fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VAMOS!!!!!!!!!!!!
0
po golu alexisa dali im za bardzo pograć na swojej połowie i poczuli krew a potem to autobus i kontra , barca grała za mozolnie , stać ich na więcej.
Vamos!!!!!!!!!!!!!!!
0
jestem w szoku!!
0
tylko jak wpuści z pięć bramek to nie piszcie ze to słaby bramkarz.
0
jak u nas w klubie dzieje się coś złego to marca i as zapełniają tym pierwsze strony.
ciekawe jakby leo pobił jakiś rekord to czy by tak wypisywali.
0
wytrwałość : z tym słowem kibic nie może się rozstawać.
kapitalna druga połowa i kapitalny leo!
VAMOS!!!
0
ciekawe jakby na twoje słowa odnośnie "autobusu" zareagował mourinho. :)
0
potrzebne są intensywne,szybkie wejścia w pole karne i szybka wymiana piłki, może dać im pograć piłką i spróbować z kontry coś zagrać a na to nie są przygotowani.
0
teraz trzeba być z barcą , a będzie dobrze, VAMOS!!!!!!!!!!!!!
0
fajnie jakby na pożegnanie podniósł puchar champions league
0
super jakby dziś coś ustrzelił VAMOS!!!
0
ta mówili że jest dobry ale na youtubie
0
ale odbiór piłki w pierwszej połowie miodzio
0
BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ludzie świętujcie , wygraliśmy klasyk w końcu , nie kłócić się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
nareszcie wygraliśmy, nie wiem jak inni ale ja poczułem trochę ulge że nareszcie i poczułem smak zwycięstw z przed 3-4 lat oby tak dalej po kolejne zwycięstwa Vamos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Barca!!!!!!!!!!!!!!!
0
oby w maju były takie sukcesy jak bayernu w poprzednim sezonie
0
pique dzis jak dla mnie kozak czyścił często a pod koniec meczu jak piłka leciała na aut a on zaczął ubijać i wybił..kozak było widać tą pewność z przed 3-4 lat u pique i u całej barcy. VAMOS!!!!!!!!!!!
0
leo pare razy się urwał ale po kontuzji jeszcze taki 'senny' troche ale będzie lepiej
0
VVVVAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!
0
oddać im piłke a dać im wejść na naszą połowe w ataku pozycyjnym by sie pogubili przy tak defensywnym ustawieniu
0
skuteczny pressing, szybkie i dokładne ataki strzały z okolic 16 metra i neutralizować ich kontry a będzie git mam nadzieje VAMOS!!!
0
FORCA BARCA!!!!
0
kurde leo nie był w tym sezonie piłkarzem meczu jeszcze...jeszcze
0
Shadow_Man tak to był mecz ligowy ten w którym leo nie strzelił karnego a media mówiły że fabs zwyzywał kanute od małp.
0
to pomyłka w artykule mecz z villareal był 28 stycznia ale 2012 roku
0
!VAMOS!
0
ale busi pociągnął!!!!!
0
ale puyol jest zbudowany!!! mam nadzieje że już nie będzie żadnych dolegliwości i ten sezon zakończy z trypletem w którym będzie miał udział!!!! vamos puyi ,vamos barca!!!!
0
bo myśle ze z tych piłkarzy już dużo wycisnął ale to nie znaczy ze tito nie wyciśnie