fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po zwyciestwie realu niektorzy liczą że Barca powtórzy taki wynik, tak się na pewno nie stanie , to jest La Liga i liczą sie 3 punkty. VAMOS!!!
0
te uczycie po wygranym klasyku-jedyne w swoim rodzaju i bezcenne
1
niby mocarny bayern co 0-2 u siebie dostaje
1
w drugiej połowie wychodziło dużo więcej , najważniejsze 3pkt. Vamos!!!
1
VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23
Już jest adrenalinka!!! łapy spocone,dreszcze, serducho wali- gran derbi
0
Fajne losowanie ale liczylem na atletico bayern
1
nie no facet jest po prostu kosmitą , wez spróbuj coś takiego na konsoli zrobic ... no nie da się !!! , miejmy nadzieje że forma utrzyma się jak najdłużej
0
najważniejsze że i tak 1 gol dał zwycięstwo
1
według mnie na tym etapie nie ma słabych ekip, samo to że awansowały świadczy o ich mocy, jeśli się chce wygrać puchar europy trzeba grać z każdym
1
nigdy nie widziałem iniesty tak cofniętego jak grał dziś , kilka razy jak city miało piłke było widać nasze dwie równe linie obrońców i pomocników (4-3) fajnie to wyglądało widać że taktyka z treningów jest wprowadzana przez lucho i daje efekty
0
Visca el Barca!!!
7
oby casillas miał dużo gorszy dzień od harta
0
grali super, odbiór i szybki atak ale skuteczność tu mogło być z 4,5-0
0
do przerwy powinno być ze 2-0 po drugiej to już w ogóle ale najważniejszy awans
0
Kocham tą adrenaline przed ważnymi meczami . VEB! !!
0
sen zaczyna się dziś!!!
1
to brak szacunku dla LE
0
akurat w lidze mistrzów gra super
2
miałby ktoś link do bramek Barcy z tego sezonu??
0
no poza tym wczoraj....
0
Messi strzelił kiedyś gola po stałym fragmencie, nie chodzi mi że bezpośrednio???
4
marzy mi się żeby Barca się przejechała jak walec po city....ale 1-0 też będzie ok VeB!!!
0
w sezonie 2011/2012 czyli w tym w którym strzelił 50 bramek w lidze po kolejce 27 miał 30 goli czyli o 2 mniej niż teraz, ale pamiętamy jaką miał końcówkę tamtego sezonu , hattricki przeplatał z czterema bramkami ale czemu miało by się to nie powtórzyć... Vamos LEO!!!
0
w lidze np. portugalskiej już byłby gwiazdą ale chłopak się rozwija i myśle że będzie coraz lepszy.
16
Mecz nie miałbyc piękny, najważniejsze 3 pkt. obyśmy city ograli. Vamos!!!
0
taki napadzior to skarb bo nie czeka w polu karnym na piłki, ale trudno go porównywać na przykład do zlatana , Luis gra bardziej jak henry,villa chodzi mi o styl gry nie o pozycje na boisku
0
Ale akurat w tej wypowiedzi nie było uszczypliwości tylko po prostu rzeczywiście city jakby grało na dwóch frontach to było by im ciężej grać co trzy dni a dla jego chelsea lepiej bo by odskoczyli od city no i sam powiedział że już o honor tylko chodzi .nie będzie przecież liczył na arsenal bo to rywal największy
0
ta a i tak gadają że defensywa słaba są przewrażliwieni ci co tak mówią. grają dużo bardziej agresywnie w odbiorze bo w poprzednim sezonie to była masakra
0
W poprzednim sezonie na tym etapie nasz atak mógł marzyć o takich liczbach , trio z tego sezonu ma chyba trochę więcej goli od ataku Barcy z sezonów 2008/09 i 2010/11, a te były kosmiczne. Najważniejsze utrzymać to do końca sezonu