2

takie mecze to selekcja kibiców

0

mecz już za nami trzeba iść dalej Veb!!!

0

tak, Henry też

0

Doczytałem do około 130 strony ,początek sezonu 2005/2006 i superpuchar z betisem a przede mną już tylko najlepsze

0

ale niedosyt troszkę jest...

0

ten mecz to kopia meczu arsenal- Barca z lutego 2011 roku, 2-1 u nich. Sędzią tamtego meczu też był Rizzoli

0

i eto'o

0

ten mecz bardzo ale to bardzo przypominał mi mecz z arsenalem z 2011 roku i przegraną 1-2

0

nie ma co się martwić teraz trzeba myśleć tylko o rayo

0

święte słowa

2

*Vamos!!!!!!!!!!!

0

mamy dopiero wrzesień także myślę że popracują i będzie dobrze.
Vmaos!!!

0

i arsenal bez strzału na bramkę cały mecz , ale gola mieli

0

hehe oglądam ten mecz prawie zawsze przed ważnymi meczami

0

jaki mecz z ostatnich 4-5 sezonów Barcy polecilibyście obejrzeć. (oprócz gran derbi)

0

Vamos na Paryż!!!

0

Xavi grał super!!

0

Jego długie podania do Alvesa-Magia , jak kilka lat temu

4

VAMOS!!! oby Verminator zadebiutował

0

jeszcze wskoczą na właściwe tory
Vamos!!!

0

Ivan się rehabilituje za te straty w środku

1

Pedro pokaż im co potrafisz bo nie wiedzą co piszą!!!!

0

Mało ale strzelamy,ważne że nie tracimy

0

obyśmy strzelili w drugiej połowie

0

Chodziło mi o martino z tym ze miał ciężko.

0

Cieszą mnie słowa cruyffa ze sportu , a to przecież żyjący pomnik

3

niech tworzą się nowe lepsze czasy dla barcy i koniec z gadaniem: "a za guardioli było inaczej" Wierze w Lucho VeB!!!

0

Treningi to ważna rzecz na najwyższym poziomie muszą być intensywne , z artykułu wyniki że facet wie co robi ma jasno postawione wymagania co do treningów tak jak było za Pepa. W poprzednim sezonie miałem wrażenie że Martino był jakby nieobecny , na nim nasz klub zrobił takie wrażenie że on czuł się tu jak widz ,bujał w obłokach , chwalił piłkarzy na zasadzie : straciliśmy punkty , co z tego??? przecież busquets,messi,alves,pedro,cesc są wspaniałymi piłkarzami. Miał jakby zamydlone oczy takie mam wrażenie i dochodziło to do mnie pod koniec minionego sezonu gdy traciliśmy punkty.

0

pamiętacie jak Pep robił treningi o północy po meczach , tym którzy w nich nie grali?

0

Neymar,Messi,Suarez . miejmy nadziej ze będzie to tridente nie do zatrzymania.
Vamos!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?