filipVeB
Dołączył/a: styczeń 2018
Tarnów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LeoMessi1994 Setien to Cruyffista.
0
@damianex10 Z taką kadrą, wyniki tak naprawdę nie mogą być gorsze, bo zawodnicy to ścisły top, lecz bardziej niż to boli, brak kontroli nad zespołem, a także brak reakcji ma wydarzenia meczowe.
0
@damianex10 np porażka z Granadą, czy mecz z Espanyolem
0
@Ratamahatta Myślę, że ma to gdzieś, czy go zwolnią czy nie to i tak grubą kasę weźmie.
0
@BarcaInfo Niech dadzą mu te pół roku na wprowadzenie zmian, przestawienie piłkarzy, z Valverde i tak się już raczej nic nie uda zwojować, a nowy impuls jest potrzebny.
0
@VamosGirl A ja myślę, że da sobie radę, to profesjonalista i raczej umię oddzielić przyjaźń od pracy.
1
@natanvip Allegri = bardzo prosta gra, nie wiem czy to ten styl.
0
@Kluivert_P Myślę, że taki właśnie jest projekt, który ma go przekonać.
0
@ViscaBarca123 Brakuje nam teraz człowieka, który jak nie idzie podnosi glowe do góry, Xavi może być 12 zawodnikiem, bardzo mu kibicuje.
4
@itmustbejoke Kibice też muszą być coraz silniejsi z taką grą xD
1
@Fenelon Zbiera doświadczenie, podobno ma robić kurs na pilota samolotem I dalekie loty mu pomagają, w wolnych chwilach kopie piłkę.
3
@Triv44 Martina Kocha zawsze zapamiętam jako średniego skoczka i wybitnego lotnika, duże obiekty niezwykle mu leżały.
1
@Kompletny Wellingera trapią kontuzje, narazie w ogóle nie skacze, jest młody, ale w skokach kontuzje niestety bardzo często powodują całkowity spadek automatyzmów i umiejętności, świetnym przykładem jest tutaj Ville Larinto, którego upadek całkowicie zmienił, mimo wszystko liczę na to, że Wellinger wróci i znowu namiesza w czołówce.
0
@AdrianGajewski2005 Jest dogrywka, a w pucharze Hiszpanii nie graliśmy przez właśnie ten superpuchar, od razu jesteśmy przesunięci do kolejnej rundy pucharu.
0
@usztafeusze tak jest
0
@fracek13 Lingard ? Ten goleador? xDD
3
@Lord_Vader 140,5 jest liderem o 9 punktów przed Hayboeckiem
0
@barcelonaLM Wszyscy stajemy się już coraz bardziej obojętni, najbardziej chyba rusza to, że nie zasługiwaliśmy na nic więcej
0
@katalonia15 z tym, że Valverde i tak będzie miał pełne poparcie zarządu
0
@pax niestety efekt Valverde dotyka nawet jego postawę
0
@sebo939 oczywiście zagrał słabo, zgadzam się, to jego najgorszy mecz w tym sezonie, ale cały zespół gra fatalnie, z takim rywalem w momencie czerwonej kartki de Jonga powinno być po meczu
0
@sokot z 20 drużyną w tabeli będącą w takiej formie, w momencie czerwonej kartki de Jonga powinno być po meczu
0
@BarcaInfo A już myślałem, że Messi xD
2
de Jong gra najlepiej z pomocników w tym sezonie, przytrafia mu sie jeden gorszy mecz, a wszyscy już robią z niego winowajce i nieudacznika,to nie jest tylko jego wina, tak naprawdę mecz z taką drużyną powinien skończyć się szybkim 3:0 po pierwszej połowie
0
tu trzeba wizjonera , szaleńca, który nie będzie bał sie chwycić za ryj Messiego i kazać mu biegać, kogoś kto wchodząc do szatni po porażce będzie wzbudzał strach, a nie pragmatycznego fotografa
3
ten moment kiedy zaczynasz kibicować rywalowi,żeby ktoś otworzył oczy
1
@kazbychu ale lepiej zdjąć Griezmanna, który przynajmniej biega XD
0
@fracek13 Valverde nie ma jaj, żeby ściągnąć Messiego, gramy w 9 bo Leo nie biega, Griezmann biega za dwóch powinien zostać
0
@Oddajpada Tak się porobiło, że trzeba się cieszyć z małych rzeczy
2
Za co oni biorą te pieniądze, bo napewno nie za bieganie