fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro w pierwszym sezonie też strzelał we wszystkich rozgrywkach
0
Pamiętam ze na początku duzo ludzi mówiło że po co on i w ogóle , i jak wchodził do zespolu tak mial kilka błędów ale co było potem kazdy wie
0
Wielki defensor
0
pierwszy gol roberto dla barcy!!
2
Nareszcie się chłopak doczekał! Vamos!!!
0
Bedzie dobrze. Veb!!!
0
Psg znowu przegrało
0
Trzeba iść dalej. Veb!!!
0
Przestancie tak kazdego cisnąć, nie chodzi wam o wygraną i punkty tylko żeby na stronie białych sie z nas nie śmiali
0
Fajnie by było
1
Przeczuwam Barça-shakhtar
0
Vamos Barça!!!!
0
jedna z najlepszych wrzutek od 2008 roku a no i nie można zapomnieć o golu z valladolid gdy chciał wrzucić a strzelił bramke
0
pierwszy "finał" w tym sezonie
Vamos!!!
0
zgadzam się tamta piłka to był jeden wielki kosmos
0
kabaret!!!! a nie sorry, na trybunach był snajper!!!
0
a niektórzy dalej będą gadać czemu nie ma się szacunku do tej lalki
0
Za Guardioli w sezonie 6 pucharów przegraliśmy 1-2 na camp nou a dwa gole strzelił nam wychowanek barcy de la peña
0
Troche sobie pomoc statystyki poprawi w tym meczu
5
Jego gra jest jak narkotyk, więcej,więcej,więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Racja!!! Veb!!!
0
0
Nareszcie liga!!! obyśmy zobaczyli najlepszą wersje Barcy, Veb!
0
gole jeszcze przyjdą
0
w tamtym sezonie przegraliśmy w lutym dwa mecze pod rząd, najpierw z espanyolem a pózniej w madrycie z atletico
0
aj tam jest alba,rafinha,ter stegen,bartra,munir sandro
3
kurde widzieliście jak guardiola się zachował pod koniec meczu dziś?
co sie wkurzył na panią która była sędzią technicznym? to już nie ta klasa,nie ta magia i tej piłki i tego trenera , zachował się jak mou
0
Rakitić też pierwszy raz w gran derbi
0
potencjał el tridente było widać a to dopiero początek
0
jestem przekonany że przyniesie wiele radości oby bez kontuzji i Vamos!!!