1

jeden autobus mniej

0

bayern-psg atletico-real

0

ale bym chciał żeby real,psg,atletico i bayern na siebie powpadały

2

Chciałbym zobaczyć atletico z bayernem

6

dziś całym sercem za szahtarem!! w kraju mają lipę to by się troche szczęścia przydało

0

musi być rodzinnie poza boiskiem żeby było rodzinnie też na nim

1

- tyle w temacie

0

najważniejsze 3 pkt. dokładnie!

0

ale sane ma strzał!!!

1

schalke mi przypominało borussie 2 sezony temu

0

ile bym dał z magie barcy na camp nou z nimi

0

końcówka sezonu 08/09 i bodajże 5 porażek z rzędu

1

pozostaje czekać. VeB!!

0

haha ale jaj 3-3

3

On już wygrał... to było wiadomo od stycznia poprzedniego roku po aferze z rosellem.
Bez kampanii ,bez wieców, bez udzielania się w mediach. Ma swoje za uszami ale klubu nie ograbi

0

a kto by się nie cieszył w wieku 19 lat! d10s!

0

książka Iniesta rok w raju jest warta przeczytania??
a która o guardioli najlepsza???

0

PYTANIE: w której książce Guardiola mówi o tym że wystawienie Messiego na pozycji '10' mu się przyśniło???

1

najlepszego Ivan!!! i z 20 asyst do końca sezonu!!

0

messi miał kilka faz w swojej karierze np. był : dryblerem,kilerem,kreatorem. w tym sezonie 3w 1

21

KOBIETA+PIŁKA+POLITYKA= MASAKRA

9

Xavi oby więcej tak genialnych meczów!! jego asysty to magia

0

nie pamiętam kiedy się tak cieszyłem z porażki realu.

0

było był pięknie!!!

1

ale chodzi o to że ostatni raz byliśmy liderem w 10 kolejce

0

Vamos!!!!!!!!!!!!

0

krystyna do nurkowania wody nie potrzebowała...

0

haha to jest sport to są emocje!!!

0

0

jakby co to tu są najlepsze skróty tylko są zawsze dodawane jakiś czas po meczu-https://www.youtube.com/user/laliga/featured

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?