fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
takie mecze to selekcja kibiców
0
mecz już za nami trzeba iść dalej Veb!!!
0
tak, Henry też
0
Doczytałem do około 130 strony ,początek sezonu 2005/2006 i superpuchar z betisem a przede mną już tylko najlepsze
0
ale niedosyt troszkę jest...
0
ten mecz to kopia meczu arsenal- Barca z lutego 2011 roku, 2-1 u nich. Sędzią tamtego meczu też był Rizzoli
0
i eto'o
0
ten mecz bardzo ale to bardzo przypominał mi mecz z arsenalem z 2011 roku i przegraną 1-2
0
nie ma co się martwić teraz trzeba myśleć tylko o rayo
0
święte słowa
2
*Vamos!!!!!!!!!!!
0
mamy dopiero wrzesień także myślę że popracują i będzie dobrze.
Vmaos!!!
0
i arsenal bez strzału na bramkę cały mecz , ale gola mieli
0
hehe oglądam ten mecz prawie zawsze przed ważnymi meczami
0
jaki mecz z ostatnich 4-5 sezonów Barcy polecilibyście obejrzeć. (oprócz gran derbi)
0
Vamos na Paryż!!!
0
Xavi grał super!!
0
Jego długie podania do Alvesa-Magia , jak kilka lat temu
4
VAMOS!!! oby Verminator zadebiutował
0
jeszcze wskoczą na właściwe tory
Vamos!!!
0
Ivan się rehabilituje za te straty w środku
1
Pedro pokaż im co potrafisz bo nie wiedzą co piszą!!!!
0
Mało ale strzelamy,ważne że nie tracimy
0
obyśmy strzelili w drugiej połowie
0
Chodziło mi o martino z tym ze miał ciężko.
0
Cieszą mnie słowa cruyffa ze sportu , a to przecież żyjący pomnik
3
niech tworzą się nowe lepsze czasy dla barcy i koniec z gadaniem: "a za guardioli było inaczej" Wierze w Lucho VeB!!!
0
Treningi to ważna rzecz na najwyższym poziomie muszą być intensywne , z artykułu wyniki że facet wie co robi ma jasno postawione wymagania co do treningów tak jak było za Pepa. W poprzednim sezonie miałem wrażenie że Martino był jakby nieobecny , na nim nasz klub zrobił takie wrażenie że on czuł się tu jak widz ,bujał w obłokach , chwalił piłkarzy na zasadzie : straciliśmy punkty , co z tego??? przecież busquets,messi,alves,pedro,cesc są wspaniałymi piłkarzami. Miał jakby zamydlone oczy takie mam wrażenie i dochodziło to do mnie pod koniec minionego sezonu gdy traciliśmy punkty.
0
pamiętacie jak Pep robił treningi o północy po meczach , tym którzy w nich nie grali?
0
Neymar,Messi,Suarez . miejmy nadziej ze będzie to tridente nie do zatrzymania.
Vamos!!!