a ostatnio dwa ligowe mecze z madrytem wygraliśmy w sezonie 2009/2010.

0

spoko jest , lubie go

0

to plotki jest tylko osiem drużyn więc łatwo trafić z jakąś parą którą jutro wylosują.

0

uefa robi próbne losowania, jakiś debil sam dobiera pary, wrzuca to do internetu a jak będzie miał farta to trafi z jakąś parą i będzie ..."UEFA USTAWIŁA LOSOWANIE!!!"
ludzie cierpliwości Vamos!!!

0

ale z tego co zrozumiałem to on nie miał energii na motywowanie a nie że zawodnikom się niechciało, po prostu on poczuł się wypalony a nie zawodnicy

0

kurde a pamiętam jak rok temu byliśmy bez trenera

0

na razie jest i fajnie ,po co robić szum?!

0

andres nieczęsto to pokazuje ale umie strzelić z dystansu i ja już trafia to wygląda to pięknie, te strzały są pełne techniki.
gol z belgią był świetny, ale tez z malagą w zeszłym sezonie i z sevillą na camp nou sezon 08/09, po prosu MAGIA!!! Vamos!!!

0

super zagrał!

0

myślę że xavi byłby idealnym trenerem tak za 2-3 lata on ma głowe do piłki , zna filozofie , jest bardzo inteligentny na boisku, ma wizje gry, jak pep

0

ja wierze w nich , oglądam kilka lat i wiem jakie są ich możliwości
Vamos!

0

super jakby strzelił bramkę w marcu na bernabeu albo w kwietni w finale copa del rey

0

tryplet dla kapitana!!!

0

mam nadzieje że pique go godnie zastąpi

0

najlepszy stoper w historii

0

dał na wiele , ale młodszy już nie będzie i skoro męczy go gra na takim poziomie niech nie cierpi i odejdzie,i on i my nie znieślibyśmy więcej kontuzji.
a przez te kolano nie jest już tak zwrotny i ruchliwy , nie było by miło patrzeć na puyola którego bezlitośnie ogrywają.
wielki kapitan , dla mnie najlepszy stoper w historii, na boisku nie boi się niczego!!!!!!!!!
VAMOS BARCA!!,VAMOS PUYI!! po tryplet dla puyola i victora!!!

0

ale alexis! kto by w zeszłym roku pomyślał że się tak rozkręci

0

Vamos!!! Teraz koncentracja na realu sociedad

0

nie można ich zlekceważyć.
Vamos!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?