4

kto ??? LUCHO!!!

0

wielki gracz , miał swoje wybryki ale jest super!!!

2

wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile on nam da. Vamos!!!

3

gdyby on ją dostał nawet po tak słabym mundialu to by mówił że zasłużył i dlatego dostał , wkurza mnie już pare lat...arogant wredny

0

Niech się zavznie miejmy nadzieje piękny sezon. VAMOS!!!

0

pytanie:w zeszłym roku w sezonie przygotowawczym tez byly dwa treningi dziennie???

0

Ale właśnie, neymar ma dopiero 22 lata

0

Suarez jest ograny w europie, to pilkarz kompletny,byl 2 razy krolem strzelcow premier league a neymar musi sie jeszcze wiele nauczyć

5

Jeśli barca kupowała w poprzednich latach jakis piłkarzy mialem watpliwosci czy się sprawdzą co do suareza...ani cienia

0

Kara na reprezentację i tyle. Jak tylko zobaczyłem że Barca go kupiła bylem Wniebowzięty, nawet teraz sporo kibicow nie zdaje sobie sprawy co ten piłkarz potrafi

0

Wygrali to wygrali ale dla nas i tak barca zawsze będzie najlepsza! !!

0

W ogóle obchodzić , jako kibiców pilki jedynie mecz powinien nas interesować i czekac z nadziejami że barca będzie zachwycać w tym sezonie.

0

Ludzie dajcie spokój, co was obchodzi czy ktoś podał rękę czy nie,szukacie jakiś tanich sensacji. My tam nie gralismy nas to co sie działo przed meczem czy po nie powinno

1

nie zgodzę się , Barca kocha piłkarzy ofensywnych

1

trzeba wzmocnić drużynę kadrowo i fizycznie , nie ma co oszczędzać ale też nie można kupować byle kogo , nasza kadra musi być mocna i pełna świetnych zawodników tak ja w sezonach 08-09,09-10 i 10-11 a wtedy nikt nam nie straszny. VeB!!!

0

super piłkarz

0

ooo kurde to by była magia!!!!

2

walić to my nie graliśmy nas to nie powinno obchodzić i nie powinniśmy narzekać, mamy luisa enrique i oby następny sezon był nasz, tyle
VeB!!!

5

w przerwie przyszedłem pooglądać gole leo-futbol z innej planety, czego nie można powiedzieć o finale jak na razie. w naszych finałach w Rzymie czy na wembley bylo piękno i magia!!

0

myślę że już wie że będzie trenerem ale nie chce mówić , byłoby super!!!

0

no coś się dzieje, w 2011 roku mówił że oglądając barce nigdy się nie męczy

0

lucho!!!

2

jeszcze nie raz ucieszy kibiców

0

szkoda marca ale słońce zawsze musi wyjść po burzy!!!
VAMOS!

0

z ameryki południowej do europy skok jakościowy futbolu, mógł sobie z tym nie poradzić

4

dzięki tata za ogranie dwa razy realu ,tak samo city, i wprowadzenie neya do drużyny. miał ciężko bo przyszedł od razu do takiego klubu .

0

alves według mnie zagrał dobrze , no w końcu 2 asysty. podobno masche płakał po meczu

0

szacunek roma

0

bez niego nie byłoby naszej wielkiej barcy, to tito odpowiadał za taktykę i stałe fragmenty gdy był asystentem pepa. (gol puyola na bernabeu w 2009 roku to schemat wyćwiczony przez tito) , byli z pepem jak blizniacy więc nie mówcie że był słabym trenerem

0

ciekawe co pep myśli, przecież byli jak bracia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?