2

Po zwyciestwie realu niektorzy liczą że Barca powtórzy taki wynik, tak się na pewno nie stanie , to jest La Liga i liczą sie 3 punkty. VAMOS!!!

0

te uczycie po wygranym klasyku-jedyne w swoim rodzaju i bezcenne

1

niby mocarny bayern co 0-2 u siebie dostaje

1

w drugiej połowie wychodziło dużo więcej , najważniejsze 3pkt. Vamos!!!

1

VAMOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23

Już jest adrenalinka!!! łapy spocone,dreszcze, serducho wali- gran derbi

0

Fajne losowanie ale liczylem na atletico bayern

1

nie no facet jest po prostu kosmitą , wez spróbuj coś takiego na konsoli zrobic ... no nie da się !!! , miejmy nadzieje że forma utrzyma się jak najdłużej

0

najważniejsze że i tak 1 gol dał zwycięstwo

1

według mnie na tym etapie nie ma słabych ekip, samo to że awansowały świadczy o ich mocy, jeśli się chce wygrać puchar europy trzeba grać z każdym

1

nigdy nie widziałem iniesty tak cofniętego jak grał dziś , kilka razy jak city miało piłke było widać nasze dwie równe linie obrońców i pomocników (4-3) fajnie to wyglądało widać że taktyka z treningów jest wprowadzana przez lucho i daje efekty

0

Visca el Barca!!!

7

oby casillas miał dużo gorszy dzień od harta

0

grali super, odbiór i szybki atak ale skuteczność tu mogło być z 4,5-0

0

do przerwy powinno być ze 2-0 po drugiej to już w ogóle ale najważniejszy awans

0

Kocham tą adrenaline przed ważnymi meczami . VEB! !!

0

sen zaczyna się dziś!!!

1

to brak szacunku dla LE

0

akurat w lidze mistrzów gra super

2

miałby ktoś link do bramek Barcy z tego sezonu??

0

no poza tym wczoraj....

0

Messi strzelił kiedyś gola po stałym fragmencie, nie chodzi mi że bezpośrednio???

4

marzy mi się żeby Barca się przejechała jak walec po city....ale 1-0 też będzie ok VeB!!!

0

w sezonie 2011/2012 czyli w tym w którym strzelił 50 bramek w lidze po kolejce 27 miał 30 goli czyli o 2 mniej niż teraz, ale pamiętamy jaką miał końcówkę tamtego sezonu , hattricki przeplatał z czterema bramkami ale czemu miało by się to nie powtórzyć... Vamos LEO!!!

0

w lidze np. portugalskiej już byłby gwiazdą ale chłopak się rozwija i myśle że będzie coraz lepszy.

16

Mecz nie miałbyc piękny, najważniejsze 3 pkt. obyśmy city ograli. Vamos!!!

0

taki napadzior to skarb bo nie czeka w polu karnym na piłki, ale trudno go porównywać na przykład do zlatana , Luis gra bardziej jak henry,villa chodzi mi o styl gry nie o pozycje na boisku

0

Ale akurat w tej wypowiedzi nie było uszczypliwości tylko po prostu rzeczywiście city jakby grało na dwóch frontach to było by im ciężej grać co trzy dni a dla jego chelsea lepiej bo by odskoczyli od city no i sam powiedział że już o honor tylko chodzi .nie będzie przecież liczył na arsenal bo to rywal największy

0

ta a i tak gadają że defensywa słaba są przewrażliwieni ci co tak mówią. grają dużo bardziej agresywnie w odbiorze bo w poprzednim sezonie to była masakra

0

W poprzednim sezonie na tym etapie nasz atak mógł marzyć o takich liczbach , trio z tego sezonu ma chyba trochę więcej goli od ataku Barcy z sezonów 2008/09 i 2010/11, a te były kosmiczne. Najważniejsze utrzymać to do końca sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?