0

VAMOS!!!!!!!!!!!!

0

po golu alexisa dali im za bardzo pograć na swojej połowie i poczuli krew a potem to autobus i kontra , barca grała za mozolnie , stać ich na więcej.

Vamos!!!!!!!!!!!!!!!

0

jestem w szoku!!

0

tylko jak wpuści z pięć bramek to nie piszcie ze to słaby bramkarz.

0

jak u nas w klubie dzieje się coś złego to marca i as zapełniają tym pierwsze strony.
ciekawe jakby leo pobił jakiś rekord to czy by tak wypisywali.

0

wytrwałość : z tym słowem kibic nie może się rozstawać.

kapitalna druga połowa i kapitalny leo!
VAMOS!!!

0

ciekawe jakby na twoje słowa odnośnie "autobusu" zareagował mourinho. :)

0

potrzebne są intensywne,szybkie wejścia w pole karne i szybka wymiana piłki, może dać im pograć piłką i spróbować z kontry coś zagrać a na to nie są przygotowani.

0

teraz trzeba być z barcą , a będzie dobrze, VAMOS!!!!!!!!!!!!!

0

fajnie jakby na pożegnanie podniósł puchar champions league

0

super jakby dziś coś ustrzelił VAMOS!!!

0

ta mówili że jest dobry ale na youtubie

0

ale odbiór piłki w pierwszej połowie miodzio

0

BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ludzie świętujcie , wygraliśmy klasyk w końcu , nie kłócić się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

nareszcie wygraliśmy, nie wiem jak inni ale ja poczułem trochę ulge że nareszcie i poczułem smak zwycięstw z przed 3-4 lat oby tak dalej po kolejne zwycięstwa Vamos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Barca!!!!!!!!!!!!!!!

0

oby w maju były takie sukcesy jak bayernu w poprzednim sezonie

0

pique dzis jak dla mnie kozak czyścił często a pod koniec meczu jak piłka leciała na aut a on zaczął ubijać i wybił..kozak było widać tą pewność z przed 3-4 lat u pique i u całej barcy. VAMOS!!!!!!!!!!!

0

leo pare razy się urwał ale po kontuzji jeszcze taki 'senny' troche ale będzie lepiej

0

VVVVAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!

0

oddać im piłke a dać im wejść na naszą połowe w ataku pozycyjnym by sie pogubili przy tak defensywnym ustawieniu

0

skuteczny pressing, szybkie i dokładne ataki strzały z okolic 16 metra i neutralizować ich kontry a będzie git mam nadzieje VAMOS!!!

0

FORCA BARCA!!!!

0

kurde leo nie był w tym sezonie piłkarzem meczu jeszcze...jeszcze

0

Shadow_Man tak to był mecz ligowy ten w którym leo nie strzelił karnego a media mówiły że fabs zwyzywał kanute od małp.

0

to pomyłka w artykule mecz z villareal był 28 stycznia ale 2012 roku

0

!VAMOS!

0

ale busi pociągnął!!!!!

0

ale puyol jest zbudowany!!! mam nadzieje że już nie będzie żadnych dolegliwości i ten sezon zakończy z trypletem w którym będzie miał udział!!!! vamos puyi ,vamos barca!!!!

0

bo myśle ze z tych piłkarzy już dużo wycisnął ale to nie znaczy ze tito nie wyciśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?