1

Gdyby stał tam Piątek zamiast grubego ale cóż

0

Czemu nie zostawił Coutinho

0

Hahaha też prosze

3

Boże przecież oczy krwawią

3

W tej chwili Piątek > Suarez

3

Ma ktoś nie zacinający się link jak tak to z góry będę wdzięczny :D

0

Tak, nie zagra z Levante

0

też proszę :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2

Lenglet ostatnio narzekał na przeciążenia mięśniowe dlatego Valverde planuje pewnie odpoczynek dla jedynego wariantu w meczu z Lyonem

0

Też prawda ale lepiej zremisować teraz 0:0 niż 27 lutego na Bernabeu

0

Przynajmniej nie przegrali

1

Dla mnie tak samo zero jakiejkolwiek chęci , wszystko za wolno, statycznie. Malcom zagrał dobre spotkanie z Realem dziś cały mecz na ławce , pomoc bez krztyny kreatywności . Gubimy punkty , a po drugiej stronie Real w dobrym stylu deklasuje Atletico . Niepokoi styl niepokoi też forma, oczywiście nie było Arthura , Alby , ale jesteśmy przed kluczowym momentem sezonu a nie ma osób niezastąpionych . Do tej pory ufałem Valverde ale ileż można, tak chimerycznej Barcy sobie nie przypominam.

0

Czekasz na ten mecz cały weekend a potem widzisz coś takiego ehh

0

Nic tylko wydłubać oczy

0

Alena wejdzie i pozamiata spokojnie

0

Gooooooooooooool

1

tak 4:1 w pierwszym meczu 2:0 więc wynik dwumeczu to 4:3 dla Barcy

0

Hahaha ja i myśle, że większośc La Rambli

1

Barca Roma a tak serio to może Obecność,Krąg

4

Dembele za bardzo chce

0

Dołączam się do prośby

1

Mam nadzieje, ale rzeczywiście organizacja na poziomie bardzo niskim.

0

Coutinho zza pola

0

Gdzie jest Mascherano ??

0

Masz racje, sezonowcy

1

Też bym zostawił

0

Też mam taką nadzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?