fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oby w niebiosach Pan dał ci poprowadzić tak wspaniałą drużynę
0
pomóż nam z góry
0
aż się trząsłem jak się dowiedziałem , smutny dzień dla nas wszystkich.
Trzymaj się Mister!!!
1
poprowadz z góry mister
7
laporta!!!
0
a kolejne wybory dopiero za dwa lata?
jeśli laporta w roli prezydenta ma się równać z pepem na ławce trenerskiej to niech robią wybory już w wakacje! Vamos!!!
0
VAMOS!!!
0
Vamos!!!
0
Będziemy razem. Vamos!!!
0
z nikim nie da się wygrać na stojąco , na takim poziomie trzeba zapie***lać
0
Vamos!!! nie tracić wiary!!!
6
dobra panowie i panie koniec lamentowania przed nami kilka bardzo ważnych meczów a w tym finał copa del rey , wszyscy,z barcą do końca.
Vamos!!!
0
ps. atletico wygra ligę mistrzów,dobranoc
0
atletico było lepsze, trzeba się z tym pogodzić, barcy brakowało i brakuje siły fizycznej na boisku i to z czasem wychodzi.
kocham tych piłkarzy ale chyba czas na zmiany ,nie mówię o rewolucji ale coś trzeba wnieść do zespołu , nowej świeżości i jakości... a i gdzie był leo ???
0
Vamoooooooooooooosssssss!!!
0
nie zapomnę jak mourinho kombinował z murawą na bernabeu 3 lata temu
1
Vamos!!!
2
oby dał rade w środę.
Vamos!!!
0
kurczę, pamiętam jak wszedł w meczu rewanżowym w półfinale champions league z realem na camp nou o jak go pózniej podrzucali a na wembley gest puyola z pucharem będą pamiętać pewnie wszyscy kibice do końca życia.
Veb!!!
0
na stronie canal+ można głosować do jutra jakie mecze puszczą we wtorek i środę
0
bojan wracaj!
0
pewnie faus ma coś na inne kluby a w szczególności na tych z madrytu
0
ja tam dalej wierze w bojana! Veb!
0
w piłke nie mogą wygrać z nami to chcą zniszczyć od środka, prześcieradła pieprzone!
0
ja już się denerwuje.
Vamos!!!
0
hahaha to wam się udało :)
0
na którą stronę ekranu bym nie patrzył to busquets mnie obserwuje.
Veb!!!
0
fajnie powiedział o karnych
0
szkoda obydwaj mieli szansze na mundial
0
fajnie jakby wygrali wszystkie mecze do końca sezonu. Vamos!!!