0

VAMOS BARCA,
javier moze jakas bramka we wtorek?

0

VAMOS!!!

0

VAMOS!!!

0

VAMOS BARCO!!!!

0

a kiedy tito wraca

0

thiago grał z 30

0

VAMOS!

0

masakra ja to tak przeżywam ze o ja cie

0

tzn. Dzisiaj

0

jest 2 w nocy ,od dwóch godzin niemoge zasnąć bo myśle co będzie jutro

0

VAMOS BARCO!!!

0

xavito najlepszego i w tym roku tryplet VAMOS!!!!

0

ale pique jak rasowy napastnik

0

panowie na razie w weekend gramy z osasuną i ten mecz jest teraz najważniejszy

0

szpakowski to jest ...... no nie mam słów by go opisać a na koniec meczu mocny akcent :"i piłkarze barcelony potwierdzili że przegrana z REALEM SARAGOSSA to była wpadka ...........jakby kto nie wiedział to graliśmy z sociedad. ale jego komentarze mają swój urok serżij buszkełt

0

VAMOS !!! naprzód!! barco!!!

0

VAMOS!!! jak to pique z cesciem mieli swój okrzyk "moc,
moc!!"

0

ale tak dokladnie to kiedy są te mecz półfinałowe?

0

kiedy półfinały pucharu króla dokładnie???

0

w kazdym sezonie z pepem była porazka ,więc nie ma co sie martwic
, ale ta nas wzmocni

0

popatrzyłem na statystyki z sezonu 2009/10 król strzelców leo messi 27 goli a teraz dopiero połowa sezony i juz 29. KOSMOS !!! mysle ze ta porazka nam wyjdzie na dobre wstrząśnie chłopakami ...VAMOS!!!

0

z realem sss przegralismy , ale mysle ze z madryckim sobie poradzimy... VAMOS!!!

0

leo był w drugiej połowie jakby ospały

0

z jednej strony moglismy wygrac (byly dwa słupki) ale porazka nimi wstrząśnie . a my w styczniu zawsze mamy kryzys , dobrze ze porazka nadeszła teraz i w lidze a nie w lutym z milanem , muszą sie chłopaki spiąć na malage w czwartek ...VAMOS!!!

0

0

jeszcze nie raz taką strzeli

0

NAJLEPSZEGO PEP !!! i obyś na koniec sezonu cieszył się z potrójnej korony barcy (jako że jestes cule) !!!

0

i zobaczcie fcb news vom 16.01

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?