0

widać były ze chcieli wygrać małym nakładem sił mają już w głowach milan VeB!!!

0

VAMOS !!

0

ale ma też słabe punkty

0

mourinho jest ja don vito corleone z ojca chrzestnego on ma media i sędziów w garści umie na ludziach coś wymusić - to mnie w nim wkurza

0

w sezonie 2008/2009 barca tez miała taki okres, od 23 kolejki do 25 -remis z betisem ,porazka na camp nou z espanyolem ,i porażka z atletico 4-3 w madrycie . po przegranej w madrycie była wygrana z bilbao 2-0 ,a potem rewanż z lyonem na camp nou który wygraliśmy 5-2. teraz tez porażka w madrycie, jedna kolejka i rewanż w lidze mistrzów , i to jest mniej więcej w tym samym czasie bo z lyonem graliśmy 11 marca a teraz gramy 12.................VAMOS!!!!

0

w sezonie 2008/2009 barca tez miała taki okres, od 23 kolejki do 25 -remis z betisem ,porazka na camp nou z espanyolem ,i porażka z atletico 4-3 w madrycie . po przegranej w madrycie była wygrana z bilbao 2-0 ,a potem rewanż z lyonem na camp nou który wygraliśmy 5-2. teraz tez porażka w madrycie, jedna kolejka i rewanż w lidze mistrzów , i to jest mniej więcej w tym samym czasie bo z lyonem graliśmy 11 marca a teraz gramy 12.................VAMOS!!!!

0

fajnie jakby walnął brame jak na sb w super pucharze -

0

vamos LEO !!!

0

DAVID JUTRO:)

0

" Dla mnie, dla Ciebie, dla Nas. Dla wszystkich Culés"-VAMOS!!!

0

vamos a ganar !!!!!! azulgrano!!!

0

!!! veb

0

vamos

0

oby podtrzymali tą passe ...VISCA EL BARCA VAMOS!!!

0

- coś w niej jest o nas....VAMOS!!!

0

VAMOS

0

barca jest i będzie wielka!!

0

to nie styl jest problemem tylko tempo tego stylu w ostatnim okresie

0

barca tikitaka -a kto tak powiedział?

0

"Upokarzająca porażka z Realem na Camp Nou obrazuje ciemną stronę drużyny Tito Vilanovy".-jordiego roury czyli jak dla mnie 1/4 tito

0

my gramy tak ospale ze ja nie mogę trzeba podkręcić tempo i VAMOS

0

barca to BARCA! i trzeba kochać i wierzyć...VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

moim zdaniem to przez to ze nie mamy trenera. mam nadzieje ze tito wróci bo roura jest w każdym meczu taki przestraszony , niema mocnego charakteru a tito z za oceanu nie pomoże ,nawet xavi powiedział że wiedział ze tito ma charakter ale nie az taki

0

BARCY

0

oby jutro tez było 2-0 dla bary i taka BRAMA LEO!!!!

1

to było niesamowite!!

0

VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

da ktoś link do filmików o barcy ,takich a`la guardiola system,taki motywujący

0

vamos!!!

0

a gdzie ta reklama z leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?