fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja myśle ze wróci do barcy ale już będzie inne pokolenie piiłkarzy blaugrany , tak za 5,6 lat
0
ma w sobie to coś i nie mogę już słuchać tych tekstów że jest słaby , miał kilka wpadek ale ile razy nas ratował
0
valdes ma serducho do gry , jest nie do zastąpienia!!
0
piękny mecz , im wszystko wychodziło grali jak z nut , jak orkiestra . mi podobała się akcja po której padł gol pedro
0
dla takich chwil warto żyć BARCA!!! VeB!!!
0
a feta na stadionie kiedy?
0
po meczu z bayernem pogodziłem sie z tym że odpadniemy , ale z godziny na godzinę coraz bardziej wierze ,wierze i budzi się we mnie nadzieja że remontada jest możliwa . mam nadzieje że leo pokaże na co go stać
0
barca jest wielka , leo też jest wielki . ja też wierze VAMOS!!!
0
na mundialu był świetny
0
"Teraz musimy być culés ze wszystkich sił, bardziej niż kiedykolwiek". VeB!!!
0
VAMOS
0
dla mnie ta drużyna i tak jest wielka , nikt nie mówił że będzie łatwo i że wygramy wszystko chociaż takiego upokorzenia mało kto się spodziewał . trzeba wygrać ligę i w lato kupić kilku silnych i szybkich piłkarzy (szczególnie obrońce) VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
VAMOS!!!
0
w miastach z tymi orlikami to prawda , ale dzieciaki na wsi dają z siebie wszystko
0
jutro sie pogra oby nie padało
0
"barcelona rozbija real"
0
fajny wywiad
0
ja pana jacka pierwszy raz usłyszałem w pamiętnym 5-0... 5-0 JEFFREN !!!
0
VAMOS!!!
0
cesc kapitalnie zagrał VAMOS !!!
0
zrobi mi ktos taką tapetę w gimpie z iniestą i napisem iniesta na dole ,proszę!!!
0
alves zafarbował włosy na blond....ZNOWU
0
WIELKA BARCA!!!!
0
komentator fajnie jak zaczął mówić o tym że powróciła wielka barca
0
w kinie byłem na meczu było MEGA , jak alba strzelił na 4-0 to o matko!! vamos po kolejne zwycięstwa
0
VAMOS BARCO!! całym sercem z wami
0
VAMOS po awans!!!!
0
są w stanie tego dokonać VAMOS!!!
0
0
było