5

@LeoMessi1994 Setien to Cruyffista.

0

@damianex10 Z taką kadrą, wyniki tak naprawdę nie mogą być gorsze, bo zawodnicy to ścisły top, lecz bardziej niż to boli, brak kontroli nad zespołem, a także brak reakcji ma wydarzenia meczowe.

0

@damianex10 np porażka z Granadą, czy mecz z Espanyolem

0

@Ratamahatta Myślę, że ma to gdzieś, czy go zwolnią czy nie to i tak grubą kasę weźmie.

0

@BarcaInfo Niech dadzą mu te pół roku na wprowadzenie zmian, przestawienie piłkarzy, z Valverde i tak się już raczej nic nie uda zwojować, a nowy impuls jest potrzebny.

0

@VamosGirl A ja myślę, że da sobie radę, to profesjonalista i raczej umię oddzielić przyjaźń od pracy.

1

@natanvip Allegri = bardzo prosta gra, nie wiem czy to ten styl.

0

@Kluivert_P Myślę, że taki właśnie jest projekt, który ma go przekonać.

0

@ViscaBarca123 Brakuje nam teraz człowieka, który jak nie idzie podnosi glowe do góry, Xavi może być 12 zawodnikiem, bardzo mu kibicuje.

4

@itmustbejoke Kibice też muszą być coraz silniejsi z taką grą xD

1

@Fenelon Zbiera doświadczenie, podobno ma robić kurs na pilota samolotem I dalekie loty mu pomagają, w wolnych chwilach kopie piłkę.

3

@Triv44 Martina Kocha zawsze zapamiętam jako średniego skoczka i wybitnego lotnika, duże obiekty niezwykle mu leżały.

1

@Kompletny Wellingera trapią kontuzje, narazie w ogóle nie skacze, jest młody, ale w skokach kontuzje niestety bardzo często powodują całkowity spadek automatyzmów i umiejętności, świetnym przykładem jest tutaj Ville Larinto, którego upadek całkowicie zmienił, mimo wszystko liczę na to, że Wellinger wróci i znowu namiesza w czołówce.

0

@AdrianGajewski2005 Jest dogrywka, a w pucharze Hiszpanii nie graliśmy przez właśnie ten superpuchar, od razu jesteśmy przesunięci do kolejnej rundy pucharu.

0

@usztafeusze tak jest

0

@fracek13 Lingard ? Ten goleador? xDD

3

@Lord_Vader 140,5 jest liderem o 9 punktów przed Hayboeckiem

0

@barcelonaLM Wszyscy stajemy się już coraz bardziej obojętni, najbardziej chyba rusza to, że nie zasługiwaliśmy na nic więcej

0

@katalonia15 z tym, że Valverde i tak będzie miał pełne poparcie zarządu

0

@pax niestety efekt Valverde dotyka nawet jego postawę

0

@sebo939 oczywiście zagrał słabo, zgadzam się, to jego najgorszy mecz w tym sezonie, ale cały zespół gra fatalnie, z takim rywalem w momencie czerwonej kartki de Jonga powinno być po meczu

0

@sokot z 20 drużyną w tabeli będącą w takiej formie, w momencie czerwonej kartki de Jonga powinno być po meczu

0

@BarcaInfo A już myślałem, że Messi xD

2

de Jong gra najlepiej z pomocników w tym sezonie, przytrafia mu sie jeden gorszy mecz, a wszyscy już robią z niego winowajce i nieudacznika,to nie jest tylko jego wina, tak naprawdę mecz z taką drużyną powinien skończyć się szybkim 3:0 po pierwszej połowie

0

tu trzeba wizjonera , szaleńca, który nie będzie bał sie chwycić za ryj Messiego i kazać mu biegać, kogoś kto wchodząc do szatni po porażce będzie wzbudzał strach, a nie pragmatycznego fotografa

3

ten moment kiedy zaczynasz kibicować rywalowi,żeby ktoś otworzył oczy

1

@kazbychu ale lepiej zdjąć Griezmanna, który przynajmniej biega XD

0

@fracek13 Valverde nie ma jaj, żeby ściągnąć Messiego, gramy w 9 bo Leo nie biega, Griezmann biega za dwóch powinien zostać

0

@Oddajpada Tak się porobiło, że trzeba się cieszyć z małych rzeczy

2

Za co oni biorą te pieniądze, bo napewno nie za bieganie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?