filipVeB
Dołączył/a: styczeń 2018
Tarnów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rytm meczowy musi być utrzymany xDDDDD
0
I widzisz a nie mówiłem
0
To tylko wrażenie
0
Wygrałeś haha to jest maks co mogą nam zrobić
0
Ma ktoś ten tekst na yt bo nie widziałem tego o tych barażach
0
Tak wraca miał karę tylko na jeden mecz
0
Nie da się ,jakby w każdym meczu grali na najwyższych obrotach to byśmy tych piłkarzy zajechali. Muszą odpowiednio rozłożyć siły na sezon
0
Proszę również
1
Czy mógłbym prosić o w miarę dobry link
Z góry dziękuje
0
Jakbyśmy grali tak jak dziś LFC to by zwalniano trenera
0
Zgadzam się w 100%. To też są tylko ludzie, jakby grali na pełnych obrotach wszystkie mecze to byśmy się z ligą mistrzów pożegnali już w 1/8
1
Ty tak serio czy trollujesz ?
0
chyba u siebie :(
0
Myślę, że Barca będzie chciała strzelić jak najszybciej bramkę, wtedy Manu będzię musiało przejść do ataku i wówczas te zmiany byłyby trafione. Więcej miejsca pod bramką rywali więcej grania z kontry a do tego stworzony jest Dembele.
8
Nicpoń z tego Valverde, powinien jeszcze oddać ten mecz walkowerem bo był słaby styl :)
5
Oprócz formacji ofensywnej
0
No to musisz zacząć go liczyć
0
**chaos**
Robisz na La Rambli
1
Tym bardziej ,że ten mecz może zaważyć o mistrzostwie. Atletico gubi punkty trzeba to wykorzystać ,ale i tak większość by wolała przegrać po ładnej grze i wystawić pół rezerwowy skład
0
Przecież nie wystawi zawodników z Barcy B to bardzo ważny mecz, tym bardziej ,że wczoraj Atletico się potknęło i ten mecz może zadecydować o mistrzostwie Hiszpanii.
3
W mojej opinii lepiej te 120 mln wydać na de Ligta i Jovicia wzmocnimy tym dwie ważne pozycje na boisku
1
Z Lyonem grał świetnie, stary dobry Luis Suarez wraca
2
Mam dokładnie tak samo , nie dość ,że ewidentnie nie są obiektywni to jeszcze problemy z nazwiskami
0
Jak ma się sprawa Dembele i jego kontuzji, wiadomo już coś . Miały być badania a tymczasem wiadomość gdzieś zniknęła.
0
Zgadzam się w 100%
0
No to nieźle rezerwowy
0
Hahah bierzmy łącznie z trenerem
0
też bym prosił :D
0
Dokładnie, znowu wypatrzone
0
To prawda, ale kto za kilka lat będzie pamiętał o stylu