0

troche nie na temat ale pytanie do tych którzy pamiętają sezon 08/09, : który mecz/okres/miesiąc was przekonał że Barca jest mocna? i czy mieliście mieszane odczucia co do barcy w tamtym sezonie (08/09) jeśli tak to po jakich meczach?? tzn czy myśleliście sobie że i tak nic nie ugramy

0

troche nie na temat ale pytanie do tych którzy pamiętają sezon 08/09, : który mecz/okres/miesiąc was przekonał że Barca jest mocna? i czy mieliście mieszane odczucia co do barcy w tamtym sezonie (08/09) jeśli tak to po jakich meczach?? tzn czy myśleliście sobie że i tak nic nie ugramy

0

teraz tylko wygrywać,wygrywać,wygrywać!!! liga zależy od nas samych
VeB!!!

0

miałby ktoś link do kompilacji z najładniejszymi asystami Barcy z tego sezonu???

0

nie grał zle tylko szkoda że rzadko decydował się na strzał

0

Rakitić mvp, może zacznie dużo asystować bo dziś pięknie zagrywał. Trzeba zbierać te punkty do końca , oby real się potknął

2

miałby ktoś link do meczów Barcelony z sezonu 08/09???

2

Obyśmy my już tylko wygrywali, trzeba z nimi wygrać na camp nou i czekać na ich potknięcia. VeB!!!

37

"Chcę wygrać wszystko. To życzenie moje, całej drużyny i kibiców Barçy"

0

w 08/09 Barca wygrała wszystko ale nie była tak regularna jak w 10/11

0

kiedyś prawie każdego karnego strzelał po ziemi i czekał aż bramkarz zrobi ruch

0

a Villa 26 meczów na strzelenie 8 goli oby suarez go pobił w tym sezonie

0

niby Suarez to '9' ale ja go od paru lat porównuje z Villą, praktycznie te same ruch na boisku chociaż Luis jest bardziej pazerny na bramki

0

WOW!!!!!!!!!!

0

jest coś magicznego w tych podaniach

0

no lepiej, jasne . ten tekst miał pokazać różnice

0

ma ktoś link do sytuacji gdy przez 4 minuty non stop byliśmy przy piłce??

0

ogólnie luty zawsze był słaby w wykonaniu Barcy z Pepem na ławce a pierwsze mecze 1/8 były przeciętne: 08/09-lyon 1-1 , 09/10 stuttgart 1-1 , 10/11 / arsenal 1-2(porażka) , 11/12 wyjątek wygrana 3-1 z leverkusen ale tamten okres był okrutnie słaby (przegrana 2-3 z ossasuną).

0

za guardioli właśnie ten okres kończył kryzys noworoczny ,na szczęście teraz to tylko wspomnienia w mecz z malagą to tylko przypadek

0

jest dobrze, dobra zaliczka przed rewanżem u siebie i to z mistrzem anglii. Veb!!

0

luis się chyba na dobre odblokował!

0

myśle że tak mecz był dla niego kluczem do regularności.

3

Blaugrano!!! na Berlin!!!!

0

kurde no, znowu ??? w premier league był dobrym solidnym defensorem czuje że jakby nie kontuzje to grałby w pierwszym składzie , ZDROWIEJ!!! i na wiosnę pomóż grą w powietrzu w pucharach.

1

Już się doczekać meczu nie mogę , mam nadzieje że Barca odpowie na wpadkę z wczoraj i zagra z furią. Vamos!!!

0

trzeba zapomnieć jak najszybciej zapomnieć o tej porażce i patrzeć z optymizmem w przyszłość . VeB!!!

0

pierwsze mecze 1/8 champions league zawszę są dla nas trudne: 2009- lyon 1-1.
2010 stuttgart - 1-1. 2011 arsenal 1-2. 2013 milan - 0-2. W 2012 i 2014 wygraliśmy różnicą 2 bramek, z leverkusen i z city oby we wtorek było podobnie.

1

oby to że byli myślami w manchesterze było po części prawdą i zagrali wspaniałe spotkanie. Vamos!!!

0

nikt nie przypuszczał a jednak wygrali wszystko , miejmy nadzieje że Lucho będzie miał równie niesamowitą wiosnę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?