0

Pedro w pierwszym sezonie też strzelał we wszystkich rozgrywkach

0

Pamiętam ze na początku duzo ludzi mówiło że po co on i w ogóle , i jak wchodził do zespolu tak mial kilka błędów ale co było potem kazdy wie

0

Wielki defensor

0

pierwszy gol roberto dla barcy!!

2

Nareszcie się chłopak doczekał! Vamos!!!

0

Bedzie dobrze. Veb!!!

0

Psg znowu przegrało

0

Trzeba iść dalej. Veb!!!

0

Przestancie tak kazdego cisnąć, nie chodzi wam o wygraną i punkty tylko żeby na stronie białych sie z nas nie śmiali

0

Fajnie by było

1

Przeczuwam Barça-shakhtar

0

Vamos Barça!!!!

0

jedna z najlepszych wrzutek od 2008 roku a no i nie można zapomnieć o golu z valladolid gdy chciał wrzucić a strzelił bramke

0

pierwszy "finał" w tym sezonie
Vamos!!!

0

zgadzam się tamta piłka to był jeden wielki kosmos

0

kabaret!!!! a nie sorry, na trybunach był snajper!!!

0

a niektórzy dalej będą gadać czemu nie ma się szacunku do tej lalki

0

Za Guardioli w sezonie 6 pucharów przegraliśmy 1-2 na camp nou a dwa gole strzelił nam wychowanek barcy de la peña

0

Troche sobie pomoc statystyki poprawi w tym meczu

5

Jego gra jest jak narkotyk, więcej,więcej,więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Racja!!! Veb!!!

0

Dzisiejszy trening

0

Nareszcie liga!!! obyśmy zobaczyli najlepszą wersje Barcy, Veb!

0

gole jeszcze przyjdą

0

w tamtym sezonie przegraliśmy w lutym dwa mecze pod rząd, najpierw z espanyolem a pózniej w madrycie z atletico

0

aj tam jest alba,rafinha,ter stegen,bartra,munir sandro

3

kurde widzieliście jak guardiola się zachował pod koniec meczu dziś?
co sie wkurzył na panią która była sędzią technicznym? to już nie ta klasa,nie ta magia i tej piłki i tego trenera , zachował się jak mou

0

Rakitić też pierwszy raz w gran derbi

0

potencjał el tridente było widać a to dopiero początek

0

jestem przekonany że przyniesie wiele radości oby bez kontuzji i Vamos!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?