fcbmaciej14
Dołączył/a: luty 2012
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jeden autobus mniej
0
bayern-psg atletico-real
0
ale bym chciał żeby real,psg,atletico i bayern na siebie powpadały
2
Chciałbym zobaczyć atletico z bayernem
6
dziś całym sercem za szahtarem!! w kraju mają lipę to by się troche szczęścia przydało
0
musi być rodzinnie poza boiskiem żeby było rodzinnie też na nim
1
0
najważniejsze 3 pkt. dokładnie!
0
ale sane ma strzał!!!
1
schalke mi przypominało borussie 2 sezony temu
0
ile bym dał z magie barcy na camp nou z nimi
0
końcówka sezonu 08/09 i bodajże 5 porażek z rzędu
1
pozostaje czekać. VeB!!
0
haha ale jaj 3-3
3
On już wygrał... to było wiadomo od stycznia poprzedniego roku po aferze z rosellem.
Bez kampanii ,bez wieców, bez udzielania się w mediach. Ma swoje za uszami ale klubu nie ograbi
0
a kto by się nie cieszył w wieku 19 lat! d10s!
0
książka Iniesta rok w raju jest warta przeczytania??
a która o guardioli najlepsza???
0
PYTANIE: w której książce Guardiola mówi o tym że wystawienie Messiego na pozycji '10' mu się przyśniło???
1
najlepszego Ivan!!! i z 20 asyst do końca sezonu!!
0
messi miał kilka faz w swojej karierze np. był : dryblerem,kilerem,kreatorem. w tym sezonie 3w 1
21
KOBIETA+PIŁKA+POLITYKA= MASAKRA
9
Xavi oby więcej tak genialnych meczów!! jego asysty to magia
0
nie pamiętam kiedy się tak cieszyłem z porażki realu.
0
było był pięknie!!!
1
ale chodzi o to że ostatni raz byliśmy liderem w 10 kolejce
0
Vamos!!!!!!!!!!!!
0
krystyna do nurkowania wody nie potrzebowała...
0
haha to jest sport to są emocje!!!
0
0
jakby co to tu są najlepsze skróty tylko są zawsze dodawane jakiś czas po meczu-https://www.youtube.com/user/laliga/featured