fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VAMOS BARCA,
javier moze jakas bramka we wtorek?
0
VAMOS!!!
0
VAMOS!!!
0
VAMOS BARCO!!!!
0
a kiedy tito wraca
0
thiago grał z 30
0
VAMOS!
0
masakra ja to tak przeżywam ze o ja cie
0
tzn. Dzisiaj
0
jest 2 w nocy ,od dwóch godzin niemoge zasnąć bo myśle co będzie jutro
0
VAMOS BARCO!!!
0
xavito najlepszego i w tym roku tryplet VAMOS!!!!
0
ale pique jak rasowy napastnik
0
panowie na razie w weekend gramy z osasuną i ten mecz jest teraz najważniejszy
0
szpakowski to jest ...... no nie mam słów by go opisać a na koniec meczu mocny akcent :"i piłkarze barcelony potwierdzili że przegrana z REALEM SARAGOSSA to była wpadka ...........jakby kto nie wiedział to graliśmy z sociedad. ale jego komentarze mają swój urok serżij buszkełt
0
VAMOS !!! naprzód!! barco!!!
0
VAMOS!!! jak to pique z cesciem mieli swój okrzyk "moc,
moc!!"
0
ale tak dokladnie to kiedy są te mecz półfinałowe?
0
kiedy półfinały pucharu króla dokładnie???
0
w kazdym sezonie z pepem była porazka ,więc nie ma co sie martwic
, ale ta nas wzmocni
0
popatrzyłem na statystyki z sezonu 2009/10 król strzelców leo messi 27 goli a teraz dopiero połowa sezony i juz 29. KOSMOS !!! mysle ze ta porazka nam wyjdzie na dobre wstrząśnie chłopakami ...VAMOS!!!
0
z realem sss przegralismy , ale mysle ze z madryckim sobie poradzimy... VAMOS!!!
0
leo był w drugiej połowie jakby ospały
0
z jednej strony moglismy wygrac (byly dwa słupki) ale porazka nimi wstrząśnie . a my w styczniu zawsze mamy kryzys , dobrze ze porazka nadeszła teraz i w lidze a nie w lutym z milanem , muszą sie chłopaki spiąć na malage w czwartek ...VAMOS!!!
0
0
0
NAJLEPSZEGO PEP !!! i obyś na koniec sezonu cieszył się z potrójnej korony barcy (jako że jestes cule) !!!
0
http://www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/start/index.php
0
i zobaczcie fcb news vom 16.01
0
http://www.fcbayern.telekom.de/de/aktuell/start/index.php