1

Rytm meczowy musi być utrzymany xDDDDD

0

I widzisz a nie mówiłem

0

To tylko wrażenie

0

Wygrałeś haha to jest maks co mogą nam zrobić

0

Ma ktoś ten tekst na yt bo nie widziałem tego o tych barażach

0

Tak wraca miał karę tylko na jeden mecz

0

Nie da się ,jakby w każdym meczu grali na najwyższych obrotach to byśmy tych piłkarzy zajechali. Muszą odpowiednio rozłożyć siły na sezon

0

Proszę również

1

Czy mógłbym prosić o w miarę dobry link
Z góry dziękuje

0

Jakbyśmy grali tak jak dziś LFC to by zwalniano trenera

0

Zgadzam się w 100%. To też są tylko ludzie, jakby grali na pełnych obrotach wszystkie mecze to byśmy się z ligą mistrzów pożegnali już w 1/8

1

Ty tak serio czy trollujesz ?

0

chyba u siebie :(

0

Myślę, że Barca będzie chciała strzelić jak najszybciej bramkę, wtedy Manu będzię musiało przejść do ataku i wówczas te zmiany byłyby trafione. Więcej miejsca pod bramką rywali więcej grania z kontry a do tego stworzony jest Dembele.

8

Nicpoń z tego Valverde, powinien jeszcze oddać ten mecz walkowerem bo był słaby styl :)

5

Oprócz formacji ofensywnej

0

No to musisz zacząć go liczyć

0

**chaos**
Robisz na La Rambli

1

Tym bardziej ,że ten mecz może zaważyć o mistrzostwie. Atletico gubi punkty trzeba to wykorzystać ,ale i tak większość by wolała przegrać po ładnej grze i wystawić pół rezerwowy skład

0

Przecież nie wystawi zawodników z Barcy B to bardzo ważny mecz, tym bardziej ,że wczoraj Atletico się potknęło i ten mecz może zadecydować o mistrzostwie Hiszpanii.

3

W mojej opinii lepiej te 120 mln wydać na de Ligta i Jovicia wzmocnimy tym dwie ważne pozycje na boisku

1

Z Lyonem grał świetnie, stary dobry Luis Suarez wraca

2

Mam dokładnie tak samo , nie dość ,że ewidentnie nie są obiektywni to jeszcze problemy z nazwiskami

0

Jak ma się sprawa Dembele i jego kontuzji, wiadomo już coś . Miały być badania a tymczasem wiadomość gdzieś zniknęła.

0

Zgadzam się w 100%

0

No to nieźle rezerwowy

0

Hahah bierzmy łącznie z trenerem

0

też bym prosił :D

0

Dokładnie, znowu wypatrzone

0

To prawda, ale kto za kilka lat będzie pamiętał o stylu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?