filipVeB
Dołączył/a: styczeń 2018
Tarnów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby stał tam Piątek zamiast grubego ale cóż
0
Czemu nie zostawił Coutinho
0
Hahaha też prosze
3
Boże przecież oczy krwawią
3
W tej chwili Piątek > Suarez
3
Ma ktoś nie zacinający się link jak tak to z góry będę wdzięczny :D
0
Tak, nie zagra z Levante
0
też proszę :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2
Lenglet ostatnio narzekał na przeciążenia mięśniowe dlatego Valverde planuje pewnie odpoczynek dla jedynego wariantu w meczu z Lyonem
0
Też prawda ale lepiej zremisować teraz 0:0 niż 27 lutego na Bernabeu
0
Przynajmniej nie przegrali
1
Dla mnie tak samo zero jakiejkolwiek chęci , wszystko za wolno, statycznie. Malcom zagrał dobre spotkanie z Realem dziś cały mecz na ławce , pomoc bez krztyny kreatywności . Gubimy punkty , a po drugiej stronie Real w dobrym stylu deklasuje Atletico . Niepokoi styl niepokoi też forma, oczywiście nie było Arthura , Alby , ale jesteśmy przed kluczowym momentem sezonu a nie ma osób niezastąpionych . Do tej pory ufałem Valverde ale ileż można, tak chimerycznej Barcy sobie nie przypominam.
0
Czekasz na ten mecz cały weekend a potem widzisz coś takiego ehh
0
Nic tylko wydłubać oczy
0
Alena wejdzie i pozamiata spokojnie
0
Gooooooooooooool
1
tak 4:1 w pierwszym meczu 2:0 więc wynik dwumeczu to 4:3 dla Barcy
0
Hahaha ja i myśle, że większośc La Rambli
1
Barca Roma a tak serio to może Obecność,Krąg
4
Dembele za bardzo chce
0
Dołączam się do prośby
1
Mam nadzieje, ale rzeczywiście organizacja na poziomie bardzo niskim.
0
Coutinho zza pola
0
Gdzie jest Mascherano ??
0
Masz racje, sezonowcy
1
Też bym zostawił
0
Też mam taką nadzieje.