11

@BarcaInfo tutaj nie pomoże nawet de bruyne

1

Nie wiem ,jak wam ,Ale mi osobiście jest wstyd przed frenkiem

0

@nietoperz niezła opcja, tylko czy miałby na tyle charakteru ,żeby móc prowadzić takie gwiazdy

0

@BarcaInfo kogo byś widział na teraz za valverde?

0

Po prostu grają na zwolnienie trenera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@an_di zapalenie płuc

0

@MichalZZZ w zeszłym sezonie był mocno przemęczony, przyszedł z ligi brazylijskiej w której terminarz wygląda inaczej. Prawdopodobnie w tym roku chcą dmuchać na zimne i powoli wprowadzać go do składu.

3

@Kubox oby jak najszybciej

0

@Szklaner jemu chodziło o Diego palaciosa

0

@Kamiloza91 125lat klubu obchodzą

0

@Gaucho Myślę że potrzebują jeszcze trochę meczy żeby się zgrać

0

@Polski_Nick W mojej opinii najlepiej jest sobie pobrać jakieś taktyki

0

@AmigoBlancos kupowanie to jedno ,a opieranie na nich kadry to drugie

0

@Maximus2 Jurgen Klopp

2

@damiano996 uniwersjady już nie obejrzysz bo właśnie skończył się mecz ,ale o 12 w nocy jest liga narodów z Rosją

0

@damianex10 również myślę, że to jest Hopper, na dodatek 4 sezon jest potwierdzony ,więc wszystko by na to wskazywało

0

@Mati90fcb chyba tańszy :D

1

@Grichon 4:1 po pierwszym meczu też średnio wygląda

1

@AlvaroHanso Jestem tego samego zdania ,lecz poziome pasy były w przedostatnim sezonie Enrique

1

nie wiem czy było czy nie ale filmik idealnie ilustrujący to co teraz się dzieje w Barcelonie     

0

@joloskyy  na sport.tvp.pl jest 

0

@Barceolna123 zapłaciliby wówczas tyle ile za Griezmanna a mielibyśmy Neya

2

A smialismy się z PSG że tylko ligę wygrali

0

Wydaje mi sie ,że griezmann dobrze pasuje do koncepcji Barcelony Valverde, u Simeone świetnie wywiązuje się z zadań defensywnych

0

Pasuje do Messiego ,myślę ,że złapał by z nim język na boisku, plus jest jeszcze bardzo aktywny w grze defensywnej drużyny

0

Tylko też ma inny charakter od Coutinho. Potrafi radzić sobie z presją

0

Coooo? To przyszłość naszej pomocy

3

Czy zamknął nie wiem ,Messi stworzył cztery 100% akcje, ale nieudolność reszty zawodników jest tak duża ,że nie potrafią trafić.

2

Hahahaah Feddek sie wypowiedział

0

a tak naprawde też nie miał zbyt wiele czasu na wypoczynek, bo akurat kiedy w europie kończy się sezon w Brazylii się zaczyna ,więc od razu musiał wejść na najwyższe obroty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?