fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widać były ze chcieli wygrać małym nakładem sił mają już w głowach milan VeB!!!
0
VAMOS !!
0
ale ma też słabe punkty
0
mourinho jest ja don vito corleone z ojca chrzestnego on ma media i sędziów w garści umie na ludziach coś wymusić - to mnie w nim wkurza
0
w sezonie 2008/2009 barca tez miała taki okres, od 23 kolejki do 25 -remis z betisem ,porazka na camp nou z espanyolem ,i porażka z atletico 4-3 w madrycie . po przegranej w madrycie była wygrana z bilbao 2-0 ,a potem rewanż z lyonem na camp nou który wygraliśmy 5-2. teraz tez porażka w madrycie, jedna kolejka i rewanż w lidze mistrzów , i to jest mniej więcej w tym samym czasie bo z lyonem graliśmy 11 marca a teraz gramy 12.................VAMOS!!!!
0
w sezonie 2008/2009 barca tez miała taki okres, od 23 kolejki do 25 -remis z betisem ,porazka na camp nou z espanyolem ,i porażka z atletico 4-3 w madrycie . po przegranej w madrycie była wygrana z bilbao 2-0 ,a potem rewanż z lyonem na camp nou który wygraliśmy 5-2. teraz tez porażka w madrycie, jedna kolejka i rewanż w lidze mistrzów , i to jest mniej więcej w tym samym czasie bo z lyonem graliśmy 11 marca a teraz gramy 12.................VAMOS!!!!
0
fajnie jakby walnął brame jak na sb w super pucharze -
0
vamos LEO !!!
0
0
" Dla mnie, dla Ciebie, dla Nas. Dla wszystkich Culés"-VAMOS!!!
0
vamos a ganar !!!!!! azulgrano!!!
0
!!! veb
0
vamos
0
oby podtrzymali tą passe ...VISCA EL BARCA VAMOS!!!
0
0
VAMOS
0
barca jest i będzie wielka!!
0
to nie styl jest problemem tylko tempo tego stylu w ostatnim okresie
0
barca tikitaka -a kto tak powiedział?
0
"Upokarzająca porażka z Realem na Camp Nou obrazuje ciemną stronę drużyny Tito Vilanovy".-jordiego roury czyli jak dla mnie 1/4 tito
0
my gramy tak ospale ze ja nie mogę trzeba podkręcić tempo i VAMOS
0
barca to BARCA! i trzeba kochać i wierzyć...VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
moim zdaniem to przez to ze nie mamy trenera. mam nadzieje ze tito wróci bo roura jest w każdym meczu taki przestraszony , niema mocnego charakteru a tito z za oceanu nie pomoże ,nawet xavi powiedział że wiedział ze tito ma charakter ale nie az taki
0
BARCY
0
oby jutro tez było 2-0 dla bary i taka BRAMA LEO!!!!
1
to było niesamowite!!
0
VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
da ktoś link do filmików o barcy ,takich a`la guardiola system,taki motywujący
0
vamos!!!
0
a gdzie ta reklama z leo