0

ja myśle ze wróci do barcy ale już będzie inne pokolenie piiłkarzy blaugrany , tak za 5,6 lat

0

ma w sobie to coś i nie mogę już słuchać tych tekstów że jest słaby , miał kilka wpadek ale ile razy nas ratował

0

valdes ma serducho do gry , jest nie do zastąpienia!!

0

piękny mecz , im wszystko wychodziło grali jak z nut , jak orkiestra . mi podobała się akcja po której padł gol pedro

0

dla takich chwil warto żyć BARCA!!! VeB!!!

0

a feta na stadionie kiedy?

0

po meczu z bayernem pogodziłem sie z tym że odpadniemy , ale z godziny na godzinę coraz bardziej wierze ,wierze i budzi się we mnie nadzieja że remontada jest możliwa . mam nadzieje że leo pokaże na co go stać

0

barca jest wielka , leo też jest wielki . ja też wierze VAMOS!!!

0

na mundialu był świetny

0

"Teraz musimy być culés ze wszystkich sił, bardziej niż kiedykolwiek". VeB!!!

0

VAMOS

0

dla mnie ta drużyna i tak jest wielka , nikt nie mówił że będzie łatwo i że wygramy wszystko chociaż takiego upokorzenia mało kto się spodziewał . trzeba wygrać ligę i w lato kupić kilku silnych i szybkich piłkarzy (szczególnie obrońce) VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

VAMOS!!!

0

w miastach z tymi orlikami to prawda , ale dzieciaki na wsi dają z siebie wszystko

0

jutro sie pogra oby nie padało

0

"barcelona rozbija real"

0

fajny wywiad

0

ja pana jacka pierwszy raz usłyszałem w pamiętnym 5-0... 5-0 JEFFREN !!!

0

VAMOS!!!

0

cesc kapitalnie zagrał VAMOS !!!

0

zrobi mi ktos taką tapetę w gimpie z iniestą i napisem iniesta na dole ,proszę!!!

0

alves zafarbował włosy na blond....ZNOWU

0

WIELKA BARCA!!!!

0

komentator fajnie jak zaczął mówić o tym że powróciła wielka barca

0

w kinie byłem na meczu było MEGA , jak alba strzelił na 4-0 to o matko!! vamos po kolejne zwycięstwa

0

VAMOS BARCO!! całym sercem z wami

0

VAMOS po awans!!!!

0

są w stanie tego dokonać VAMOS!!!

0

0

było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?