fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martwię się bo ten styl atletico nam nie leży , w ogóle ja już rzygam tym zagęszczaniem swojej połowy czy tymi autobusami w polu karnym i nie mówię tylko o atletico bo mają super atak ale większość drużyn z Barcą tak gra, to nie jest granie w piłkę , siwy trenując inter czy białych pokazał w jaki sposób z nami można coś ugrać: kilkanaście kopniaków, fauli których sędzia nie widzi ,szybkie chaotyczne kontry ale to jak dla mnie nie jest gra w piłkę , nie o takiej grze marzą dzieci które chcą grać na światowym poziomie, nie o brudnej pełnej chamskich zagrań grze , ja wiem że rywale imają się różnych sposobów żeby coś ugrać lub chociaż nie przegrać z 5-0 . ale jak dla mnie to nie jest gra w piłkę!
0
już od kilku meczy zauważyłem że martino dopiął swego i ten nasz futbol jest bardziej bezpośredni , jest więcej długich podań, ale też już tiki-taka nie jest taka szybka i nieprzewidywalna
0
nie mogę się już doczekać.
Veb!!!
0
"Miał grać w Pucharze Króla. Zagra w nim i trzynastu innych finałach"- oby.
obyśmy doszli do finału CL i go wygrali tak jak lige i puchar króla bo to Mister ma na myśli.
Vamos!!!
0
powinny się prześcieradła cieszyć , bo dał im karnego którego nie było a nam nie dał po karnym na neyu w pierwszej połowie
0
myśle że w takim przypadku możliwe że zostanie
0
real odwołuje się od kartki dla ramosa a komitet sędziów chce im jeszcze kary dowalić
0
większym żartem było że ten pedał grał w piłke
0
ale za faul na neyu powinien być karny i ten słupek ale i tak super!!!
0
leo super zagrał chociaż szkoda sytuacji z pierwszej połowy.
a tak się bałem tego meczu .
0
wszystko było w tym meczu .
momentami barca zachwycała , real nie grał zle ale różnica nazywa się leo messi!
Vamos
0
super że wygraliśmy drugi mecz ligowy z realem,a ostatnio dwa ligowe mecze z madrytem wygraliśmy w sezonie 2009/2010.
0
spoko jest , lubie go
0
to plotki jest tylko osiem drużyn więc łatwo trafić z jakąś parą którą jutro wylosują.
0
uefa robi próbne losowania, jakiś debil sam dobiera pary, wrzuca to do internetu a jak będzie miał farta to trafi z jakąś parą i będzie ..."UEFA USTAWIŁA LOSOWANIE!!!"
ludzie cierpliwości Vamos!!!
0
ale z tego co zrozumiałem to on nie miał energii na motywowanie a nie że zawodnikom się niechciało, po prostu on poczuł się wypalony a nie zawodnicy
0
kurde a pamiętam jak rok temu byliśmy bez trenera
0
na razie jest i fajnie ,po co robić szum?!
0
andres nieczęsto to pokazuje ale umie strzelić z dystansu i ja już trafia to wygląda to pięknie, te strzały są pełne techniki.
gol z belgią był świetny, ale tez z malagą w zeszłym sezonie i z sevillą na camp nou sezon 08/09, po prosu MAGIA!!! Vamos!!!
0
super zagrał!
0
myślę że xavi byłby idealnym trenerem tak za 2-3 lata on ma głowe do piłki , zna filozofie , jest bardzo inteligentny na boisku, ma wizje gry, jak pep
0
ja wierze w nich , oglądam kilka lat i wiem jakie są ich możliwości
Vamos!
0
super jakby strzelił bramkę w marcu na bernabeu albo w kwietni w finale copa del rey
0
tryplet dla kapitana!!!
0
mam nadzieje że pique go godnie zastąpi
0
najlepszy stoper w historii
0
dał na wiele , ale młodszy już nie będzie i skoro męczy go gra na takim poziomie niech nie cierpi i odejdzie,i on i my nie znieślibyśmy więcej kontuzji.
a przez te kolano nie jest już tak zwrotny i ruchliwy , nie było by miło patrzeć na puyola którego bezlitośnie ogrywają.
wielki kapitan , dla mnie najlepszy stoper w historii, na boisku nie boi się niczego!!!!!!!!!
VAMOS BARCA!!,VAMOS PUYI!! po tryplet dla puyola i victora!!!
0
ale alexis! kto by w zeszłym roku pomyślał że się tak rozkręci
0
Vamos!!! Teraz koncentracja na realu sociedad
0
nie można ich zlekceważyć.
Vamos!!!