fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
kto ??? LUCHO!!!
0
wielki gracz , miał swoje wybryki ale jest super!!!
2
wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile on nam da. Vamos!!!
3
gdyby on ją dostał nawet po tak słabym mundialu to by mówił że zasłużył i dlatego dostał , wkurza mnie już pare lat...arogant wredny
0
Niech się zavznie miejmy nadzieje piękny sezon. VAMOS!!!
0
pytanie:w zeszłym roku w sezonie przygotowawczym tez byly dwa treningi dziennie???
0
Ale właśnie, neymar ma dopiero 22 lata
0
Suarez jest ograny w europie, to pilkarz kompletny,byl 2 razy krolem strzelcow premier league a neymar musi sie jeszcze wiele nauczyć
5
Jeśli barca kupowała w poprzednich latach jakis piłkarzy mialem watpliwosci czy się sprawdzą co do suareza...ani cienia
0
Kara na reprezentację i tyle. Jak tylko zobaczyłem że Barca go kupiła bylem Wniebowzięty, nawet teraz sporo kibicow nie zdaje sobie sprawy co ten piłkarz potrafi
0
Wygrali to wygrali ale dla nas i tak barca zawsze będzie najlepsza! !!
0
W ogóle obchodzić , jako kibiców pilki jedynie mecz powinien nas interesować i czekac z nadziejami że barca będzie zachwycać w tym sezonie.
0
Ludzie dajcie spokój, co was obchodzi czy ktoś podał rękę czy nie,szukacie jakiś tanich sensacji. My tam nie gralismy nas to co sie działo przed meczem czy po nie powinno
1
nie zgodzę się , Barca kocha piłkarzy ofensywnych
1
trzeba wzmocnić drużynę kadrowo i fizycznie , nie ma co oszczędzać ale też nie można kupować byle kogo , nasza kadra musi być mocna i pełna świetnych zawodników tak ja w sezonach 08-09,09-10 i 10-11 a wtedy nikt nam nie straszny. VeB!!!
0
super piłkarz
0
ooo kurde to by była magia!!!!
2
walić to my nie graliśmy nas to nie powinno obchodzić i nie powinniśmy narzekać, mamy luisa enrique i oby następny sezon był nasz, tyle
VeB!!!
5
w przerwie przyszedłem pooglądać gole leo-futbol z innej planety, czego nie można powiedzieć o finale jak na razie. w naszych finałach w Rzymie czy na wembley bylo piękno i magia!!
0
myślę że już wie że będzie trenerem ale nie chce mówić , byłoby super!!!
0
no coś się dzieje, w 2011 roku mówił że oglądając barce nigdy się nie męczy
0
lucho!!!
2
jeszcze nie raz ucieszy kibiców
0
szkoda marca ale słońce zawsze musi wyjść po burzy!!!
VAMOS!
0
z ameryki południowej do europy skok jakościowy futbolu, mógł sobie z tym nie poradzić
4
dzięki tata za ogranie dwa razy realu ,tak samo city, i wprowadzenie neya do drużyny. miał ciężko bo przyszedł od razu do takiego klubu .
0
alves według mnie zagrał dobrze , no w końcu 2 asysty. podobno masche płakał po meczu
0
szacunek roma
0
bez niego nie byłoby naszej wielkiej barcy, to tito odpowiadał za taktykę i stałe fragmenty gdy był asystentem pepa. (gol puyola na bernabeu w 2009 roku to schemat wyćwiczony przez tito) , byli z pepem jak blizniacy więc nie mówcie że był słabym trenerem
0
ciekawe co pep myśli, przecież byli jak bracia